Vyberte si dvere a zárubne, ktoré odolajú náporu detí aj domácich miláčikov

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DvereInteriér

Vyberte si dvere a zárubne, ktoré odolajú náporu detí aj domácich miláčikov

Vyberte si dvere a zárubne, ktoré odolajú náporu detí aj domácich miláčikov, Odolne dvere Duradecor Hormann, Atelier Suchánek, interier

Čaká vás výber interiérových dverí? Od kvalitných dverí zrejme očakávate dostatočnú odolnosť nielen pred hlukom, ale najmä pred zásahmi vašich zvedavých detí či domácich miláčikov. Poradíme vám, ako si vybrať odolné interiérové dvere a zárubne, ktoré sú vyrobené tak, aby odolali aj vysokému namáhaniu.

Dvere Hormann Baseline Duradecor Atelier Suchanek, interier
Dvere Hormann Baseline Duradecor
Baseline Duradecor dvere Hormann Atelier Suchanek
Duradecor štruktúra leštená biela, francúzsky buk, štruktúra surového duba, kanadský javor

Laminátové dvere a zárubne vydržia aj silný náraz

Ak hľadáte dvere, ktoré sa nezľaknú silného nárazu a nešetrného zaobchádzania, potom pre vás máme skvelú správu. Na trhu sa totiž konečne objavili dvere, ktoré vďaka špeciálnemu výrobnému postupu vydržia takmer „čokoľvek“.

CPL laminát je vysoko kvalitný a odolný aj voči nárazom a mechanickému poškodeniu. Na jeho údržbu sa nemusíte báť použiť ani chemické čistiace prostriedky. Interiérové dvere s povrchovou úpravou Duradecoraž o 48 % odolnejšie než iné laminátové dvere.

Vybrané modely značky Hörmann
si teraz môžete kúpiť s 20 % zľavou
v Ateliéri Suchánek

Nielen konštrukcia, ale aj zárubne týchto dvier sú vhodné do interiéru, v ktorom žijú deti či zvieratá. Vďaka jedinečnému povrchu Duradecor, zosilnenému rámu, stabilnému uloženiu závesu a ochrane hrán 4Protect, sú dvere určené aj na vysoké namáhanie.

Dvere DesignLine Concepto Duradecor Atelier Suchanek, interier
Dvere Hormann DesignLine Concepto Duradecor
DesignLine Concepto Duradecor dvere Horman Atelier Suchanek
Duradecor bridlica antracitovo sivá RAL 7016, ultra matná biela RAL 9016, bridlica biela RAL 9016, bridlica svetlo sivá RAL 7035

Sila dreva vďaka dýhovaným dverám

Elegantné drevené dvere sa hodia do každého interiéru. Perfektne vyzerajú v kombinácii s drevenými parketami, no rovnako dobre budú vyzerať aj pri inom type podlahy. Do vášho domova vnesú kúsok prírody a vytvoria útulnú atmosféru. Dýhované dvere ponúka aj výrobca Assoprogress, ktorý má vo svojej ponuke rôzne typy dýh.

Neprehliadnite:
Meníte dvere? Stavte na bezfalcové dvere na mieru!

Konštrukcia týchto dverí je pevná a odolná, takže sú vhodné aj do náročnejších rodinných podmienok. Ich veľkou výhodou sú skvelé zvukovoizolačné vlastnosti, ktoré oceníte najmä ráno, keď si ešte chcete pospať či večer, keď spia vaše deti.

Ak hľadáte interiérové dvere, ktoré budú dokonale ladiť s vaším interiérom, zverte svoje predstavy a požiadavky do rúk spoľahlivému a overenému dodávateľovi. Ateliér Suchánek vám poradí s výberom aj montážou. Navyše, teraz môžete využiť jedinečnú zľavu 20 % na vybrané modely dverí.

Foto: Hormann
Redakcia

Atelier Suchánek, dvere, podlahy, zarubne, mozntaz, kuchyne, nabytok

Dohodnite si konzultáciu na www.ateliersuchanek.sk

>> Vhodný interiérový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre (1)

  1. Jeej to som mala čítať pred 10 rokmi 🤣
    Teraz už len výmena alebo oprava.

Komentáre