Kvalitný zvlhčovač vzduchu vytvorí u vás optimálne podmienky pre zdravší domov

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérSpotrebiče

Kvalitný zvlhčovač vzduchu vytvorí u vás optimálne podmienky pre zdravší domov

Kvalitný zvlhčovač vzduchu vytvorí u vás optimálne podmienky pre zdravší domov HUM-42 farbebna skala, Orava

Zima je náročným obdobím, kedy nášmu telu chýba dostatok živín v strave, ľahšie podľahneme virózam, zvlášť v prípade oslabenej imunity. Ani vonkajšie podmienky nie sú pre naše telo priaznivé. Chlad v exteriéri sa nepriaznivo podpisuje na stave našej pleti, pre nedostatok slnečného žiarenia chýba telu vitamín D. Medzi štyrmi stenami, v našich domovoch nás zas atakuje príliš suchý vzduch, ktorý je dôsledkom nadmerného kúrenia v domácnosti. Ukážeme vám ako si vytvoríte optimálne podmienky pre zdravší domov.

Mokré uteráky na radiátoroch nestačia, vsaďte na modernú technológiu!

Nízka vlhkosť vzduchu v interiéri nepriaznivo pôsobí na pokožku aj na sliznice očí a nosohltana. Pleť sa stáva povädnutou, bez lesku. Na suchom podráždenej sliznici nosohltana sa ľahšie usádzajú patogény, dráždi nás na kašeľ, oči sa skôr unavia, sú začervenané, štípu. Okrem pravidelného vetrania interiéru by sa u vás doma hodilo zvlhčiť vzduch. Mokré uteráky na horúcich radiátoroch však nie sú ani estetickým, ani dlhodobo účinným krokom k zlepšeniu.

Neprehliadnite:
On aj ona v atraktívnej červenej – inšpiratívne
elektrospotrebiče vám pomôžu v kuchyni s noblesou!

Elegantným a v 21. storočí aj celkom pochopiteľným riešením je využite modernej technológie v náš prospech – k slovu sa tak dostávajú ultrazvukové zvlhčovače vzduchu. Stačí do nich naliať vodu, zapojiť do elektrickej siete a po chvíľke sa hneď dýcha ľahšie! Jemné ultrazvukové vlnenie zvlhčovača rozbíja molekuly vody na mikročiastočky, ktoré sa vo forme ľahkej studenej pary rovnomerne rozptýlia cez otáčajúce sa výpustné hrdlo zvlhčovača a príjemne zvlhčia vzduch v celej miestnosti.

Jednoducho sa ovládajú a ľahko si na nich nastavíte a regulujete intenzitu produkcie studenej vodnej pary podľa aktuálnej potreby. Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu môžu pracovať samostatne s čistou, ideálne destilovanou vodou.

Kvalitný zvlhčovač vzduchu vytvorí u vás optimálne podmienky pre zdravší domov, HUM-42 doma, Orava

Ak však do vody pridáte pár kvapiek esenciálneho oleja, funkcie zvlhčovača vzduchu sa rozšíria a výborne vám poslúžia aj ako aromadifuzér. Vy si tak budete môcť užívať výhody aromaterapie na relax mysle aj vytunovanie tela v prípade zdravotných ťažkostí. Pár kvapiek eukalyptu či čajovníka vám uľahčí dýchanie a pomôže pri nádche. Grep, jalovec či mätu oceníte, ak potrebujete pocítiť prílev energie pre podanie maximálneho výkonu pri práci z home officeu. Vôňa levandule, medovky či kvetu ylang-ylang vám zas padne vhod po náročnom dni, keď potrebujete zrelaxovať a hladko vhupnúť do ríše snov.

Zvlhčí vzduch a rozvonia váš domov

Na optimálne zvlčenie vzduchu a aromaterapiu u vás doma je ako stvorený štýlový ultrazvukový zvlhčovač Orava HUM-42 s otočným hrdlom pre rovnomernú distribúciu studenej pary do celej miestnosti. Má veľkoryso dimenzovanú nádobu na vodu s objemom až 4 litre, takže bez potreby dolievania funguje podľa nastavenia intenzity výkonu od 14 až do 35 hodín. Keď sa voda vo zvlhčovači minie, zariadenie sa automaticky vypne. Nespornou prednosťou Orava HUM-42 je, že sa voda ani esenciálne oleje v nej pri zvlhčovaní vzduchu neohrievajú ako pri klasickej vonnej lampe, vďaka čomu si éterické oleje uchovávajú svoju originálnu vôňu a liečivé účinky.

Kvalitný zvlhčovač vzduchu vytvorí u vás optimálne podmienky pre zdravší domov, Orava HUM42, Orava

Intuitívne sa ovláda, jednoduchým stlačením tlačidla umožňuje zvyšovať a znižovať intenzitu stúpajúcej vodnej hmly. Hoci je samotný zvlhčovač biely, vďaka zabudovanému LED svetlu krásne hrá až 7 farbami. Tie sa menia v plynulom prechode, takže vychutnať si môžete všetky. Tú najpríjemnejšiu si ľahko predvolíte stlačením ikonky priamo na zvlhčovači. Orava HUM-42 tak vôňou, farbami a príjemne zvlhčeným vzduchom u vás doma vyčaruje dokonalú wellness atmosféru a vytvorí optimálne podmienky pre zdravší domov. Je vhodný do miestností s rozlohou do 40 metrov štvorcových. Orava HUM-42 môže byť váš za 39,90 €.

Viac informácií o šikovných pomocníkoch do domácnosti nájdete na:
www.orava.eu

Súťaž s Oravou

Zapojte sa do súťaže o ultrazvukový zvlhčovač Orava HUM-42. Stačí, ak odpoviete správne na súťažnú otázku!

Komentáre