Ako si vyzdobiť vchodové dvere a predzáhradku vianočnou dekoráciou

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Exteriér

Ako si vyzdobiť vchodové dvere a predzáhradku vianočnou dekoráciou

Ako si vyzdobiť vchodové dvere a predzáhradku vianočnou dekoráciou

Koniec roka je tradične obdobím, kedy zvykneme dekorovať naše príbytky o čosi viac, než inokedy počas roka. V dnešnom článku si povieme, ako si vyzdobiť vchodové dvere a predzáhradku.

Ako si vyzdobiť vchodové dvere a predzáhradku vianočnou dekoráciou, Vianocny-veniec-Savona-zelena-pr-50-cm

Vchodové dvere a oblasť okolo nich sú to prvé, čo uvidia vaši hostia po príchode na návštevu. Ak chcete urobiť skvelý prvý dojem, mali by ste pri vianočných dekoráciách začať práve od nich. Nápadov na zdobenie vchodových dverí je na Internete mnoho, no všetky majú jedno spoločné. Nechýba v nich veľký vianočný veniec visiaci na vchodových dverách.

Neprehliadnite:
Ozdobte si domov vianočnými dekoráciami

Zvyčajne sa vyrába v kruhovom tvare a je zdobený najmä tmavozelenými vetvičkami s akcentmi červených bobúľ. Spomínaný veniec nemusíte kupovať v obchode. Vyrobíte si ho jednoducho aj doma, za pomoci umelých kvetov, prúteného kruhového venca a zeleného záhradkárskeho drôtu.

Ako si vyzdobiť vchodové dvere a predzáhradku vianočnou dekoráciou, Vianocna-girlanda-Levante-zelena-200-cm

Pridajte girlandy

Girlandy, teda dlhé pásy zelených vetvičiek a ďalších dekorácií, sa výborne hodia aj do exteriéru. Omotajte nimi napríklad holé zábradlia, rám dverí, alebo kľudne aj metlu opretú pred vchodovými dverami. Do umelej girlandy môžete pridať aj zopár sezónnych detailov v podobe rôznych ozdôb, šišiek, keramických anjelikov a podobne.

Ako si vyzdobiť vchodové dvere a predzáhradku vianočnou dekoráciou, Vianocny-svetelny-dazd-180-LED-IP44-6-m-tepla-biela

Nezabudnite na svetielka

Zima je časom, kedy sa veľmi skoro zotmieva, a tak je múdre vybaviť oblasť vchodových dverí a predzáhradky aj niekoľkými outdoorovými svetielkami. Pri výbere osvetlenia dbajte najmä na jeho bezpečnosť a trvácnosť aj v nehostinných zimných podmienkach. Jednotlivé svetielka môžete zakomponovať buď ponad vchodové dvere, alebo kľudne aj priamo do girlandy, či venca na dverách. Ak máte v predzáhradke stromček, využite ho a rozsvieťte ním väčšiu plochu. Možno budú chodiť vašu vianočnú výzdobu obdivovať aj susedia.

Foto: Schutterstock, 4home
Redakcia

>> Vhodné exteriérové doplnky
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre