Rohový krb pod komínom s výsuvnými dvierkami – Schiedel Kingfire Kanto

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


KomínyStavbaTZB

Rohový krb pod komínom s výsuvnými dvierkami – Schiedel Kingfire Kanto

Rohový krb pod komínom s výsuvnými dvierkami – SCHIEDEL KINGFIRE KANTO

Vďaka jednoduchosti a rýchlosti zabudovania, je KINGFIRE® veľmi populárnym riešením. Je to teplo a svetlo za každých okolností. Radi vám predstavíme rohový krb ako dizajnový a plne funkčný doplnok.

 

 

Pre splnenie individuálnych požiadaviek našich klientov je mimoriadne dôležitý vzhľad krbových kachlí a široká škála ich dizajnu. Každý Schiedel KINGFIRE, krb pod komínom, má jedinečný dizajn. Tak ako aj naša novinka – rohový krb pod komínom Schiedel KINGFIRE KANTO.

ESTETICKÉ PREDELENIE PRIESTORU

Okrem technických charakteristík, ako je minimálny výkon, ideálny pre domy v štandarde A0, zaujme dokonalá tesnosť pre spoluprácu s rekuperáciou, minimálne rozmery (len 55 x 55 cm podlahovej plochy), nulový odstup telesa krbu od horľavých stien alebo dokonale tesné hore výsuvné dvierka s automatickým zatváraním, zapôsobí model KINGFIRE KANTO svojim dizajnom použiteľným vo vnútornom rohu miestnosti, alebo ako deliaci prvok medzi priestormi.

Schiedel kanto krb rohovy krb

Schiedel kanto krb plano rohovy krb

V modernom rodinnom dome s otvoreným priestorom a spojením obývacej izby s kuchyňou môže byť tento systém teda využitý ako estetický bod „delenia“ spojeného priestoru.

Dizajnovo atraktívny vzhľad si získal srdcia užívateľov aj odbornej verejnosti, ktorá ocenila krb pod komínom cenou RED DOT Awards za dizajn ale aj za inovatívne riešenie šetriace miesto v moderných stavbách.

MIESTO ŠETRIACA INOVÁCIA

Schiedel krbové riešenie sa vyznačuje tým, že krbová vložka je súčasťou komínového telesa a teda nezaberá ďalšie vzácne miesto z obytnej plochy. Tento vykurovací systém (komín + krbová vložka = jedno komplexné riešenie) sa zabudováva do stavby už vo fáze hrubej stavby prostredníctvom žeriavu a v podstate okamžite je prevádzkyschopný.

Galéria

Foto: Schiedel
Text: Schiedel

Schiedel Logo

www.schiedel.com

>> Inšpirujte sa našimi doplnkami
do kuchyne TU alebo aj nižšie <<

 

 

Komentáre (1)

  1. Dobrý deň,
    je to veľľmi pekné a super riešenie do menších priestorov.
    Vo väčších miestnostiach by som volila určite klasický veľky krb. Má to svoje čaro hlavne v zime

Komentáre