Dokonalý vizuálny efekt, dierovaný plech je čoraz populárnejší u architektov

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


ArchitektúraExteriérStavbaTechnológie

Dokonalý vizuálny efekt, dierovaný plech je čoraz populárnejší u architektov

Dokonalý vizuálny efekt, dierovaný plech je čoraz populárnejší u architektov, Perfora, exterier

Architekti na dierovaný plech nedajú dopustiť. Nevedia si vynachváliť jeho flexibilitu, pevnosť, odolnosť, cenovú dostupnosť a dokonalý vizuálny efekt. Reč je o dierovanom plechu. Tento prvok sa stáva neodmysliteľnou súčasťou moderných, nadčasových stavieb. V architektúre sa často  používa na výplne zábradlia, oplotenia, kryty, schodiská, mriežky, podhľady, fasády a exteriérový a interiérový dizajn budov, avšak možnosti jeho využitia sú oveľa širšie.

Hoci dierovaný plech vnímame primárne ako industriálny a konštrukčný materiál, môže byť zároveň aj veľmi atraktívny dekoratívny prvok.

Dierovaný plech, Perfora, exterier

Ak ste si mysleli, že pri výbere vzorov dierovania, budete príliš limitovaný, mýlite sa. Spojením odborných znalostí v oblasti dierovania, rezania a architekturálneho kreatívneho vývoja sa zrodila totiž skutočne široká škála dekoratívnych vzorov dierovania. Široká škála dekoratívnych vzorov s možnosťou voľnej plochy od 5 až do viac ako 50 % podporuje transparentnosť a nepriehľadnosť. Formáty, kresby, tvary perforácií a vizuálne algoritmy prichádzajú s horizontálnou osvetlenosťou, vertikalitou a efektov svetla a tieňa.

Dierovaný plech, Perfora, exterier

Dizajn a vzory

Hra svetla pracuje s vizuálnymi efektami, poskytuje pohyb na vašej fasáde a mení sa počas celého dňa. Hra s priehľadnosťou uvoľňuje svetelné toky, ktoré sú viditeľné z vonkajšej strany a naopak. Nádherný dizajn, jedinečné vzory, ale aj svetelné efekty ktoré tieto vzory umožňujú vám dávajú možnosť vytvoriť skutočne jedinečný projekt. Fasády, slnolamy, zábradlia, pergoly, ale aj iné dizajnové prvky môžete urobiť výnimočné vďaka dierovaným plechom s dekoratívnym typom dierovania.

Dokonalý vizuálny efekt, dierovaný plech je čoraz populárnejší u architektov, Perfora, exterier

V prípade, ak chcete zefektívniť váš projekt a zároveň zachovať účinok perfektného vizuálneho efektu, nájdete v našej ponuke skryté upevňovacie systémy. Tieto formy dierovania je možné vyrobiť z rôznych kovov vrátane ocele, hliníka, medi, nerezovej ocele a corténu a môžu byť ošetrené povrchovou úpravou, práškovou farbou.

Dierovaný plech, Perfora, exterier

Tím našich profesionálov môže s Vami spolupracovať na výbere toho najvhodnejšieho materiálu pre Váš projekt.

V neposlednom rade, treba zdôrazniť výhody dierovaných plechov s dekoratívnym dierovaním. Ide o nízku hmotnosť, odolnosť, širokú škálu vzorov, transparentnosť a moderný dizajn. Navyše ide o ekologický a recyklovateľný materiál.

Dierovaný plech, Perfora, exterier

VYTVORTE SI VLASTNÚ FASÁDU, PLOT ALEBO INÝ DEKORATÍVNY PRVOK VAŠICH SNOV

Skontaktujte sa s naším tímom ešte dnes a začnite plánovať.
Všetky dostupné vzory a kontakty nájdete na

Perfora Logo

www.perfora.sk

>> Všetko pre vašu stavbu
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre