Dodajte šmrnc svojej obývačke v podobe betónovej stierky – nový trend, ktorý je finančne nenáročný!

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérPovrch. úpravy, maľby tapetyUrob si sámVideo

Dodajte šmrnc svojej obývačke v podobe betónovej stierky – nový trend, ktorý je finančne nenáročný!

Dodajte šmrnc svojej obývačke v podobe betónovej stierky, interier stena stierkovanie, stierka Primalex betonovy efekt

Ako zmeniť celú miestnosť „obyčajným“ náterom? Skúste imitáciu betónu v podobe betónovej stierky, ktorá dodá vašej obývacej izbe alebo chodbe nádych industriálneho minimalizmu. Je to jednoduché, finančne nenáročné a hlavne to skvelo vyzerá. Potom už len stačí popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť si dizajn presne podľa svojich predstáv. Alebo sa môžete inšpirovať našimi tipmi a vytvoriť si napríklad efekt ťahaného pohľadového betónu.

Inšpirácie súčasnými trendmi

Imitácie betónu patria aktuálne medzi najžiadanejšie moderné povrchové úpravy vyhľadávané nielen architektmi a interiérovými dizajnérmi. Na množstvo z nás môže interiér, ktorý je inšpirovaný starými továrenskými halami, pôsobiť nedokončene – v tom ale spočíva hlavná myšlienka a čaro betónovej stierky.

Kam sa hodí?

Doba, keď sa stierka objavovala iba v technických miestnostiach a skladoch, je dávno preč. Namiesto toho, aby sme s jej pomocou schovávali nedokonalosti a krivé konštrukcie, ju v súčasnosti aplikujeme na stenách v tých najobľúbenejších a najreprezentatívnejších miestnostiach v dome, ako sú obývacie izby a predsiene.

Aký bude výsledok?

A teraz už sa len rozhodnúť, ako má výsledná stena vyzerať! Inšpirujte sa našim postupom na vytvorenie efektu ťahaného pohľadového betónu:

TIP: nezabudnite si Primalex Betón efekt poriadne premiešať, aby sa pigmenty dostali rovnomerne do celého náteru. Aplikáciu a sťahovanie aplikujte postupne tak, aby plochy vzájomne nadväzovali a farba nestihla zaschnúť.

Dodajte šmrnc svojej obývačke v podobe betónovej stierky, interier stena stierkovanie, stierka Primalex betonovy efekt

Odborník Primalex radí:

V prípade aplikácie len jednej vrstvy odporúčam najprv Primalex akrylátový omietkový základ, aby nedošlo k predreniu materiálu na pôvodný náter. V predajniach Dom Farieb alebo na ich e-shope si môžete nechať namiešať náter až z 5 000 odtieňov. Pre predstavu, obsah jedného balenia vystačí na 12–17 m2 (podľa zvoleného efektu). Primalex Betón efekt vytvára verný efekt surového betónu, ktorý dodá interiéru moderný industriálny vzhľad. Má jednoduchú aplikáciu, výbornú priľnavosť a je tónovateľný do rôznych odtieňov – nie je potrebné sa limitovať iba na sivú, aj keď je to najobľúbenejšia farba.

Začnite svoj PROJEKT NA VÍKEND

Radi by ste si zvelebili svoju domácnosť, záhradu či balkón? S užitočnými tipmi pripravenými v spolupráci s odborníkmi z Balakrylu a Primalexu sa môžete nechať inšpirovať množstvom skvelých inšpirácií a nápadov na stránke www.Projektnavikend.sk. Či ste už zdatný kutil, amatérsky nadšenec alebo úplný začiatočník, zvládnete ich za jeden víkend, niekedy to stihnete aj za doobedie.

Dodajte šmrnc svojej obývačke v podobe betónovej stierky, interier stena stierkovanie, stierka Primalex Beton betonovy efekt

Chcete si zrenovovať nábytok, vymaľovať izbu alebo vytvoriť dekoráciu? Vyberte si projekt, ktorý je vášmu srdcu blízky, nakúpte pomôcky a tešte sa na nasledujúce dva dni voľna! Hľadáte pomôcky na zveľadenie príbytku alebo odbornú pomoc? Navštívte predajne DOM FARIEB alebo si nakúpte online na https://domyfarieb.sk/. Tak poďme na to!

Novinky z katalógu nábytku

Dekortextil
[wcps id=’142711′]
Nábytok
[wcps id=”142706″]
Dormeo
[wcps id=’142708′]
Bazény
[wcps id=’142709′]
Spotrebiče
[wcps id=’149796′]
Delimano
[wcps id=’142707′]
Zahradný nábytok
[wcps id=’142710′]

Komentáre