Halloweenska výzdoba inak: Elegantné dekorácie pre váš domov

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Interiér

Halloweenska výzdoba inak: Elegantné dekorácie pre váš domov

Halloweenska výzdoba inak Elegantné dekorácie pre váš domov

Blíži sa nám Halloween, americký sviatok, ktorý oslavuje z roka na rok čoraz viac a viac Slovákov. A keďže sme kvôli prebiehajúcej pandémii ochorenia COVID-19 celé dni doma, prečo si náš domov trošku neozvláštniť sezónnou výzdobou v tematike Halloweenu. Čo si predstavíte, keď sa povie Halloweenska výzdoba?

Väčšinu ľudí napadnú veľké vyrezávané tekvice so svetelnou reťazou uprostred, kostry, netopiere, Halloweenske nápisy a dekorácie typicky k dostaniu v obchodoch so zábavným tovarom. My vám však chceme priniesť nápady na Halloweenske dekorácie, ktoré sú minimalistickejšie, nenápadnejšie, no zároveň stále dokážu podčiarknuť aktuálne prebiehajúcu Halloweensku sezónu.

Perforovaný lampáš v oranžovej farbe, Halloweenska výzdoba
Zdroj foto: bonami

Decentné dekorácie pôsobia jemne a štýlovo

Prvým substitútom klasickej dekorácie v podobe svietiacej tekvice, ktorý pôsobí trošku upravenejšie a elegantnejšie, je klasický perforovaný lampáš v oranžovej farbe. Lampáše sú aktuálne k dostaniu vo viacerých veľkostiach aj vzoroch perforovania, ktoré vytvárajú pri zažnutí sviečky vo vnútri krásnu hru svetla. Pre väčší efekt umiestnite niekoľko lampášov vedľa seba a rozžiarte tak celú izbu teplým svetlom sviečky.

Neprehliadnite:
Ako dosiahnuť, aby vaše správne zvolené domáce osvetlenie vyzeralo dobre a krásne?

Sklenená váza s jemným oranžovým nádychom, Halloweenska výzdoba
Zdroj foto: bonami

Nevkusné nástenné dekorácie vymeňte radšej za štýlovú inštaláciu vo váze. Sklenená váza s jemným oranžovým nádychom je výborným základom pre Halloweensku dekoráciu. V tomto prípade do nej nepoužite klasickú jesennú kyticu, ale zopár holých konárikov, ktoré poľahky nájdete v prírode. Či už sprejom, alebo klasickým štetcom a farbou, nafarbite halúzky na čiernu farbu, nechajte vyschnúť a umiestnite do vázy. Ostáva vám na ne pripnúť niekoľko papierových čiernych netopierikov a voila, máte netradičnú Halloweensku dekoráciu, na ktorú môžete byť hrdí.

Yankee Candle vo vôni Zázvorový Súmrak, Halloweenska výzdoba
Zdroj foto: bonami

Čo by to bola za jeseň, ak by váš domov nerozvoniaval jemnou teplou vôňou. Pre kompletný dojem z Halloweenskej výzdoby zapáľte aj vonnú sviečku, napríklad túto od Yankee Candle vo vôni Zázvorový Súmrak.

Titulná foto: Shutterstock
Redakcia

>> Vhodné bytové dekorácie
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre (1)

  1. Dobrý deň,
    ja so videla videla fakt originálne nápady na Halloweensku výzdob, napr. suseda má podlhovast kvetináč ako hrob a ten má naozaj pekne spravený. Verná kopia hrobu.

Komentáre