Deti rastú a dospievajú… a ich „kráľovstvá“ s nimi. Detská izba a nábytok do nej.

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérNábytok

Deti rastú a dospievajú… a ich „kráľovstvá“ s nimi. Detská izba a nábytok do nej.

Detská izba

Detská izba by mala byť rajom pre tých najmenších. Plná príjemných detských motívov, spĺňajúca požiadavky na praktickosť i útulnosť zároveň. Vždy záleží na veku dieťaťa. Iné nároky má novorodenec, iné školák či študent. Zariaďte vášmu dieťaťu izbu tak, aby sa cítilo maximálne príjemne!

Detská izba (izbička) pre tých najmenších

Detská izba

Nemala by chýbať postieľka, prebaľovací pult, skriňa na oblečenie a komoda na uloženie potrebných šiat či vecí pre hygienu.. Isto budete vyberať s prihliadaním na to, či ide o chlapčeka alebo dievčatko. Aby v detskom priestore všetko ladilo, je vhodné zvoliť sektorový nábytok. Vďaka nemu docielite jednotný dizajn a kúsky si môžete vyskladať podľa seba. V obchodoch s nábytkom sú však aj celé zostavy pre dievčatá či chlapcov.

Školák potrebuje iné riešenia

Detská izba

Dieťa, ktoré chodí do školy, potrebuje okrem miesta na hranie aj priestor, kde si bude robiť svoje domáce úlohy. K posteli, skrini, komode a iným kúskom nábytku tak pribudne aj písací stôl a stolička, ktorá rešpektuje potreby detskej chrbtice. Stavte na detský sektorový nábytok, ktorý vám pomôže zostaviť dieťaťu izbu podľa jeho potrieb a predstáv. Vďaka kombinácii použitých farieb sa sektorový nábytok hodí do každého priestoru deskej izby.

Študent potrebuje „dospelácke“ prvky

Detská izba

Študent, ktorý okrem učenia venuje veľa času svojim záľubám, dbá na jednoduchosť prevedenia. Dieťa ocení aj dostatok úložného priestoru a univerzálnosť, jednotlivých kusov nábytku a tieto môžete skvelo kombinovať aj s iným druhom nábytku. Nesmiete zabúdať na plochy pre lepenie plagátov a tiež dospelácke prvky ako je stôl pre počítač či komoda pre auditechniku.

MiRaBo
Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Vhodný detský nábytok
za dobrú nájdete TU <<

 

Komentáre (1)

  1. Ako si zariadiť domácnosť (dom alebo byt) s dieťaťom

    […] Neprehliadnite: Deti rastú a dospievajú… a ich „kráľovstvá“ s nimi. Detská izba a nábytok do nej. […]

Komentáre