Snívate o drevodome? Podčiarknite svoj životný štýl ekologickým a moderným bývaním od firmy Fabros

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DrevostavbyNovinkyStavbaVideo

Snívate o drevodome? Podčiarknite svoj životný štýl ekologickým a moderným bývaním od firmy Fabros

Drevenica Fabros

Snívate o modernom bývaní, ktoré je energeticky úsporné a zároveň šetrné k prírode? A čo tak drevodom? Fabros, odborník na drevostavby, ponúka riešenia, ktoré spájajú ekologické výhody s moderným dizajnom. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a dôrazu na kvalitu na kvalitu sa môžete spoľahnúť, že váš nový domov bude spoľahlivý a prispôsobený vašim potrebám. Prečo si vybrať drevodom a aké benefity vám Fabros môže ponúknuť? Čítajte ďalej a zistite, prečo sú drevostavby od Fabros tou správnou voľbou práve aj pre vás.

 

 

Energetická efektivita a ekologické benefity

Drevostavby Fabros sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ekologické a energeticky úsporné riešenia. Drevo prirodzene izoluje, čo znamená nižšie náklady na vykurovanie a chladenie. Navyše, drevo je obnoviteľný zdroj a jeho spracovanie má menší dopad na životné prostredie v porovnaní s murovanými domami. Fabros využíva sušenie dreva pri nízkych teplotách, čo minimalizuje praskanie a zvyšuje životnosť materiálu.

Aj váš voňavý drevodom môže byť postavený z vysoko kvalitného dreva smrekovca sibírskeho. Tento druh dreva pochádza zo západnej Sibíri a jeho odolnosť je testovaná extrémnymi podmienkami. Smrekovec sibírsky je známy svojou tvrdosťou a odolnosťou voči hnitiu, plesniam a škodcom. Vďaka týmto vlastnostiam môžete mať istotu, že váš drevodom bude ekologický, energeticky efektívny a trvácny.

Drevenica Fabros drevodom interier

Drevenica Fabros drevodom interier

Štýlový domov na mieru

Fabros ponúka širokú škálu architektonických štýlov a prispôsobiteľných dizajnov. Môžete si vybrať drevodom, ktorý presne zodpovedá vašim predstavám a potrebám. Preferujete moderný minimalistický štýl alebo tradičný vidiecky dizajn? Fabros vám poskytne riešenie na mieru. Prispôsobiteľnosť dizajnu umožňuje vytvoriť dom, ktorý je esteticky príťažlivý, funkčný a pohodlný pre každodenný život.

Rozhodnite sa pre kvalitný a moderný drevodom, ktorý zaručí plnohodnotné bývanie počas celého roka. Drevodomy majú unikátne vlastnosti dreva, ako je schopnosť regulovať vlhkosť a teplotu v interiéri. Navyše sú ekologickou voľbou, pretože pri ich výstavbe sa produkuje menej skleníkových plynov v porovnaní s murovanými domami. Správne navrhnutý drevodom je nízkoenergetický alebo až pasívny. S Fabrosom môžete spolupracovať na projekte drevodomu na mieru, aby váš nový domov dokonale odrážal váš vkus a životný štýl.

Drevodom Takoma celorocny dom

Trvanlivosť a komfort bývania

Drevodomy sú stavané s dôrazom na dlhú životnosť a komfort bývania. Fabros používa len najkvalitnejšie materiály, vďaka čomu budete mať istotu, že váš dom bude pevný a spoľahlivý.

Fabros využíva moderné stavebné technológie, ktoré zvyšujú odolnosť dreva voči poveternostným vplyvom. Navyše, drevo má prirodzenú schopnosť regulovať vlhkosť a teplotu v interiéri, čo prispieva k príjemnej a zdravej klíme vo vašom domove. Váš drevodom tak bude krásny a zároveň pohodlný a bezpečný pre celú rodinu.

Flexibilita doručenia

Nachádza sa váš pozemok v ťažko dostupnom teréne? Fabros zaistí doručenie materiálu aj do neprístupných oblastí. Pri prevoze materiálu firma používa SUV vozidlá so zvýšenou ťažnou silou a špeciálne prívesy, ktoré umožňujú bezpečné doručenie chát v demontovanom stave. Flexibilita doručenia zaručuje, že váš nový drevodom dorazí bez problémov, kamkoľvek si budete priať.

Urob si sám

Máte radi DIY projekty? Fabros ponúka pre menšie drevostavby možnosť “Urob si sám”. K svojmu drevodomu si môžete zadovážiť napríklad menšiu záhradnú chatku na náradie alebo garáž, ktorá krásne dotvorí celkový dojem vášho domova. Využite túto možnosť a staňte sa aktívnou súčasťou procesu výstavby.

Prečo si vybrať drevodom od firmy Fabros?

Drevostavby Fabros prinášajú množstvo výhod. Sú energeticky efektívne, ekologické a poskytujú široké možnosti prispôsobenia dizajnu podľa vašich predstáv. Použité materiály a technológie zabezpečujú vysokú kvalitu a komfort bývania. Pre viac informácií a inšpiráciu navštívte webovú stránku firmy Fabros, kde na vás čakajú prvotriedni tesári pripravení premeniť váš sen o drevodome na skutočnosť.

Galéria realizácií

Foto: Fabros drevostavby

>> Zariaďte si interiér podľa
svojich predstáv TU <<

 

Komentáre (1)

  1. Dobrý deň,
    ďakujem za odporúčanie, hladala som firmu presne na toto. Tak možno skúsim.

Komentáre