Divízie DHL Supply Chain a DHL Freight opätovne ocenené na Slovensku ako Top Employer

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


LogistikaSklady

Divízie DHL Supply Chain a DHL Freight opätovne ocenené na Slovensku ako Top Employer

Divízie DHL Supply Chain a DHL Freight opätovne ocenené na Slovensku ako Top Employer

Divízie DHL Supply Chain a DHL Freight, patriace do DHL Group, obhájili titul a tretíkrát v rade získali prestížne ocenenie Top Employer 2024 na Slovensku. Po druhýkrát sa podarilo získať ocenenie aj sesterskej spoločnosti DHL Freight, európskemu špecialistovi na colnú deklaráciu, Gerlach European Customs Services na Slovensku.

 

 

Toto osvedčenie je výsledkom nezávislého hodnotenia Top Employers Institute, a získajú ho len tie spoločnosti, ktoré splnia prísne kritériá v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov a zároveň úspešne prejdú nezávislým auditom. Tento rok bola DHL certifikovaná ako Top Employer v 11 krajinách širšieho európskeho regiónu, vrátane Belgicka, Českej republiky, Nemecka, Fínska, Holandska, Poľska, Portugalska, Slovenska, Južnej Afriky, Švédska a Turecka.

„S veľkou radosťou a hrdosťou som prijal opätovné ocenenie TOP Employer pre našu spoločnosť na Slovensku. V DHL veríme, že sú to ľudia, kto vytvára organizáciu. Keď majú naši zamestnanci prístup k osvedčeným postupom v oblasti ľudských zdrojov, môžu byť úspešní a podporovať rýchly rast nášho podnikania. Implementácia najvyšších štandardov v oblasti riadenia ľudských zdrojov je mimoriadne dôležitá, aby sa naša organizácia stala zamestnávateľom prvej voľby,“ vysvetľuje Piotr Okurowski, riaditeľ DHL Supply Chain na Slovensku.

Firmy, ktoré boli certifikované ako Top Employer, sa usilujú o zlepšovanie pracovného sveta. Ich pozornosť sa zameriava na zamestnancov, ktorým ponúkajú výnimočné pracovné prostredie a skvelé možnosti pre profesijný rozvoj. Program Top Employers Institute certifikuje organizácie na základe účasti na prieskume HR Best Practices a jeho výsledkov. Prieskum pokrýva šesť oblastí ľudských zdrojov s dvadsiatimi kategóriami, medzi ktoré patrí okrem iného stratégia zameraná na nábor, pracovné prostredie, získavanie talentov, vzdelávanie, celková pohoda zamestnancov, diverzita, rovnosť a inklúzia.

DHL team Slovensko

„Som nesmierne hrdý, že sme aj tento rok v DHL Freight Slovakia úspešne obhájili prestížny titul Top Employer 2024. Naša spoločnosť tým opätovne potvrdila svoje postavenie medzi poprednými zamestnávateľmi z pohľadu riadenia a rozvoja ľudských zdrojov, a to už po tretíkrát. Obhájenie ocenenia TOP Employer potvrdzuje kontinuálne zlepšovanie pracovného prostredia, podporovanie našich zamestnancov, umožnenie im sa rozvíjať a rozširovať svoje zručnosti, zároveň potvrdzuje podporovanie rôznorodosti tímov v náročných a meniacich sa časoch. Teší nás, že sa nám aj vďaka našim zamestnancom darí napĺňať naše hodnoty DHL Group, “ hovorí Zsolt Tóth, riaditeľ DHL Freight Slovensko, Rumunsko a Bulharsko a Gerlach European Customs Services na Slovensku.

Generálny riaditeľ Top Employers Institute David Plink povedal: “Výnimočné časy podnecujú v ľuďoch a organizáciách to najlepšie. Práve toho sme boli svedkami aj v našom tohtoročnom certifikačnom programe Top Employer 2024: výnimočné výkony v podaní najlepších zamestnávateľov. Títo zamestnávatelia dokázali, že im záleží na rozvoji a blahobyte svojich zamestnancov. Tým spoločne obohacujú pracovný trh. S hrdosťou oznamujeme a oslavujeme tohtoročných popredných zamestnávateľov orientovaných na ľudí: Top Employers 2024.”

Top Employers Institute so sídlom v Amsterdame už viac ako 30 rokov hodnotí, ako dobre fungujú spoločnosti ako zamestnávatelia. Jeho certifikačný proces hodnotí spoločnosti v 20 kategóriách. Top Employers Institute je od roku 2011 zodpovedný za externú certifikáciu DHL Group.

Foto: DHL
Text: DHL

>> Vhodné doplnky a pracovné
oblečenie do firmy TU <<

 

Komentáre