V čase meniaceho sa informačného toku smerom k internetu chceme využiť mnohoročné skúsenosti s vydavateľskou činnosťou v oblasti stavebníctva a tak náš poradensko – informačný portál „Stavaj s nami – stavaj správne“ chce vyplniť priestor pre poskytovanie overených informácií v prístupnej forme aj pre laickú verejnosť.

Jeho obsahová náplň je riešená tak aby poskytla denné, aktuálne informácie zo sveta stavieb, bývania a vedela aj poradiť pri problémoch, s ktorými sa bežný stavebník stretáva v konkrétnej etape realizácie svojho bývania.

V jeho obsahu je množstvo overených informácií od stavebných firiem, výrobcov stavebných materiálov, ktoré sú usporiadané do logického systému a tak jeho „návštevník“ má jednoduchú orientáciu pri hľadaní odpovedí na svoj problém.

Je to elektronický portál pre komplexné stavebné informácie podobnej odbornej úrovne, ako sú už 25 rokov poskytované v printovom mesačníku Dom a Byt ktorý je naším partnerom.

Jednou z jeho častí je aj denné diskusno – poradenské „fórum“ kde si záujemca môže požiadať o radu veľmi jednoduchou formou napísania dotazu a naši spolupracovníci (profesionáli) mu v krátkom čase napíšu odpoveď a ponúknu riešenie.

Ponúkame vám preto priestor pre vaše prezentácie a možnosť sa prezentovať aj reklamnými spôsobmi ako je reklamný banner či  PR článok alebo adresár dodávateľov prác a ich odporúčanie na fóre, taktiež možnosť sa zviditeľniť na sociálnych sieťach Facebook a Instagram aj formou súťaží.

Klienti

Solatube logo IDry logoAtelier Suchanek logo Orava logo Protherm logo Vaillant logoSchiedel logo Thermosolar logo Velux logoJAP logo Osram logo Terran logo