Expanzia ARETE Parku Dunajská Streda získala stavebné povolenie

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DevelopmentNovinky

Expanzia ARETE Parku Dunajská Streda získala stavebné povolenie

Expanzia ARETE Parku Dunajská Streda získala stavebné povolenie

Expanzia ARETE Parku Dunajská Streda získala stavebné povolenie. Ponúkne ďalších 13 000 m2 moderných priestorov na skladovanie, logistiku či ľahkú výrobu, a to v dojazdovej vzdialenosti Bratislavy, Budapešti a Viedne.

 

 

Nový nájomca získa budovu spĺňajúcu najvyššie technické štandardy, kancelárie a sociálne priestory na mieru. Na prenájom budú k dispozícii jednotky od 3 000 m2 a nájomné priestory budú dostupné do 8 mesiacov.

„Som rád, že po dvanástich mesiacoch tvrdej práce dochádza k ďalšiemu rozšíreniu našej ponuky lukratívnych priestorov pre expanzie kvalitných firiem na Slovensku. Taktiež aj k opätovnému, postupnému zhodnocovaniu nášho nehnuteľného portfólia a investícií. Teším sa na plánovanú výstavbu a rozšírenie možností areálu,“ komentoval expanziu areálu spoluzakladateľ ARETE Lubor Svoboda.

Existujúcich necelých 30 000 m2 areálu už obýva spoločnosť BSK Transports z talianskej skupiny Bracchi, ktorá na Slovensku dlhodobo pôsobí. Aj táto budova spĺňa vysoký technický štandard triedy A a disponuje najmodernejšími technickými parametrami.

ARETE Park Dunajská Streda sa nachádza v dojazdovej vzdialenosti troch hlavných miest: Bratislavy, Budapešti a Viedne. Cesta do Bratislavy trvá po diaľnici R7 20 minút.

Zdroj foto: ARETE
Text: ARETE

>> Zariaďte si firmu
podľa svojich predstáv TU <<

 

Komentáre