Martin Baláž bol povýšený na pozíciu senior viceprezidenta…

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DevelopmentManagement

Martin Baláž bol povýšený na pozíciu senior viceprezidenta…

Martin Baláž Prologis management manažment

 

 

Výrazný kariérny posun v našom stredoeurópskom tíme nedávno urobil Martin Baláž, ktorý od roku 2019 zastával pozíciu country managera pre Českú republiku a Slovensko. Od 1. decembra 2022 prevezme zodpovednosť za ďalší trh a posunie sa na pozíciu senior viceprezidenta a country managera pre Českú republiku, Slovensko a Maďarsko. Jeho priamym nadriadeným bude Paweł Sapek, senior viceprezident a regionálny riaditeľ spoločnosti Prologis pre región strednej Európy.

Rozšírenie Martinových kompetencií z geografického aj obchodného hľadiska prichádza po troch rokoch, počas ktorých dosahoval vynikajúce výsledky a stál za úspechom spoločnosti Prologis v Českej republike a na Slovensku.

„Prologis prechádza v strednej Európe vývojom, z ktorého som nadšený a na svoju novú pôsobnosť sa teším,“ hovorí Martin Baláž. „Uplynulé tri roky boli v logistickom sektore jedny z najnáročnejších, aké si pamätáme, ale vďaka vášni a odhodlaniu našich tímov sme silnejší ako kedykoľvek predtým. Je pre mňa cťou pokračovať vo vedení našich ľudí v Českej republike a na Slovensku a zároveň prevziať zodpovednosť za aktivity spoločnosti Prologis v Maďarsku.“

Vo svojej novej funkcii sa Martin Baláž zameria na rozvoj tímov Prologis v celom regióne. Jeho vízia vedenia zameraná na špičkové služby zákazníkom, ktoré presahujú rámec štyroch stien a strechy skladových priestorov, je prísľubom ďalšieho významného kroku vpred.

„Teším sa na Martinove výsledky v novej funkcii,“ hovorí Paweł Sapek, senior viceprezident a regionálny riaditeľ spoločnosti Prologis pre strednú Európu. „Jeho osobné nasadenie, prehľad o lokálnych logistických trhoch a vášeň pre inovácie posunú naše podnikanie na ešte vyššiu úroveň. Chcel by som Martinovi zablahoželať ku kariérnemu posunu a zaželať mu všetko dobré do budúcnosti.“

Martinova kariérna cesta v Prologis je len jedným z mnohých príkladov toho, ako si ceníme talentovaných ľudí, pre ktorých sú zákazníci na prvom mieste. Či už ide o poskytovanie riešení šitých na mieru, ktoré pomáhajú podnikom našich zákazníkov prosperovať, dôraz na pohodlné zázemie pre jednotlivcov alebo vytváranie priestoru pre kariérny rast zamestnancov, úspech je… Made in Prologis.

Zdroj foto: prologisce.eu
Text: prologisce.eu

>> Vhodné doplnky pre vašu
stavbu TU alebo aj nižšie <<

 

Komentáre