Dizajnové vykurovacie rebríky, pre novostavby aj rekonštrukcie kúpeľní

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKúpelne a sanitaStavbaTZB

Dizajnové vykurovacie rebríky, pre novostavby aj rekonštrukcie kúpeľní

Dizajnové vykurovacie rebríky, KORATHERM AQUAPANEL

Radiátor poznáme všetci a je dôležitý pre teplo, ktoré prináša do interiérov. Radiátory – rebríky môžu byť panelové, liatinové, trubkové…ale hlavne, musia mať aj pekný vzhľad, pretože sú súčasťou interiérov. O tom, aké novinky prináša tradičný výrobca tohto technického zariadenia spoločnosť KORADO, je krátka ukážka z produkcie.

Dizajnové vykurovacie rebríky, KORALUX LINEAR CLASSIC - M

Vykurovací rebrík je dizajnovou  novinkou, nakoľko jeho  štíhlosť a tvarovanie dokáže oživiť staré aj nové riešenia kúpeľní. „Rebríky“ sú určené pre systémy s núteným aj gravitačným obehom teplonosnej látky. Vyrobené sú z uzavretých oceľových profilov kruhového či plochého tvaru a dizajnovo sú v tvaroch priamky, ale aj mierne zaobleného tvaru. Na trhu dnes nájdete kúpeľňové rebríky mnohých farieb i tvarov a tak nie je problém zladiť tento technický prvok so zvyškom priestoru. Môžete si vybrať z mnohých typov aj rozmerov, ktoré ovplyvnia výsledný tepelný výkon telesa. Telesá sú vhodné do teplovodných systémov ústredného kúrenia s najvyšším prevádzkovým pretlakom vody 1,0 MPa.

KORALUX priestorove uchytenie RONDO

KORALUX priestorove uchytenie LINEAR

KORADO ponúka pri všetkých svojich kúpeľňových telesách KORALUX aj variant originálneho a praktického priestorového uchytenia. Všetky kúpeľňové vykurovacie telesá KORALUX disponujú nielen uchytením k stene, ale aj menej obvyklým priestorovým uchytením vďaka stenovým konzolám a „nožičkám“. Vďaka nemu sa zo zdroja tepla môže stať aj praktická priečka, ktorou opticky oddelíte napríklad priestor toalety.

Dizajnové vykurovacie rebríky, KORALUX LINEAR CLASSIC

Nielen teplá voda

Rúrkové vykurovacie telesá KORALUX môžete zapojiť nielen na klasickú vykurovaciu sústavu, ale vyrábajú sa aj ako samostatné priamotopné elektrické telesá. Využijete ich teda aj vtedy, keď nechcete zasahovať do vykurovacej sústavy. Výhodu elektrického pripojenia oceníte pri rekonštrukcii, ak si nechcete vysekať obklady, ale len pripojiť rebrík. Priamotop je tiež ideálny pre dokurovanie aj mimo vykurovacej sezóny. Konštrukčné riešenie umožňuje dosúšanie textílií. V ponuke teraz nájdete sušiaky aj vešiaky, ktoré sú jednoducho pripevnené na samotné teleso.

Väčšinu modelov KORALUX možno využiť aj pre kombinované vykurovanie (teplá voda – elektrina), vďaka sade pre elektrické vykurovanie s regulátorom aj bez regulátora teploty. Farebné prevedenia takmer 200 odtieňov farieb RAL dovoľujú prispôsobiť teleso farbe kúpeľne. V sortimente značky KORADO nájdete KORALUX od klasickej bielej farby až po luxusné série v chróme.

Dizajnové vykurovacie rebríky, KORALUX LINEAR EXCLUSIVE - M

Aj dizajnové „doskové“ telesa

Nemusíte však zostávať len pri klasických rebríkoch. Moderný a jednoduchý vzhľad dizajnového radiátora KORATHERM Aquapanel nie je prehnane extravagantný, má však „šmrnc“ a hodí sa teda do každej kúpeľne. Rovné, geometricky presne usporiadané profily tohto telesa pôsobia luxusným a neopozeraným dojmom. Aj tento dizajnový model je v prevedení kombi, takže mimo vykurovacej sezóny, keď máte vykurovaciu sústavu trebárs aj vypnutú počas leta, môžete prikurovať iba elektrickým vykurovacím telesom, ktoré je súčasťou tohto prevedenia kúpeľňového rebríka.

www.korado.cz

Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Vhodné kúpeľňové doplnky
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre