Tehlové obklady a dlažba Rustique: Zariadime všetko od projektu až po samotnú realizáciu!

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


ExteriérInteriérObklady a dlažbySpevnené plochy

Tehlové obklady a dlažba Rustique: Zariadime všetko od projektu až po samotnú realizáciu!

Tehlové obklady a dlažba Rustique, TERRA COTTA

Rozhodli ste sa dať tehlám vo svojom bývaní zelenú? Gratulujeme, skvelá voľba! Či už plánujete tehlové obloženie, plot z lícových tehál alebo tehlovú zámkovú dlažbu, pomôžeme vám so všetkým potrebným.

Ak už ste si u nás vo výstavnom parku, prípadne v showroome alebo priamo v katalógu vybrali svoj vysnívaný farebný odtieň a typ tehál, pomôžeme vám s 2D i 3D návrhom. Pri 2D vizualizácii vám vytvoríme čiernobiely grafický návrh v rozmanitých možnostiach spolu s presným výpočtom potrebného materiálu a cenovou ponukou presne pre vás. Všetko, čo musíte urobiť, je doručiť nám projekt vašej domácnosti vo formáte DWG alebo PDF. To, či nám ho pošlete alebo doručíte osobne, necháme, samozrejme na vás. Pri riešení fasády – či už pôjde o tehlový obklad alebo odvetrávaný systém, by mal projekt obsahovať pôdorys a pohľady, v prípade dlažby konkrétnu situáciu.

Tehlové obklady a dlažba Rustique, TERRA COTTA

Máte novostavbu alebo rekonštrujete? Obe situácie si vyžadujú podklady. Ak plánujete tehlové obklady v novostavbe, dostať sa k projektu je jednoduché. Na základe neho prepočítame potrebné množstvo materiálu, vypracujeme cenovú ponuku a vizualizáciu. Pri rekonštrukcii to býva komplikovanejšie, nie vždy sú k dispozícii výkresy, vieme však urobiť zameranie, a to v oboch prípadoch. Pri novostavbách je potrebné najmä vtedy, keď sa projekt nezhoduje s realitou alebo sa behom stavby menili určité detaily, ktoré ovplyvnili výsledný projekt.

Poradíme so všetkým, obráťte sa na nás!

Nie ste z hlavného mesta, no radi by ste využili naše služby? Ak potrebujete pomôcť s vypočítaním potrebného množstva materiálu v interiéri, môžete s nami komunikovať prostredníctvom vami zhotovených nákresov. Stenu, krb alebo obloženie nám stačí nakresliť alebo odfotiť, dopísať reálne rozmery a vieme vám poradiť aj touto formou. Na základe dodaných podkladov vám vypočítame potrebné množstvo materiálu. Pošlite nám aj aktuálnu situáciu budovy a jej okolia, pokiaľ ide o exteriér, uvítame aj aktuálne fotky z okolia. Technické poradenstvo a zameranie je u nás zdarma. Pri obkladoch z lícových tehál vám ukážeme, ako bude farebne vyzerať prostredníctvom 3D vizualizácie, ktorú máte od nás zdarma pri nákupe materiálu Rustique.

Tehlové obklady a dlažba Rustique, Poradenstvo

Zladiť obklad so zvyškom domu bude vďaka autenticky pôsobiacej vizualizácii hračka. Pre konkrétnu predstavu – farebná vizualizácia vám umožňuje vidieť a meniť farebné varianty, spôsob obkladania a finálny výsledok. Pozrite si nami realizované projekty, prelistujte si našu ponuku a vyberte si prevedenie tehál, ktoré budú dokonale spĺňať vaše predstavy. Existujú stovky variantov, zmenu dokáže urobiť aj škárovacia hmota, preto je najlepšie vidieť použité materiály na vlastné oči v našom bohato naplnenom showroome, nie je to však podmienkou. Na váš domov sa spoločne pozrieme osobne alebo mailom.

Tehlové obklady a dlažba Rustique Showroom Bratislava

Ako vybrať správny obklad?

Navštívte osobne náš showroom, v ktorom na vlastné oči uvidíte stovky vzoriek tehál, vizualizáciu vieme, samozrejme, vypracovať aj bez vašej osobnej návštevy – na diaľku. Aby ste si mohli vybrať tehly, ktoré budú dokonale spĺňať vaše osobné preferencie, môžete si priniesť na porovnanie čokoľvek, čo bude zodpovedať vašim kritériám. Či už to bude škridla, vzorka omietky, parketa, dlaždica, je na vás. Vyberajte, porovnávajte, prirovnávajte, skúšajte. Jednotlivé panely s tehlami sú vyškárované rôznymi škárovacími maltami, aby ste videli jednotlivé možnosti a rozdiely. Neviete sa dostaviť?

Tehlové obklady a dlažba Rustique

Tehlové obklady a dlažba Rustique, Nevado orange-Povazska Bystrica

Tehlové obklady a dlažba Rustique

Nevadí, nie je problém dohodnúť si virtuálnu obhliadku prostredníctvom FaceTime alebo WhatsApp a zrealizovať „live“ poradenstvo. Neviete si vybrať to pravé orechové? Odkonzultujeme výber typu tehál na základe štýlu ktorý sa vám najviac páči. Neviete, v akom štýle by sa mali niesť vaše tehlové obklady? Pozrite si naše referencie, zoberte alebo objednajte si náš katalóg a spolu dokážeme vybrať obklady, ktoré sa budú presne zhodovať s vašimi predstavami. Pošlite nám, čo sa vám páči – môže to byť výber z našich referencií, snímok alebo inšpirácia z Pinterest, pomôžeme vám nájsť presne to, čo hľadáte. Ak to bude potrebné pre váš výber, zadarmo vám dodáme aj vzorky našich kvalitných tehál.

Tehlové obklady a dlažba Rustique, VIOLET - Sucha nad parnou

Myslíme na všetko za vás

Nechajte celý proces na nás! Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme v merku technické detaily, dokážeme vypočítať spotrebu materiálu a preto vytvárame detailné cenové ponuky. Na vypočítané množstvo pridávame 7 – 10 % rezervu, materiál v rámci rezervy sa nám však dá vrátiť. Prijímame neotvorené vrecia lepidla a škárovacej malty, rovnako tak pásiky alebo rohy aj načaté balenia. Okrem interiéru dokážeme navrhnúť aj exteriér vrátane chodníkov a prístupových ciest. Vypočítame plochy obloženia i počet rohových kusov tehál, dokážeme totiž stanoviť reálnu spotrebu materiálu na základe našich dlhoročných skúseností. Materiál vám tiež dovezieme, vyložíme, a ak je potrebné aj uskladníme, po dobu šiestich mesiacov! Máte od nás tovar, no potrebujete ho aj nalepiť, prípadne vyškárovať?

Tehlové obklady a dlažba Rustique, montaz

Škárovanie obkladových pásikov a murovanie lícových tehál by ste mohli zvládnuť aj sami alebo môžete nechať celý proces na profesionálov. Kladenie tehlovej dlažby nezabezpečujeme, vieme vám však sprostredkovať kontakt na spoľahlivú firmu, ktorá sa kladeniu tehlovej dlažby venuje. Samotná „pokládka“ však nie je zložitá a mal by ju zvládnuť každý, kto robí aj betónovú dlažbu, nejde o náročný proces ako pri lepení a škárovaní tehlového obkladu. Práve tento úkon vám profesionálne na základe dlhoročných odborných skúseností odvedú naši majstri, pre ktorých je lepenie a škárovanie tehlového obkladu do interiéru a exteriérov každodennou rutinou. Rovnako tak aj murovanie alebo odvetrávané fasádne systémy pre náročných klientov.

Tehlové obklady a dlažba Rustique

Tehlové obklady a dlažba Rustique

Tehlové obklady a dlažba Rustique, REF

Tehlové dlažby Rustique calau Tehlové dlažby Rustique pisa Tehlové dlažby Rustique goerlitz

Terra Roma Antica, Tehlové dlažby Rustique Terra Modena Antica, Tehlové dlažby Rustique Terra Verona Antica, Tehlové dlažby Rustique

Ako je možné, že pracujú tak precízne? Vďaka dvadsaťročnej praxi a absolvovaní rôznych seminárov v Holandsku, ktoré je považované za metropolu tehál, naši majstri robia svoju prácu rýchlo, presne a čisto. Snažíme sa a dbáme o to, aby u vás materiál nestál dlho, najmä ak máte obmedzené priestorové možnosti, preto materiál dodávame deň alebo dva pred ich nástupom. Na prácu našich ľudí rovnako ako na materiál poskytujeme záruku. Pozrite si kvalitu našej práce na realizovaných projektoch, ktorých prvotriedne prevedenie hovorí samo za seba a nechajte svoje bývanie skrášliť pôsobivými a originálnymi tehlovými obkladmi aj vy! U nás si vyberie každý – milovníci minimalizmu, nadčasových trendov, tradičných riešení i originálnych dizajnov.

Tehlové obklady a dlažba Rustique, London Light - Nimnica

Prečo si vybrať RUSTIQUE?

Ak túžite po kvalitných tehlových obkladoch, vieme vám poskytnúť full servis. Od technického poradenstva, ktoré je zadarmo, zabezpečujeme obhliadky, zameranie, poradenstvo ohľadom vhodnej predprípravy podkladu, cez dodanie tehál, lepidla, škárovacej malty, až po samotnú realizáciu. Ak všetky tieto kroky riešite s nami, garantujeme vám až 40 ročnú záruku. Čo to znamená v praxi? Pri akomkoľvek probléme s tehlami sa nám môžete ozvať ohľadom reklamácie alebo potrebných korekcií či opráv. Ak máte od nás len materiál, no obklady ste realizovali po vlastnej osi, garancia sa vzťahuje len na tehly od nás. Je jednoduchšie a najmä výhodnejšie pre vás nechať si celý proces zamerania až po kladenie tehál realizovať nami. Zohľadníme tento fakt a prispôsobíme mu aj cenovú ponuku. Vyberte si RUSTIQUE a tešte sa z vysnívaných tehlových obkladov, ktoré pozdvihnú vaše bývanie na inú úroveň a dodajú mu šmrnc a originalitu!

www.rustique.sk

Foto: Rustique

>> Vhodné exteriérové doplnky
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre (1)

  1. Dobrý deň, Naozaj krásne obklady. Škoda, že už máme dostavané…

Komentáre