Dopyt po krboch a kachliach sa zvyšuje

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


KomínyStavbaTZBVykurovanie

Dopyt po krboch a kachliach sa zvyšuje

Dopyt po krboch a kachliach sa zvyšuje, ľudia chcú rezervné vykurovanie

Vzhľadom na rastúce ceny energií mnohí ľudia chcú mať samostatné, rezervné vykurovanie – a kupujú si krby a kachle. Dopyt po krboch a kachliach rastie.

Kingfire Sirius 3G krboch a kachliach vykurovanie krbom

Dopyt po kachliach sa zvýšil najmä v poslednej dobre, odkedy prebieha vojenský konflikt na Ukrajine a očakávajú sa zmeny cien plynu a tiež je otázna jeho dostupnosť v budúcnosti.
Vzhľadom na túto možnú energetickú tieseň a rastúce ceny chce veľa ľudí vykurovať drevom, aby ušetrili náklady alebo aby mali pocit nezávislosti, istoty.

 

Dopyt po krboch a kachliach sa zvyšuje

My odporúčame krbové kachle Schiedel SIRIUS, s možnosťou napojenia komína Schiedel PERMETER SMooth Air, ktorý nielen odvádza spaliny, ale tiež zabezpečuje prívod vzduchu. Sú vhodné aj pre tesné domy, lebo je zaručená ich tesnosť a bezproblémová spolupráca s vetraním – rekuperáciou.

Tri vstupy pre spaľovací vzduch krboch a kachliach vykurovanie krbom
Všetky typy kachiel Sirius sú vybavené tromi vstupmi pre spaľovací vzduch. 1. Koncentrický systém pre prívod vzduchu a odvod spalín prostredníctvom komínového systému PERMETER Smooth Air. 2. Zadná strana umožňuje flexibilné napojenie. 3. Konštrukcia kachlí umožňuje napojenie aj spodnou časťou (napr. priestor pod podlahou)

Schiedel PERMETER SMooth Air krboch a kachliach vykurovanie krbom

Krbové kachle Schiedel SIRIUS, sú určené nielen pre modernú tesnú výstavbu, ale samozrejme aj ako nový zdroj tepla do staršej výstavby, napríklad pre vašu chatu, chatku.

Krbové kachle Schiedel Sirius majú ideálny výkon, komín zmontujete nad kachlami ľahko, rýchlo. K dispozícii sú prvky, ktoré zabezpečia bezpečný prechod komína aj cez horľavé materiály, strop i strechu.

K dispozícii sú 3 typy. 3 základné vzhľady.

Sirius 3G otvorené dvierka, 3 základné vzhľady krboch a kachliach vykurovanie krbom

Schiedel Logo

www.schiedel.com

>> Zariaďte si romanticky
interiér TU alebo nižšie <<

 

Komentáre