O nás

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nichV čase meniaceho sa informačného toku smerom k internetu chceme využiť mnohoročné skúsenosti s vydavateľskou činnosťou v oblasti stavebníctva a tak náš poradensko – informačný portál „Stavaj s nami – stavaj správne“ chce vyplniť priestor pre poskytovanie overených informácií v prístupnej forme aj pre laickú verejnosť.

Jeho obsahová náplň je riešená tak aby poskytla denné, aktuálne informácie zo sveta stavieb, bývania a vedela aj poradiť pri problémoch, s ktorými sa bežný stavebník stretáva v konkrétnej etape realizácie svojho bývania.

V jeho obsahu je množstvo overených informácií od stavebných firiem, výrobcov stavebných materiálov, ktoré sú usporiadané do logického systému a tak jeho „návštevník“ má jednoduchú orientáciu pri hľadaní odpovedí na svoj problém.

Je to elektronický portál pre komplexné stavebné informácie podobnej odbornej úrovne, ako sú už 25 rokov poskytované v printovom mesačníku Dom a Byt ktorý je naším partnerom.

Jednou z jeho častí je aj denné diskusno – poradenské „fórum“ kde si záujemca môže požiadať o radu veľmi jednoduchou formou napísania dotazu a naši spolupracovníci (profesionáli) mu v krátkom čase napíšu odpoveď a ponúknu riešenie.

Ponúkame vám preto priestor pre vaše prezentácie a možnosť sa prezentovať aj reklamnými spôsobmi ako je reklamný banner či  PR článok alebo adresár dodávateľov prác a ich odporúčanie na fóre, taktiež možnosť sa zviditeľniť na sociálnych sieťach Facebook a Instagram aj formou súťaží.

Klienti

Solatube logo IDry logoAtelier Suchanek logo Orava logo Protherm logo Vaillant noveSchiedel logo Thermosolar logo Velux logoJAP logo Osram logo Terran logoRustique logoBochemie logoTrachea logoSanizol logoWolf LogoIngenio logoGaleria AVE logoPerfora logoGabotherm logoViega logotaconova logo