Kachle pre dom alebo chatu

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Kachle a peceStavbaTZBVykurovanie

Kachle pre dom alebo chatu

Krbové kachle pre dom alebo chatu SARGAS

Krbové kachle v modernom šate s funkciami, ktoré oceníte pre ich bezpečnosť.

 

 

Schiedel má v ponuke nové krbové kachle SARGAS  a MIMAS.

Vyšli sme tak v ústrety záujemcom o ďalší dizajn. K dispozícii bude nižšia verzia krbových kachlí – SARGAS. Vyššia verzia, kruhového vzhľadu, s názvom MIMAS zase vzhľadovo bude lákať svojim dokonalým dizajnovým vzhľadom.

Úlohou v dnešnej dobe už nie je len dotvoriť interiér a vytvoriť pohodu pár dní v roku, ale stúpa počet záujemcov predovšetkým zo skupiny zodpovedných a opatrných, ktorí vzhľadom na možné problémy s dostupnosťou plynu alebo aj elektrickej energie chcú mať zabezpečené tepelnú pohodu, svetlo a teplo za každých okolností.

MIMAS Krbové kachle

Krbové kachle aj pod komínom, Schiedel SARGAS alebo MIMAS, sú určené nielen pre modernú výstavbu, ale samozrejme aj ako nový zdroj tepla do staršej výstavby, napríklad pre vašu chatu, chatku. Výhodou krbových kachlí Schiedel je, že ich viete napojiť pohodlne na prívod vzduchu z exteriéru. Teda v obývacej izbe nedôjde k spotrebovaniu vzduchu, ktorý my ľudia dýchame, na horenie v kachliach.

Vzduch je možné privádzať priamo komínom, pri využití napríklad komína Schiedel Permeter Smooth Air. Napojenie prívodu vzduchu v krbových kachliach Schiedel SARGAS a MIMAS je tiež možné v ich spodnej časti, teda cez podlahu, alebo zo zadnej časti kachlí alebo na vrchnej časti, ak zvolíte na odvod spalín komín nad kachlami.

Krbové kachle Schiedel majú ideálny výkon, komín zmontujete nad kachlami ľahko, rýchlo. K dispozícii sú prvky, ktoré zabezpečia bezpečný prechod komína aj cez horľavé materiály, strop i strechu.

Galéria

Foto: Schiedel
Text: Schiedel

Schiedel Logo

www.schiedel.com

>> Vhodné digestory
TU alebo nižšie <<

 

 

Komentáre