Takto býva Dominika Cibulková: Z jej terasy sa vám zatočí hlava

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Bývanie slávnychNábytokVideo

Takto býva Dominika Cibulková: Z jej terasy sa vám zatočí hlava

Cibulková terasa zahradny nabytok na terase

Chystáte sa na zariaďovanie terasy alebo prerábate balkón? Inšpirovať sa môžete priestrannou terasou známej športovkyne. Dominika Cibulková si potrpí na luxus a pohodlie, takže nie je prekvapením, že jej nová terasa v centre hlavného mesta vyzerá ako z katalógu. Pozrite sa, ako vyzerá letná oáza bývalej tenistky.

Zeleň a neutrálne tóny

Hoci je Dominika milovníčkou extravagancie a žiarivých farieb, jej nová terasa sa nesie v znamení minimalizmu, neutrálnych tónov a prírodných materiálov. Luxusný byt sa nachádza v samom srdci Bratislavy a keďže je terasa umiestnená na streche vysokého objektu, ponúka nádherné výhľady.

 

Na terase sa nachádza dostatok zelene, ktorá nie je iba štýlovým dizajnovým prvkom, ale poskytuje aj príjemný chládok počas horúcich letných dní. Na terase sú drevené parkety, nechýbajú ani kamienky, množstvo rastlín a veľké svietniky, ktoré rozžiaria večerné chvíle na terase.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Pohodlný nábytok pre celú rodinu

Bývalá tenistka vie, že domáca pohoda a pohodlie sú na nezaplatenie. Hoci rada trávi čas s rodinkou v luxusných dovolenkových rezortoch, na vlastný domov nedá dopustiť. A preto sa pri zariaďovaní terasy rozhodla investovať do kvalitného a odolného nábytku v trendy zemitých tónoch. Celej terase dominuje minimalizmus, čisté línie a predovšetkým pohodlie.

Dominika stavila na istotu a zvolila veľké pohodlné kreslá, na ktorých si môže oddýchnuť celá rodinka aj s priateľmi. Ak aj vy radi trávite čas na záhrade alebo na terase, rozhodne vám odporúčame investovať do rovnako kvalitného a komfortného záhradného nábytku.

Foto: Todus Objekta
Video: instagram.com/domicibulkova/
Redakcia

>> Zariaďte si podobne exteriér
podľa seba TU alebo nižšie <<

 

Komentáre (2)

  1. wou má naozaj krásnu terasu.
    Taký jednoduchý, ale pekný štýl.

  2. Krása, krása.😍
    Sen každeho kto býva v meste aj mimo neho

Komentáre