Chcete si oživiť svoju kuchyňu, “zasaďte“ si tam stromy či lúku plnú kvetov – Grafosklo.

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKuchyne

Chcete si oživiť svoju kuchyňu, “zasaďte“ si tam stromy či lúku plnú kvetov – Grafosklo.

Ozivenie kuchyne, Grafosklo, JAP

Myslíte si, že je to pokus o vtip? Verte, že nie. Takže, nemusíte sa ponáhľať pre konáre, mach alebo ihličie. Atmosféra lesa môže byť vytvorená v kuchyni vďaka technológii grafického skla Grafosklo. Ono môže niesť váš obľúbený motív, alebo fotografiu, či už s lesnou alebo inou témou. Takto originálne upravené sklo môžete využiť napríklad ako obklad medzi skrinkami v kuchyni či na stene.

Ozivenie kuchyne, Grafosklo, JAP

Technológia výroby Grafoskla spočíva v tlači grafického motívu na špeciálnu fóliu, pričom kvalita rozlíšenia tlače dosahuje až 1400 DPI. Takto potlačená fólia sa v laminačnej peci zalaminuje prostredníctvom fólie EVASAFE do predom pripravenej dvojice bezpečnostných skiel. Tepelné spojenie folie a skiel trvá cca 3 hodiny. Týmto procesom vzniká takzvaný sendvič s vynikajúcimi vlastnosťami, ktorý je vďaka fólií EVASAFE unikátny v tom, že behom laminácie vytvorí pevnú molekulárnu mriežku, ktorá definitívne spojí materiály k sebe.

Ozivenie kuchyne, Grafosklo, JAP

Pozrite si: Hebké sklo? Úžasné dizajnové kreácie interiérových dverí

Kalenie skla je potrebné preto, aby takejto dekorácii neuškodilo teplo produkovaného z kuchynského sporáku. A kedže zozadu je nanesená ochranná vrstva, (aby sa grafika nepoškodila ani pri montáži)je takéto riešenie povrchov v tak exponovanom priestore kuchyne priem dokonalé. Grafosklo je hladké a nemá žiadne drážky či záhyby. Vďaka absencii škár sa nečistoty z takejto plochy len jednoducho zotrú. Sklenená kuchynská zástena z kaleného ultra číreho skla sa dá vyrobiť v dľžke až 3 metre.  Je odolné aj voči vlhku a slnku

Ozivenie kuchyne, Grafosklo, JAP

S Grafosklom môžete stenu za vašou kuchynskou linkou  vyzdobiť akýmkoľvek motívom. Záleží len na vašom vkuse a fantázii.

Ozivenie kuchyne, JAP

www.jap.sk

Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Vhodný kuchynský nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre