Výmena kotla môže byť jednoduchá – vďaka najmodernejším technológiám

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


KotlyStavbaTZBVykurovanie

Výmena kotla môže byť jednoduchá – vďaka najmodernejším technológiám

Výmena kotla je jednoduchšia než kedykoľvek predtým kotol Protherm

O väčšine kotlov a zásobníkov teplej vody sa dá trochu zveličene povedať, že sú to len také „biele krabice“ schované niekde v útrobách domu. Na druhej strane však prinášajú teplo a vytvárajú tým dôležitú, príjemnú atmosféru u vás doma. Aj výmena kotla môže byť jednoduchá.

Spoľahlivé, vysoko efektívne a cenovo dostupné riešenia pre vykurovanie, prípravu teplej vody od značky Protherm sú #viacnezbielekrabice. Je najpredávanejšou značkou vykurovacej techniky na slovenskom trhu. Ponúka najmodernejšie technológie pre váš domov, ktoré myslia na udržateľnosť aj na vaše budúce každodenné pohodlie.

Výmena kotla môže byť jednoduchá – vďaka najmodernejším technológiám, kotol Protherm, ovladanie na dialku
Ovládanie vykurovania na diaľku cez smartfón

Inteligentné technológie

Výmena starého kotla za nový nebola ešte nikdy tak jednoduchá. Ak sa rozhodnete pre nový kotol značky Protherm ušetríte čas, peniaze i nervy. Vďaka inteligentným zariadeniam s novou kondenzačnou technológiou budete svoj dom či byt vykurovať efektívne, šetrne k prírode po mnoho ďalších rokov a znížite svoje náklady na vykurovanie. Nový systém bude fungovať s vyššou účinnosťou, môžete ho ovládať online a užijete si bezstarostný komfort. Na webovej stránke značky Protherm si jednoducho vyhľadáte ponuku kotlov a najbližšiu montážnu firmu vo vašom okolí. Montážny technik vám následne poradí s výberom najlepšej technológie a s plánovaním. A aké sú najmodernejšie možnosti?

Neprehliadnite:
Ako znížiť spotrebu energií v rodinnom dome

S ohľadom na budúcnosť

Nový kondenzačný kotol Panther Condens (3 – 26 kW, A+/A) pomáha znížiť náklady na vykurovanie a zároveň chrániť životné prostredie. Nezaberie veľa miesta a vďaka vykurovaniu i príprave teplej vody (prietokovým ohrevom) vám zabezpečí maximum pohodlia. Ideálny je na výmenu v bytoch i menších domoch s dvoma až tromi obyvateľmi. Vynikajúce výsledky dosahuje vďaka špičkovej kondenzačnej technológii, svoje spaľovanie automaticky prispôsobuje aktuálnemu zloženiu plynu, čím dosahuje úspory plynu a nižšie emisie.

Výmena kotla môže byť jednoduchá – vďaka najmodernejším technológiám, kotol Protherm Panther Condens
Uvažujete o výmene kotla? Ideálnou voľbou je Panher Condens

Kotol, ktorý je smart

Ľahko sa inštaluje, jednoducho sa ovláda a ponúka množstvo inovatívnych funkcií zameraných na šetrenie a maximálne pohodlie. Taký je nový závesný kondenzačný kotol Tiger Condens (20 alebo 30 kW, A). Toto zariadenie je smart, teda inteligentné, prispôsobivé a dokáže sa samé nastaviť podľa vašich skutočných potrieb. V domácnosti s ním dosiahnete príjemné teplo a teplú vodu presne vtedy, keď ju potrebujete. Ušetríte tým veľa energie, peňazí a zároveň znížite uhlíkovú stopu. Ideálny je na výmenu starého kotla v byte, ale aj vo väčších obytných priestoroch – viacgeneračných domoch, dvojdomoch či dvoch bytových jednotkách naraz. Ovládanie kotla uľahčuje nový dotykový displej a logická štruktúra jeho menu.

Výmena kotla môže byť jednoduchá – vďaka najmodernejším technológiám, kotol Protherm Tiger Condens
Jednoduchá inštalácia – tou sa vyznačuje kotol Tiger Condens

Aj na diaľku cez smartfón

V súčasnosti ovládame takmer všetko cez svoje smartfóny. Prečo teda nemať pod kontrolou aj vykurovanie? Ovládať ho môžete z pohodlia gauča alebo tiež na diaľku, cez internet a aplikáciu v smartfóne či tablete. Kedykoľvek a kdekoľvek, jednoducho a prehľadne. A to v prípade, že svoj nový kondenzačný kotol skombinujete s ekvitermickým smart regulátorom MiGo. Práve ovládanie na diaľku vám zabezpečí bezstarostný komfort.

Logo Protherm

Foto: Protherm
www.protherm.sk

>> Všetko pre vašu stavbu
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre