Gabotherm®. Systém, na ktorý môžete zabudnúť.

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Podlahové a stenové vykurovanieStavbaTZBVykurovanie

Gabotherm®. Systém, na ktorý môžete zabudnúť.

Montáž podlahovky Gabotherm Systém, na ktorý môžete zabudnúť

Ucelený systém plošného sálavého vykurovania a chladenia, vytvárajúci zdravé vnútorné prostredie a tepelný komfort v akomkoľvek interiéri. To je Gabotherm®.

Podlahové vykurovanie a chladenie

Podlahové stropne vykurovanie a chladenie Gabotherm

Podlahové vykurovanie je dnes najbežnejším spôsobom plošného vykurovania. A právom. Chráni zdravie, rovnomerne vyhrieva miestnosť a dokáže znížiť prevádzkové náklady na vykurovanie až o 30%! Najvýznamnejšou výhodou plošných sálavých systémov je vytvorenie homogénneho tepelného poľa v interiéri s výborným horizontálnym a vertikálnym sálaním. To je základným predpokladom úspory energie aj dokonalého komfortu v interiéri.

Stenové a stropné vykurovanie a chladenie

Stropné chladenie Gabotherm

Stenové vykurovanie a chladenie Gabotherm

Sálavé systémy však nie sú len podlahové vykurovanie. Čoraz väčšiu obľubu si u používateľov získavajú aj systémy stenového a stropného vykurovania a chladenia. Pre vykurovanie a chladenie využívajú menej používané plochy – steny a strop. Vykurovanie a chladenie prebieha jemným sálaním medzi chladiacou plochou a všetkými teplejšími plochami v miestnosti, vrátane človeka. Osvedčeným riešením je tiež kombinácia dvoch alebo všetkých systémov s možnosťou ich využitia na vykurovanie aj chladenie súčasne.

Priemyselné riešenia

Nájdete ich všade tam, kde je potrebné vykurovať alebo chladiť veľkú plochu – administratívne budovy, polyfunkčné objekty, priemyselné haly, obchodné centrá, hotely alebo dokonca aj športoviská – napríklad futbalové trávniky.

 

Pri všetkých systémoch poskytuje Gabotherm® rýchlu a jednoduchú montáž s minimom náradia, možnosť napojenia na rôzne zdroje tepla (napríklad: plynový kondenzačný kotol, tepelné čerpadlo, solárny systém) a kompletný systém so všetkými potrebnými komponentmi, aj reguláciou, od jedného dodávateľa.

Čím je Gabotherm® taký výnimočný? Polybutén!

Gabotherm používa, ako jediný dodávateľ na Slovensku, polybuténové rúrky. Polybutén je materiál špeciálne vyvinutý na plošné sálavé vykurovanie a chladenie. Má ideálne vlastnosti pre efektívne odovzdávanie tepla. Životnosť polybuténu je porovnateľná so životnosťou budovy. Navyše, jeho výborná ohybnosť umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž aj pri nízkych teplotách (až do – 5 ° C)!

Montáž podlahovky Gabotherm

Výhody systému Gabotherm®

  • Ucelený systém od jedného dodávateľa.
  • Špeciálny a výnimočne odolný materiál – polybutén.
  • Návrh a zakreslenie celého systému na mieru pre každý projekt.
  • Rýchla a jednoduchú montáž s minimom náradia.
  • 10 ročná záruka na tesnosť celého systému.
  • 30 rokov skúseností a referencií bez reklamácie!

Systém skrytý pod povrchom

Gabotherm® predstavuje najvyšší štandard v oblasti nízkoteplotných sálavých systémov. Jej produkty vytvárajú ucelený a praxou preverený systém, ktorý spolu dokonale funguje. Skladá sa z polybuténových rúrok, systémových dosiek s výstupkami a rozdeľovačov. Všetky komponenty systému Gabotherm® sú certifikované a bez akýchkoľvek kompromisov spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá. Výhody tohto uceleného systému ocenia nielen projektant, ale aj montážna firma a používateľ. Na slovenskom trhu pôsobíme už takmer 30 rokov, zrealizovali sme stovky úspešných projektov a namontovali tisíce kilometrov polybuténových rúrok.

Gabotherm logo

Všetko o systéme Gabotherm® nájdete na www.gabotherm.sk.

 

Zariaďte si interiér nového
domu TU alebo nižšie <<

 

Komentáre