Luxus a nádych exotiky priamo u vás doma – indický nábytok

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérNábytok

Luxus a nádych exotiky priamo u vás doma – indický nábytok

Indický nábytok zariadenie bytu

Zatúžili ste po novom nábytku či dekoráciách, ktoré by dodali vášmu domovu luxusný punc s nádychom exotiky? Alebo hľadáte originálne vybavenie do spálne, obývačky či kúpeľne? Vďaka indickému nábytku z vysokokvalitných materiálov bude vás domov harmonický, útulný, no predovšetkým jedinečný. Doprajte si indický nábytok.

Indický nábytok doma

Masívny nábytok pre pohodlné bývanie

Či už zariaďujete kúpeľňu, obývačku alebo pracovňu, dizajn, kvalita a pohodlie by mali byť hlavným kritériom pri výbere nábytku. Na trhu iste nájdete množstvo produktov za mimoriadne lákavé ceny, no ich kvalita a výdrž vás neraz nemilo prekvapí. Nepohodlná posteľ, kývajúci sa pracovný stôl či nestabilná stolička – to všetko vám môže poriadne znepríjemniť bývanie.

 

Vedeli ste, že…
… každý kus indického nábytku v sebe ukrýva jedinečný príbeh? Vďaka tomu vnesie do vášho domova nádych tajomna.

Indický nábytok interier

Pri výbere nábytku by ste preto nemali hľadieť iba na cenu, ale predovšetkým na kvalitu a odolnosť. Ak sa vám podarí nájsť kvalitný a luxusný nábytok za výhodné ceny, máte vyhraté.

Nábytok z masívu je nielen nadčasový a dobre vyzerajúci, ale jeho silnou stránkou je odolnosť a vysoká kvalita. Pri masívnej posteli sa nemusíte obávať, že po dvoch rokoch používania začne vŕzgať alebo sa nebezpečne kývať.

Indický nábytok kuchyna

Indický nábytok

Drevo, ktoré vydrží desaťročia

Kvalitný indický nábytok sa najčastejšie vyrába z mangového dreva. Ďalším obľúbeným materiálom je ťažké drevo zvané palisander, prípadne masívna akácia.

Nech už sa rozhodnete pre akékoľvek z týchto driev, neoľutujete. Mango, akácia aj palisander sú považované za pevný a odolný materiál, ktorý vydrží dlhé roky.

Mnoho ľudí sa domnieva, že masívny nábytok musí byť ťažkopádny, nudný či obyčajný – omyl! Ak siahnete po vyrezávanom nábytku s ozdobnými ornamentami, žiadna nuda nehrozí.

Práve naopak, ručne vyrezávané zrkadlo, netradičná knižnica či luxusný kúpeľňový set prinesú do interiéru neopakovateľnú atmosféru.

Indický nábytok obyývačka

Ak hľadáte kvalitný a odolný nábytok, ktorý vnesie do vášho interiéru nádych exotiky a luxusu, stavte na masívny indický nábytok. Vďaka ručne vyrezávaným ornamentom, elegantnému spracovaniu a vysokokvalitným materiálom bude váš domov ešte krajším miestom.

Foto: thearchitectsdiary.com
Redakcia

>> Spomínaný nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre (1)

  1. Mne sa veľmi páči práve takto štýl zariadovania.
    Je to naozaj krásne 🥰

Komentáre