Zdravý interiér s novým závesným typom riadeného vetrania Schiedel KOMBIAIR

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Čistý vzduchVideoVzduchotechnikaZdravé bývanie

Zdravý interiér s novým závesným typom riadeného vetrania Schiedel KOMBIAIR

Zdravý interiér s novým závesným typom riadeného vetrania Schiedel KOMBIAIR

Riadne zateplené domy v súčasnosti bez systému riadeného vetrania nedosahujú zdravé vnútorné prostredie.

Zehnder KOMBIAIR – závesná varianta

Kombiair schema

Kombiair schema bungalovu

Schiedel ponúka novo svojim zákazníkom v rámci komplexného riešenia tepelnej pohody a optimálnej klímy v interiéri závesný typ riadeného vetrania s rekuperáciou tepla Schiedel KombiAir v spoluprácii so spoločnosťou @Zehnder. Certifikovaný montážny partner firmy Schiedel zabezpečí okrem kvalitného systému aj kompletnú dodávku a profesionálnu inštaláciu na kľúč spolu s nevyhnutným záverečným vyregulovaním a nastavením systému.

 

Zákazníkom Schiedel zadarmo poskytne návrh vetracieho systému s rekuperáciou KOMBIAIR, všetky nevyhnutné komponenty, vrátane spomínanej profesionálnej montáže a nastavenia – vyregulovania systému.

Zehnder rozvody schiedel kombiair

Súčasťou závesného riešenia KombiAir pod strop alebo na stenu je spoľahlivá vetracia jednotka @Zehnder. Tá vyniká energetickou účinnosťou až 95%, nízkou spotrebou a výnimočne tichou prevádzkou. Vďaka entalpickým výmenníkom (na želanie tiež aj s uhlíkovými filtrami pre obmedzenie zápachov) je navyše udržovaná na optimálnej hladine vlhkosť v interiéri.

Patentovaná vrstva Microban® čistí privádzaný vzduch od všetkých pachov, nečistôt, mikróbov a plesní. Čistý vzduch zaisťuje aj patentovaný hladký povrch rozvodov Clinside®, ktorý aktívne znižuje usadzovanie prachu. Hviezdicovité usporiadanie rozvodov navyše aj po rokoch umožňuje jeho ľahké čistenie. Výbornou správou pre užívateľa a majiteľa tesnej stavby je aj ocenenie renomovaným nezávislým nemeckou organizáciou pre pasívne domy Passive Haus Institut so sídlom Darmstadte.

Foto: Zdroj: @Zehnder

Schiedel Logo

www.schiedel.com

>> Doprajte si letný
exteriér TU alebo nižšie <<

 

Komentáre