Ruší vás HLUK od susedov? Odhlučnite zvukovo izolačnými doskami Wolf

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DrevostavbyStavbaVideo

Ruší vás HLUK od susedov? Odhlučnite zvukovo izolačnými doskami Wolf

Odhlučnite zvukovo izolačnými doskami Wolf

V dnešnej dobe, keď je hluk ohrozujúci nielen pohodu, ale aj ľudské zdravie, čoraz väčší problém, je hľadanie cesty k jeho odstráneniu veľmi dôležité. Prekvapivo jednoduchý systém WOLF dokonale odhluční byt a vy si budete opäť užívať vytúžené ticho.

Odhlučnite zvukovo izolačnými doskami Wolf

Miesto použitia

Dosky môžete použiť na podlahy, steny, stropy a šikminy. Pokládka alebo montáž sa vykonáva suchou cestou. Na podlahe musia dosky ležať celoplošne v kontakte s podkladom, pri stenách a  strope  sa montujú dosky na pomocný rošt. Následne sa na  dosky „šróbuje“ ako finálna  povrchová vrstvu napr. sadrokartón, ktorý následne polepíte vašou obľúbenou tapetou alebo natriete obľúbenou farbou. Pri podlahách je možné použiť ľubovoľnú podlahovú krytinu, ako je linoleum, koberec, dlažba alebo laminát.

Odhlučnite zvukovo izolačnými doskami Wolf

Neprehliadnite: Drevostavba roka 2019 – 1. časť

Obrovskou výhodou je malá hrúbka dosky, len 15 mm. Pri takejto hrúbke izoluje rovnako ako 300 mm hrubá stena z tvárnic. Tým pádom svoj obytný priestor zmenšíte len minimálne a nebude treba podrezávať dvere a zárubne. Dosky WOLF znášajú veľké plošné a bodové zaťaženie, nemusíte sa teda obávať umiestniť na podlahu knižnicu alebo kuchynskú linku.

Z čo sú dosky vyrobené?

Dosku tvorí vrstevnatý papierový kartón z potravinárskeho priemyslu, ktorý je  vo svojom vnútrajšku naplnený veľmi jemným kremičitým pieskom. Výrobok je zdravotne úplne neškodný a biologicky odbúrateľný. Je vhodný aj do miestností pre alergikov. Dosky WOLF vyrába od roku 2003 nemecká firma WOLF Bavaria. Sú dodávané do celej Európy, USA, Kanady a od roku 2010 ich poznáme aj u nás na Slovensku. Vďaka systému suchej pokládky a montáže prebieha všetko veľmi rýchlo a jednoducho.

Odhlučnite zvukovo izolačnými doskami Wolf

Dosky sú ihneď pochôdzne a bez časových obmedzení môžete pokladať finálnu krytinu. Tým sa stáva celá pokládka alebo montáž veľmi efektívnou a cenovo výhodnou. Dosky sa taktiež veľmi dobre uplatňujú v drevostavbách. Časté obavy stavebníkov z hlučnosti vo vnútri drevostavby, hlavne  u tých s podkrovnými izbami sú vďaka doskám WOLF zbytočné. Podrobnejšie informácie nájdete na webových stránkach

www.doskywolf.sk

Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Všetko pre vašu stavbu
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre