Nábytok, ktorý poteší na pohľad i dotyk – jedinečná povrchová úprava

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKuchynský nábytokNábytokSpálne

Nábytok, ktorý poteší na pohľad i dotyk – jedinečná povrchová úprava

Nábytok, ktorý poteší na pohľad i dotyk – jedinečná povrchová úprava, interier, SOFTIXX slonova kost cierna spalna, nabytok a dvierka Trachea

Aké materiály vniesť do interiéru, aby lahodili oku a zároveň boli praktické? Čo siahnuť po takých, ktorých jedinečná povrchová úprava to spĺňa a ešte navyše spôsobí radosť z každého dotyku?

Kráľovsky zamatový …

… aj taký môže byť nábytok, ak hľadáte unikátny nábytkový materiál, ktorý si interiér podmaní jedným z najhlbších a zamatových matov na trhu a praktickými vlastnosťami. Vysokotlakový laminát SOFTIXX totiž na svojom povrchu nesie nanočastice, vďaka ktorým sa vyznačuje výnimočnou hebkosťou a mäkkosťou na dotyk. “Vďaka unikátnej technológii využívajúcej tvrdenie akrylových živíc elektrónovým lúčom má SOFTIXX homogénny povrch, ktorý v kombinácii s nanočasticami prináša hlboký mat, farebnú stálosť, hygienickú nezávadnosť aj mimoriadnou rezistenciu voči akýmkoľvek odtlačkom prstov a škrabancom,” vyzdvihuje funkčné prednosti tohto materiálu Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenie spoločnosti Trachea, tradičného výrobcu nábytkových dvierok a panelov.

Nábytok, ktorý poteší na pohľad i dotyk – jedinečná povrchová úprava, interier, SOFTIXX Cierna, nabytok a dvierka Trachea

Navyše možno SOFTIXX vďaka jeho maximálnym rozmerom 3050 na 1300 milimetrov využiť ako nástenný obklad. To iste ocenia aj detskí umelci, ktoré láka maľovať po stenách, pretože ďalšou výhodou SOFTIXXu je možnosť zmytí kresieb a opraviteľnosť prípadného poškodenia pomocou nanohoubičky.

TIP: Hebký mat za priaznivú cenu

T effect LPS U961 grafitovo seda a LPS U732 prachovo seda, nabytok a dvierka Trachea, Hebký mat za priaznivú cenu

Koho láka dopriať si hebkosť matného povrchu na svojom nábytku, ale nechce sa mu príliš utrácať, ponúka sa mu elegantné riešenie v podobe novinkových laminovaných dvierok T.effect. Tie okrem na dotyk príjemného matu navyše prinášajú aj jedinečné antibakteriálne vlastnosti. “Laminované dvierka T.effect majú špeciálne vytvrdený povrch prekrytý akrylátovým UV lakom, vďaka čomu zamedzujú zdraviu škodlivým mikroorganizmom dostať sa do vnútornej štruktúry dvierok

Naviac sú vďaka tomu dvierka jednoduché na údržbu a farebne stále. Oči i ruky majiteľov potom môže tešiť jedno z piatich najviac trendy farebných prevedení ako alpská biela, kašmírovo šedá, sivá prachová, grafitovo šedá či klasická čierna, “dopĺňa Martin Dusík z Trachey.

Ako závan zo Sahary

T classic folia ULTRA cierna, nabytok dvierka Trachea, kko závan zo Sahary

Na nábytku si však možno dopriať aj jedinečné, veľmi jemné piesočnaté zrnenia vďaka Novím fóliám ULTRA v jednom zo svojich troch dekorov. Atraktívna fólia ULTRA z radu T.classic svojím vzhľadom totiž evokujú jemnosť prachového piesku, ktorý si zachováva neobyčajne príjemný pocit z dotyku a ľahkosť svojou údržby. “Okrem atypického jemne zrnitého vzhľadu s extrémnym matom prináša fólie ULTRA praktické vlastnosti.

Oproti iným nábytkovým fóliám majú podstatne vyššiu schopnosť odolávať mechanickému poškodeniu a na ich povrchu nezostávajú odtlačky prstov,” potvrdzuje Martin Dusík z Trachey, ktorá fólie ULTRA na slovenskom trhu predstavuje. Vyberať je možné z prevedení autentický betón grafit, decentná perleť, ktorá pri každom odraze svetla dodáva nábytku perleťové odlesky a sýto čierna pre perfekcionistov a vyznávačov triezveho dizajnu.

V brúsenom kabátiku

T wood smrek drasany antracit, Trachea, v brúsenom kabátiku

Tiež unikátne a nenahraditeľná škrabaná štruktúra nestarnúceho fenoménu menom masív môže potešiť ruky kedykoľvek sa dotknú jeho povrchu. “Bio masívne smrekové a dubové nábytkové dvierka T.wood sú upravené povrchovým drásaním, ktoré spočíva vo vybrusovanie jarnej vrstvy dreva, čím dochádza k plastickému zvýraznenie ich kresby. Naviac je čelná plocha dvierok opatrená frézovaním, ktoré ešte pozdvihuje trojrozmerný efekt spojenia s prírodou,” uvádza Martin Dusík z Trachey.

Vďaka šikovne skladaným vrstvám dreva potom nedôjde ani k jeho neskoršej prirodzenej a inak bežné deformácii. Prírodné varianty dvierok potom možno navyše opatriť matným lakovaním v rôznych farebných odtieňoch, vďaka čomu na nábytku nezostávajú nevzhľadné odtlačky prstov. To sa hodí aj pre prípad, že by sa niekto drásaným povrchom nemohol nabažiť!

TRACHEA Logo

Viac na www.trachea-dvierka.sk

>> Vhodný interiérový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre