TOP 3: Jedálenské stoličky

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérNábytok

TOP 3: Jedálenské stoličky

TOP 3 Jedálenské stoličky, vhodné do interiéru kuchyne a domácnosti

Minulý článok o najkrajších okrúhlych stoloch na trhu vás veľmi bavil, poďme preto pokračovať. V dnešnom článku vám predstavíme výber tých naj stoličiek, podľa našej redakcie. Pri výbere jedálenskej stoličky by ste mali prihliadať na viacero aspektov.

Prvým z nich je samozrejme štýl vašej domácnosti, alebo inak povedané duch, v ktorom sa nesie celý váš interiér. Nasleduje výber farby jedálenskej stoličky, no a nakoniec materiál, z ktorého je vyrobená. Vybrať si môžete z plastu, dreva, alebo čalúnenia.

Jednoduché dizajnové vyjadrenie

Prvý typ stoličky vás asi ničím neprekvapí. A tak je to správne. Čierna jedálenská stolička Roxby od značky Actona sa jednoducho hodí do každého interiéru a svojím minimalistickým vzhľadom poteší aj rodiny s malými detičkami, ktorých jedlo častokrát končí všade iba nie v ústach. Stolička Roxby sa vyznačuje jednoduchou údržbou a je dostupná navyše aj v dubovom prevedení.

 

TOP 3 Jedálenské stoličky, vhodné do interiéru kuchyne a domácnosti
Zdroj: www.bonami.sk

Do retro i supermoderných interiérov

Návrat k overeným dizajnom, to neplatí v súčasnosti iba v móde, ale aj na poli bytového textilu a nábytku. Príkladom je aj táto čarovná dizajnová jedálenská stolička CRIS v okulahodiacej svetlosivej farbe. Je vyrobená z kaučukovníkového masívneho dreva čo zaručuje jej pevnosť a dlhotrvácnosť. Dostupná v 4 farebným prevedeniach poskytuje možnosť na mixovanie rôznych farieb za jedným stolom, čo je opäť jeden z aktuálnych trendov posledných sezón.

Dizajnová jedálenská stolička CRIS, interier
Zdroj: www.dizajnove.sk

Švédska kvalita značky IKEA

Ak si stoličku preferujete pozrieť a vyskúšať naživo predtým, než ju kúpite, odporúčame vám návštevu obchodného domu IKEA. Práve tam na vás čaká nadčasová jedálenská stolička INGOLF, ktorá sa na Internete pýši samými 5 hviezdičkovými recenziami.

Dostupná je bez čalúneného sedáka, ako aj s ním tak, aby ste si mohli vybrať presne tú variantu, ktorá sa vám hodí najviac. Dizajnovo je táto stolička určená najmä do interiérov v štýle modern farmhouse a provensálskom štýle.

Nadčasová jedálenská stolička INGOLF
Zdroj: www.ikea.com

Titulna foto: bonami.sk
Redakcia

>> Vhodné kuchynské stoličky
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre