Moderné deliace sklenené steny ako aj exkluzívne Loft dvere z ocele

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DvereInteriér

Moderné deliace sklenené steny ako aj exkluzívne Loft dvere z ocele

Moderné deliace sklenené steny ako aj exkluzívne Loft dvere z ocele, sklenene interierove dvere

Moderné deliace sklenené steny a Loft dvere z ocele zaváňajú luxusom a štýlom. Reč je o deliacich sklenených stenách, ktoré ste dodnes vídali tak maximálne v zahraničných časopisoch o architektúre a bývaní. Časy sa však menia a tento obľúbený architektonický prvok prichádza aj do ponuky Ateliéru Suchánek.

Deliace sklenené steny už dávno nie sú určené iba pre priemyselné objekty. Dajú sa krásne využiť aj v rodinných domoch a staromestských bytoch, kde vynikne kontrast ultra moderného s pôvodným.

Moderné deliace sklenené steny ako aj exkluzívne Loft dvere z ocele

Vyskladať si pritom môžete stenu presne podľa vašich predstáv. Na výber je viacero konštrukcií, ktoré umožňujú rôzne spôsoby otvárania. K dispozícii máte 1-krídlové aj 2-krídlové LOFT HORMANN sklenené moduly, obe dostupné so zasklievacou Slim lištou ako aj uholníkovou a rohovou zasklievacou lištou. Moduly navyše poľahky doplníte aj o presklené deliace priečky a ďalšie diely, s ktorých výberom vám radi poradíme osobne.

Splníme vám aj veľké sny

Sklenené steny dodávame až do rozmerov 5000 x 4000 mm so sklenenými výplňami hrúbky 6 mm kvality VSG. Na výber je jednoduchý ale i zosilnený profil, pre osadenie na realizovanom mieste s rôznymi statickými a konštrukčnými požiadavkami.

Štandardná povrchová úprava je vo farbe RAL 9005. K preskleným stenám dodávame aktuálne 2 typy kľučiek, a to opäť v tmavo čiernej RAL 9005 alebo ušľachtilej oceli. Deliace sklenené steny sa dodávajú na drevenej konštrukcii.

Moderné deliace sklenené steny ako aj exkluzívne Loft dvere z ocele

Výhody dodania konfigurovateľnej sklenenej steny

V prvom rade je to možnosť navoliť si vzhľad danej steny presne podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. Súčasťou dodania je okrem jednotlivých komponentov steny aj kompletný montážny materiál potrebný na montáž steny. Preddefinované montážne body obrovsky zjednodušujú celý proces, vďaka čomu sa vyhnete aj zvýšeným poplatkom za montáž.

Neprehliadnite:
Dvere Hormann: Odteraz ešte modernejšie!

Moderné deliace sklenené steny ako aj exkluzívne Loft dvere z ocele, sklenene interierove dvere

Pre milovníkov industriálneho štýlu

Ak si interiér vášho domova ladíte do industriálneho štýlu, v našom portfóliu sklenených dverí si taktiež prídete na svoje. Dvere majú štýlové aplikácie tenkých prúžkov vo farbe RAL 9005, ktoré rozdeľujú sklenené dvere na 10 častí v dvoch radoch po 5 štvorcoch nad sebou. Selektovateľná je aj farba skla, ktorú môžete dostať vo vyhotovení Clear alebo Clear White.

Ani celopresklené dvere sa nezaobídu bez krásneho kovania. V kolekcii Puristo S nájdete 2 typy kovania, na výber v kašmírovej sivej alebo nehrdzavejúcej oceli. Dostupná je aj alternatíva so Smart2Lock uzamykaním a 3-dielnym pántom pre extra pocit luxusu.

Kovanie pre celopresklené dvere Puristo S
Kovanie pre celopresklené dvere Puristo S

V jednoduchosti je krása

Ak túžite po jednoduchých sklenených dverách, máme niečo aj pre vás. Sklenené dvere značky HORMANN, vhodné do interiéru, sú výnimočné svojou integrovanou zvukovou izoláciou. Na osadenie sa používa drevená obvodová zárubňa. Samozrejmosťou je sklo VSG, ktoré je dodávané v kombinácií s výsuvným tesnením na spodnej strane dverí. Nájdete ich u nás dostupné iba od 1. 3. 2021 v prevedeniach s čírim sklom Float clear a Satinato vo vzhľade mliečneho skla.

Interierove dvere HORMANN GLASSLINE Duradecor v bielej farbe RAL 9016
Interierové dvere HORMANN GLASSLINE Duradecor v bielej farbe RAL 9016

V ponuke máme aj naďalej produktovú líniu HORMANN GLASSLINE, v ktorej nájdete dvoje elegantných celopresklených dverí s dizajnovým sklom v prevedeniach dyha z pravého dreva (biely dub) a Duradecor v bielej farbe RAL 9016. Dodajte vášmu domovu neobyčajný šarm a objavte celopresklené dvere či už ako krídlové dvere s drevenou zárubňou, alebo ako posuvné dvere.

Atelier Suchánek, dvere, podlahy, zarubne, mozntaz, kuchyne, nabytok

Foto: Hormann
Dohodnite si konzultáciu na www.ateliersuchanek.sk

>> Vhodný interiérový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre