Praktické inštruktážne videá od spoločnosti Viega

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


StavbaTechnológieVideo

Praktické inštruktážne videá od spoločnosti Viega

Praktické inštruktážne videá od spoločnosti Viega, VIEGA GUIDE

Podrobný sprievodca najnovšími technológiami v oblasti odvodňovacích, potrubných a predstenových systémov. Takto by sa dala v skratke nazvať séria nových inštruktážnych videí, pravidelne uverejňovaných na Facebookovom a YouTube kanále Viega pod názvom Viega Guide. Inštruktážne videá sú určené predovšetkým pre inštalatérske firmy a dodávateľov. Sú praktické, obsahujú ukážky technických postupov, ktoré sa často riešia na stavbách, montáže, demontáže a servisu. Nájdete v nich odpovede na najčastejšie otázky z praxe.

Nespornou výhodou série Viega Guide je, že videá sú kedykoľvek, komukoľvek a kdekoľvek k dispozícii. Nie je potrebné sa nikde registrovať, ako napr. u webinárov, a nemusíte sa ani časovo viazať na konkrétnu hodinu, kedy webinár prebehne. Pre inštalatérov je táto flexibilná forma prezentácie oveľa prívetivejšia, môžu si ju pustiť aj na stavbe pri riešení konkrétneho problému. „Nie všetky firmy prešli naším školiacim centrom v Ostrave, a nie všetko sa dá jednoducho vysvetliť po telefóne. A ako vieme, aj najkvalitnejší produkt sa zlou montážou stáva problematickým. Správne pochopenie všetkých detailov a montážnych postupov je preto nesmierne dôležité. Aj preto sme zvolili túto formu. Video je v tomto ohľade veľmi názorné,“ vysvetľuje Marek Holko, vedúci seminárneho centra Viega a garant Viega Guide.

Marek Holko, garant Viega Guide
Marek Holko, garant Viega Guide

Marek Holko pôsobí v spoločnosti Viega tretím rokom a prechádzajú mu pod rukami všetky novinky spoločnosti. Má na starosti seminárne centrum v Ostrave, kde preškolil už stovky záujemcov o nové technológie a systémy z oblasti inštalačnej techniky. Má rád poriadok, kvalitu a trvalú hodnotu. Rovnako ako všetci profesionáli v tomto odvetví dodržiava jasne definované postupy, ktoré si vyžadujú kvalitné výrobky. V súkromí je vášnivým cyklistom a rád jazdí do hôr.

Neprehliadnite:
Stenový sprchový žliabok

Videá zostávajú natrvalo v archíve, takže sú v budúcnosti ľahko dohľadateľné. Môžete ich ľahko zdieľať s kolegami alebo priateľmi prostredníctvom rôznych mobilných komunikačných platforiem a v rámci štruktúrovaného obsahu môžete rýchlo prejsť priamo na konkrétnu požadovanú časť prezentácie. Videá je samozrejme možné aj komentovať, prípadne sa diváci môžu registrovať pre ich automatický odber. Každú novovzniknutú tému potom záujemcovia nikdy nepremeškajú. Videá vznikajú nielen v seminárnom centre spoločnosti, ale pre názornosť aj na samotných stavbách alebo v kúpeľňových štúdiách tak, aby boli pre diváka čo najlepšie pochopiteľné a blížili sa reálnemu stavu.

Postupy inštalácie Viega, Marek Holko, VIEGA GUIDE
Vo videách sa dozviete nielen postupy inštalácie, ale aj tipy, kde rýchlo nájsť potrebné informácie na internete.

Cieľom projektu Viega Guide je predstaviť postupne v niekoľkých desiatkach videí všetky hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti Viega na českom a slovenskom trhu, vrátane všetkých zásadných noviniek a kľúčových výrobkov, ich výhod, montážnych postupov a praktických vychytávok. Patrí sem predovšetkým predstenový systém Prevista s ovládacími doskami, odvodňovacia technika Advantix, potrubné systémy a metódy ich spájania lisovaním vrátane špeciálneho náradia a tiež oblasť vykurovania.

štruktúru videa na kanáli Viega Guide
Náhľad na štruktúru videa na kanáli Viega Guide, ktorá umožňuje jednoduchšiu a rýchlejšiu navigáciu.

Postupne sa budú pridávať aj servisné videá s ohľadom na skorej inštalované produkty Viega alebo videa zamerané na odpovede najčastejších otázok zo strany montážach firiem, prípadne zaujímavé otázky zaslané prostredníctvom sociálnych sietí alebo e-mailov.

Foto: Viega

Novinky z katalógu nábytku

Klarstein
Dormeo
Môj Nábytok
Delimano
Marimex
I-Zahradný nábytok
Dekortextil

Komentáre