Kúpeľňa s puncom luxusu

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKúpelne a sanitaNábytok

Kúpeľňa s puncom luxusu

Kúpeľňa s puncom luxusu, T classic folia ULTRA beton Trachea

Kúpeľňa je miestom odpočinku, kde doprajeme svojmu telu zaslúženú starostlivosť. Aby sme sa v nej cítili dobre a premenili toto miesto na oázu relaxácie s puncom luxusu, prinášame tipy na najviac trendy materiály vhodné pre kúpeľňový nábytok aj obklady, ktoré v sebe spája vysoký dizajn aj praktickosť.

Efektný i efektívny mat

Efektný i efektívny mat, T effect kašmírovo šedá T classic 833 modřín delios, Trachea

Dodať kúpeľni nádych jednoduchosti prostredníctvom podmanivého matu a pritom zachovať čistotu a jednoduchú starostlivosť? Unikátny materiál nábytkových dvierok T.effect to všetko spĺňa a navyše pridáva antibakteriálne vlastnosti! “Alfou a omegou dvierok T.effect je špeciálne vytvrdenie laminovaného povrchu, ktorého čelná strana je prekrytá akrylátovým UV lakom. Vďaka tomu sa do vnútornej štruktúry nedostanú mikróby a počas jedného dňa z jeho povrchu zmizne až 99,9% baktérií, “vyzdvihuje prednosť tejto novinky na trhu Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, tradičného výrobcu nábytkových dvierok a panelov. Okrem toho sa T.effect vyznačuje farebnou stálosťou aj potrebnú mechanickou odolnosťou, ktorá zahŕňa tiež anti-touch úpravu. Jeho hlboký a na dotyk príjemný mat je možné kúpeľni dopriať v jednom z piatich najviac trendy farebných prevedení.

Neprehliadnite:
Aké nábytkové materiály do detských a študentských izieb?

Kráľovský zamat

Kráľovský zamat, SOFTIXX biela cierna kupelna, Trachea, Kúpeľňa s puncom luxusu

Extrémne hlboký mat a jeho zamatová hebkosť vie z kúpeľne vykúzliť skutočne výnimočný priestor. Dosiahnuť ho je možné s inovatívnym laminátom SOFTIXX. Ten na svojom povrchu nesie nanovlákna, ktorá sa starajú o jeho estetické vlastnosti aj atypicky vysokú mechanickú odolnosť. “Povrch nanolaminátu SOFTIXX  odolá extrémnemu vlhku, nárazom aj suchému teplu až 160 °C. Aj keď sa jedná o jeden z najhlbších matov na trhu, nezostane  na ňom jediný odtlačok prsta. Navyše je možné,  vďaka jeho maximálnym rozmerom 3050 na 1500 milimetrov, využiť ho ako veľkoformátový obklad a kúpeľňu tak zladiť do najmenších detailov, “uvádza Martin Dusík z Trachey. V spojení s uhrančivým matom je tak SOFTIXX pre kúpeľňu to pravé zamatové.

Lesk skleneného prachu

Lesk skleneného prachu, VETRIXX bila leskla kralovska seda lesk Trachea, Kúpeľňa s puncom luxusu

Vysoký lesk, precízne rovná plocha aj vycibrené prevedenie faziet. To je materiál VETRIXX – moderná alternatíva skla, ktoré dokonale imituje. “VETRIXX je vysokopevnostný akrylát, ktorého pohľadová transparentná vrstva je zmiešaná so skleneným prachom, takže od kaleného skla je na nerozoznanie. Na rozdiel od neho však disponuje vyššou odolnosťou voči poškriabaniu a nie je žiadny problém do neho vŕtať, rezať či frézovať, “uvádza Martin Dusík z Trachey. Samozrejmosťou je aj jeho stálosť farieb a netoxický povrch. VETRIXX však možno využiť nielen na nábytkové plochy, ale aj na obklady stien, čím utvára elegantný kúpeľňový prvok.

Kúpeľňa ako závan zo Sahary

Ako závan zo Sahary, T classic folie ULTRA perlet Trachea

Jedinečné, veľmi jemné pieskové zrnenie, ktoré lahodia nielen oku ale i rukám, predstavuje atraktívnu novinka minulého roka – decentné nábytkové fólie ULTRA z radu T.classic. Tie svojím vzhľadom totiž evokujú jemnosť prachového piesku, ktorý si zachováva nevšedne príjemný pocit v dotyku. “Okrem atypického vzhľadu s extrémnym matom, prinášajú  fólie ULTRA do kúpeľní rýdzo funkčné schopnosti. Od iných nábytkových fólií ich odlišuje podstatne vyššia schopnosť odolávať mechanickému poškodeniu a vďaka obopnutiu fólie zo všetkých štyroch strán dvierok zaručujú, že ich hrana je chránená pred prenikaním vlhkosti i zanášaniu nečistôt, “dodáva Martin Dusík z Trachey, ktorá túto novinku v Česku predstavuje. Minimalistický vzhľad a ich praktickosť si navyše vyslúžili prestížne ocenenie RED DOT, tak prečo ich nevyužiť aj vo svojej kúpeľni?

Sofistikovaný lesk aj mat

Sofistikovaný lesk aj mat, T acrylic cappuccino leskla Trachea, Kúpeľňa s puncom luxusu

Ďalšia možnosť ako kúpeľňovému nábytku dodať atraktívny povrch a zároveň ťažiť z jeho praktickosti predstavujú akrylátové dvierka, a to ako v hlbokom mate, tak vo vysokom lesku. “Povrch dvierok T.acrylic je na čelnej strane opatrený 1,4 mm hrubou vrstvou akrylátu, pričom v prípade lesklého prevedenia sa netreba obávať drobných oderov. Vďaka hlbokej prefarbenosti  povrchu nedôjde pri jeho poškriabaní k narušeniu štruktúry a prípadný škrabanec možno jednoducho opraviť pomocou opravnej sady, “vysvetľuje Martin Dusík a pokračuje:” Oproti tomu na matných akrylátoch nezostávajú žiadne nevzhľadné šmuhy. “Veľkou výhodou akrylátových povrchov je ich zdravotná nezávadnosť, teplotná odolnosť aj špára lepená PUR lepidlami, vďaka ktorým dvierka T.acrylic v kúpeľni ľahko obstoja.

TIP na záver: Odľahčené obklady s odrazom osobitosti.

T BOARD SOFTIXX farva 0748 kupelna Trachea

Dodať kúpeľni punc výnimočnosti je možné tiež s originálnym obkladom, ktorého motívy možno mať celkom podľa individuálnych predstáv a prianí! “Obkladové dosky T.board sú takzvaný sendvič skladaný z dvoch vrstiev hliníka, takže sú veľmi ľahké a kúpeľňovú stenu nezaťažujú. Zároveň slúži ako nosič pre dekoratívnu digitálnu potlač T.overface s ochranným UV lakom, ktorý umožňuje na dosku preniesť akýkoľvek motív, a to vrátane vlastných fotografií, “dodáva Martin Dusík z Trachey. UV lak navyše zaručuje, že potlač je stálofarebná a odolná voči oderu. Nie je tak dôvod mať obavy, že by grafika časom vybledla, odlepila sa alebo iným spôsobom sa opotrebovala.

TRACHEA Logo

Viac na www.trachea-dvierka.sk

>> Vhodný kúpeľňový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre