O nás

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nichHľadáte overené rady a najnovšie trendy z oblasti bývania?

Portál Stavaj s nami – stavaj správne vznikol pred viac ako 4 rokmi ako priestor pre zdieľanie informácií a užitočných rád od odborníkov. Dlhodobo poskytujeme overené informácie aj pre laickú verejnosť a pomáhame odborníkom dať o sebe vedieť a spojiť sa s novými klientmi.
V magazíne Stavaj s nami nájdete každý deň čerstvé informácie a novinky zo sveta bývania, exteriéru a stavieb, ktoré nielen laik ocení v každej fáze stavebného procesu.
Okrem praktických návodov a rád od skúsených odborníkov vám prinášame pravidelnú dávku inšpirácie a najnovšie trendy, s ktorými bude váš domov presne podľa vašich predstáv.

Stavaj s nami – stavaj správne

V katalógu nábytku zasa nájdete všetko od vybavenia modernej domácnosti po záhradný nábytok od najrôznejších značiek a výrobcov.
Či už vás zaujíma interiér alebo sa venujete úprave exteriéru, na portáli Stavaj s nami – stavaj správne nájdete odpovede od stavebných firiem či výrobcov stavebných materiálov na všetky svoje otázky.
Ak vás zaujíma konkrétna otázka a odpoveď ste nenašli v žiadnej zo špecializovaných sekcií, navštívte poradenské fórum a položte svoju otázku ostatným návštevníkom.

Dajte o sebe vedieť

Chcete sa stať naším partnerom alebo ponúkate článok, ktorý by mohol zaujať našich čitateľov?
Na stránke, ktorá má viac ako 51 tisíc unikátnych návštevníkov mesačne, vám poskytneme priestor pre vaše prezentácie, odkazy na produkty, reklamné bannery či PR články s pridanou hodnotou. Využiť môžete aj možnosť zviditeľniť sa na sociálnych sieťach Facebook a Instagram formou súťaží.
Nazrite do nášho mediakitu a presvedčte sa, že sa oplatí byť partnerom Stavaj s nami. Nájdete v ňom všetky cenové ponuky a viac o možnostiach spolupráce.

Kontaktujte nás pre viac informácií ohľadom spolupráce na redakcia@stavajsnami.sk.

 

Klienti

Solatube logo IDry logoAtelier Suchanek logo Orava logo Protherm logo Vaillant noveSchiedel logo Thermosolar logo Velux logoJAP logo Osram logo Terran logoRustique logoBochemie logoTrachea logoSanizol logoWolf LogoIngenio logoGaleria AVE logoPerfora logoGabotherm logoViega logotaconova logoSolidway LogoTepore logo