Trend roku 2021: Bezfalcové a reverzné dvere na mieru

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DvereInteriér

Trend roku 2021: Bezfalcové a reverzné dvere na mieru

Trend roku 2021: Bezfalcové a reverzné dvere na mieru

Dvere so skrytými pántami, teda bezfalcové dvere a reverzné dvere sa stávajú hitom aktuálnych projektov rekonštrukcií rodinných domov a bytov. Ich využitie je široké, od úzkych chodieb až po vstupné dvere. V dnešnom článku si o nich povieme viac.

Trend roku 2021: Bezfalcové a reverzné dvere na mieru

Dyhovane reverzne dvere, montaz na mieru Atelier Suchanek Dubravka Bratislava Slovensko interier

Reverzné dvere sa od klasických otváravých dverí líšia smerom otvárania. Kým kľučku na otváravých dverách ťaháte smerom k sebe, reverzné dvere otvárate opačne, teda smerom do zárubne, do priestoru, do vnútra miestnosti, do ktorej chcete vojsť.

Hlavnou výhodou reverzných dverí je samozrejme úspora miesta, a to najmä na úzkych prechodoch a chodbičkách. Avšak týmto výhody reverzných dverí nekončia! Sú aj bezpečné, nakoľko sa vám už viac nemôže stať, že pri vychádzaní z miestnosti dverami udriete napríklad pobehujúce detičky. Reverzné dvere taktiež netvoria zbytočný vizuálny neporiadok v priestore, pretože ich vnímate iba v miestnosti, ku ktorej patria.

Dyhovane reverzne dvere, montaz na mieru Atelier Suchanek Dubravka Bratislava Slovensko interier

Dyhovane reverzne dvere, montaz na mieru Atelier Suchanek Dubravka Bratislava Slovensko interier

Nespornou výhodou je aj možnosť prispôsobenia reverzných dverí na mieru, prakticky od 60 cm až po 110 cm. Sadnú vám teda na stavebné otvory rôznej šírky tak, aby ste neboli nútení k rozsiahlejšej rekonštrukcii.

Neprehliadnite:
Moderné deliace sklenené steny ako aj exkluzívne Loft dvere z ocele

V neposlednom rade je obrovskou výhodou reverzných dverí na mieru aj estetické hľadisko, nakoľko si ich vzhľad môžete 100-percentne prispôsobiť vašim potrebám a vášmu interiérovému dizajnu. Keďže reverzné dvere umožňujú docieliť vzhľad jednej roviny dverí s obložkovou zárubňou a stenou zároveň, sú s veľkou obľubou využívané architektkmi, ktorí sa snažia docieliť moderný vzhľad aj pomocou takýchto detailov.

Výroba reverzných dverí na mieru

Výroba reverzných dverí si vyžaduje osobitný prístup a oko na detail, preto je kľúčové, akého dodávateľa si na ich zhotovenie vyberiete. My, v Ateliéri Suchánek, spolupracujeme iba so špičkovými stolárskymi dielňami na Slovensku tak, aby ste zakaždým dostali vaše dvere v perfektnom stave, podľa očakávaní a čo je hlavné, s dodaním a montážou za rozumné peniaze. Vyrobíme, dovezieme a namontujeme vám vaše reverzné dvere na mieru už do 6-8 týždňov od záväzného objednania a aktuálnej kapacity.

Proces výberu dverí

Každému klientovi odporúčame osobné stretnutie v našom ateliéri, kde máme osadené vzorky dverí s rôznymi možnosťami otvárania a povrchových úprav.Tento krok je veľmi dôležitý preto, aby ste si vedeli predstaviť ako presne budú vaše nové reverzné dvere na mieru vyzerať. Na stretnutí u nás je vždy priestor aj na vaše otázky, ktoré vám rádi zodpovieme. Dohodneme sa aj na počte a type pántov na uchytenie dverí, vzhľadu zárubní, spôsobu zamykania dverí, či priamo výberu kľučiek. Všetko pre to, aby ste si s výberom už ďalej nemuseli robiť starosti.

Z najpopulárnejšieho dubu je v aktuálnej ponuke okrem klasického hladkého aj kartáčovaný dub, ktorý dodáva dverám zaujímavý charakter. Samozrejmosťou je široký výber moridiel a lakov pre personalizovaný vzhľad vašich dverí. Vymyslieť sa dajú samozrejme aj rôzne kreatívne osadenia dverí. Na výber máte u nás aj bezzárubňové dvere na mieru, či dokonca dvere integrované do drevom obkladaných stien pre úplne neviditeľný efekt dverí.

Záujímavo riešená dyhovaná stena, ku ktorej sa skvele hodia reverzné dvere so skrytými pántami.

Foto zdroj: Assoprogress

Atelier Suchánek, dvere, podlahy, zarubne, mozntaz, kuchyne, nabytok

Dohodnite si konzultáciu na www.ateliersuchanek.sk

>> Vhodný interiérový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre