Farby roka 2021 vo vašom interiéri: Ako ich použiť?

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérPovrch. úpravy, maľby tapety

Farby roka 2021 vo vašom interiéri: Ako ich použiť?

Farby roka 2021 vo vašom interiéri, Ultimate Grey a Illuminatig Yellow

Nadišiel čas predstaviť si farby, ktoré budú kraľovať roku 2021. V tomto roku sa môžeme tešiť na Ultimate Grey a Illuminatig Yellow. Tieto farby roka 2021 budú rezonovať vo svete dizajnu či módy. Dnes sa pozrieme na to, ako tieto farby zakomponovať do vášho bývania, aby bolo štýlové a príjemné.  

Farby roka 2021 vo vašom interiéri, Ultimate Grey a Illuminatig Yellow

Neprekonateľná kombinácia žltej a sivej

Spoločnosť Pantone každoročne vyhlasuje farbu pre nasledujúci rok. Tentokrát však urobila výnimku a rozhodla, že pre rok 2021 vyhlási dokonca dve farby, presnejšie ich kombináciu. Spoločnosť tak zareagovala na dianie v uplynulom roku, ktorý bol pre mnohých mimoriadne náročný.

Žiarivá žltá a sivá majú medzi ľudí priniesť nádej, optimizmus a odhodlanie k novým krokom. Žltá symbolizuje nádejné zajtrajšky a slnečné dni plné optimizmu. Sivá má dodávať odvahusilu vykročiť vpred. Kombinácia týchto farieb má poukázať, že spojením sa kontrastné elementy vzájomne posilnia. Nebojte sa týchto kontrastov ani vo vašom bývaní!

Neprehliadnite:
Nie je biela ako biela, biela farba je opäť v kurze

Farby roka 2021 a bývanie

Iste si všímate, že farby okolo vás majú zásadný vplyv na to, ako sa cítite. Je dôležité, aby na vás farby domova pôsobili príjemne a upokojujúco. Pohrajte sa so žltou, ktorá rozžiari každú miestnosť a dodá vám pocit tepla a radosti. Nezabudnite ani na sivú, ktorá pôsobí upokojujúco a uzemní akékoľvek starosti a nepríjemné pocity.

Vedeli ste, že…
… kombinácia žltej a sivej podporuje kreativitu a tvorivé myslenie? Otvorí vašu myseľ pre nové myšlienky a nápady.

Farby roka 2021 vo vašom interiéri, Ultimate Grey a Illuminatig Yellow
Stačí jediný žltý doplnok a vaša tmavá spálňa bude vyzerať úplne inak.

Kombinácia žltej a sivej je žiarivá a elegantná zároveň. Sivá je základná farba, ktorá vytvorí dokonalý podklad pre žlté dekorácie. Pohrajte sa s touto výnimočnou kombináciou a vneste do vášho bytu celkom novú atmosféru.

Kráľovské bývanie so sofistikovanou sivou

Sivá farba vytvorí dojem luxusu a elegancie. Dajte si však pozor, aby ste jej nepoužili príliš mnoho. Mohla by totiž pôsobiť príliš ponuro a temne. Perfektne vyzerá sivá omietka či podlaha. Ak máte radi minimalizmus či škandinávsky štýl, sivá by u vás nemala chýbať. Nezabudnite ani na žlté detaily.

Farby roka 2021 vo vašom interiéri, Ultimate Grey a Illuminatig Yellow

Sivá omietka dodá vašej kuchyni nádych luxusu.

Žiarivá žltá rozžiari váš domov

Žltá farba dokáže priniesť do bytu množstvo svetla. Ak vás trápi nedostatok svetla v byte, vyskúšajte žlté doplnky a dekorácie. Zamerajte sa na detaily, ktoré budú nenápadné a zároveň rozžiaria interiér. Ak si dáte pozor na množstvo žltej, váš domov bude stále elegantný a jemný. Ak by ste však použili príliš veľa žltých prvkov, mohlo by to pôsobiť gýčovo.

Foto: Unsplash
Redakcia

>> Vhodné bytové doplnky
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre