Nový stupeň pohodlia: Super-tiché tepelné čerpadlá

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


StavbaTepelné čerpadláTZBVideoVykurovanie

Nový stupeň pohodlia: Super-tiché tepelné čerpadlá

Super-tiché tepelné čerpadlá Vaillant

Keď si konečne môžete splniť svoje sny vďaka nízkym mesačným nákladom na vykurovanie… Keď váš pes produkuje viac emisii ako váš dom, lebo vykurujete s ohľadom na životné prostredie. Keď jedinými narušiteľmi pokoja v domácnosti sú vaše deti, pretože vaše vykurovanie je super-tiché. A vy sa môžete sústrediť na veci, ktoré milujete, lebo o teplo doma je už postarané.

Také sú tepelné čerpadlá značky Vaillant. Tieto všestranné zariadenia sú účinné, udržateľné a mimoriadne tiché. Prekvapí vás inteligentný softvér, jednoduché ovládanie i dlhá životnosť. Doprajú vám nový stupeň pohodlia – nielen vďaka vykurovaniu a príprave teplej vody, ale aj chladeniu.

Super-tiché tepelné čerpadlá Vaillant
Splňte si svoje sny – vďaka nižším mesačným nákladom na vykurovanie.

Nízke prevádzkové náklady

Tepelné čerpadlo využíva najmä obnoviteľné energie z prírodných zdrojov – zo zeme, vody alebo zo vzduchu, ktoré sú zadarmo. Len zhruba 25 % energie je potrebné dodať vo forme elektrickej energie. Ak k nemu pridáte fotovoltický systém, môžete si prevádzkové náklady na vykurovanie znížiť doslova na minimum. Začnite teda premýšľať o tom, čo si za ušetrené peniaze môžete dopriať – len tak pre radosť.

Orientované na budúcnosť

Tepelné čerpadlá Vaillant vám v domácnosti zaistia maximálne pohodlie a vy sa budete môcť sústrediť na veci, ktoré milujete. Sú kvalitnými a spoľahlivými výrobkami z Nemecka, kde sa sústreďuje aj ich výskum a vývoj.

Zároveň sú vysoko-udržateľným riešením nízko-emisného vykurovania. V porovnaní s ostatnými vykurovacími systémami produkujú nižšie emisie CO2 a sú nezávislé od fosílnych palív. Sú šetrné k životnému prostrediu a môžete na ne získať dotáciu v programe Zelená domácnostiam. Vstupnú investíciu si tak môžete znížiť ešte výraznejšie.

Super-tiché tepelné čerpadlá Vaillant
Tepelné čerpadlo aroTHERM Split vzduch/voda.

Pohodlie už pri plánovaní

Ak uvažujete o tepelnom čerpadle pre svoj dom, značka Vaillant vám môže nezáväzne a zadarmo vypracovať odborný návrh na jeho inštaláciu. Stačí vyplniť jednoduchý formulár na webovej stránke www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk. Ušetríte čas a na základe informácií od odborníka sa rozhodnete (alebo aspoň zistíte, aké máte možnosti). Obľúbeným riešením je tepelné čerpadlo aroTHERM Split vzduch/voda s jednoduchou montážou. Účinným spôsobom zabezpečí vykurovanie, chladenie aj prípravu teplej vody.

Super-tiché tepelné čerpadlá Vaillant
Deti budú jedinými narušiteľmi pokoja u vás doma.

Tento systém ponúka najlepšiu hodnotu za investované peniaze a môžete naň čerpať aj výhodné dotácie. U vás doma pritom veľa miesta nezaberie. Pre vonkajšiu jednotku postačí iba 0,5 m2 a pre vnútornú len 0,42 m2. Tepelné čerpadlo je zároveň super-tiché, čo určite ocenia aj vaši susedia. Dokonca získalo prestížne ocenenia ako Red Dot Design Award a tiež IF Design Award.

Logo Vaillant

www.vaillant.sk
www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk

Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Vhodné domáce spotrebiče
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre