Nové obehové čerpadlo TacoFlow3 GenS

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


StavbaTechnológie

Nové obehové čerpadlo TacoFlow3 GenS

Najmensie cerpadlo TacoFlow3 GenS

Od klasického kúrenia cez solárnu energiu až po cirkuláciu teplej vody – firma Taconova ponúka obehové čerpadlá vhodné pre najrôznejšie systémy. Novinka v technicky kvalitnom sortimente: výkonné obehové čerpadlo s mokrým rotorom TacoFlow3 GenS nadchne najmä zákazníkov OEM, ktorí obehové čerpadlá používajú vo svojich výrobkoch. So svojimi kompaktnými rozmermi patrí medzi najmenšie čerpadlá na trhu a vďaka tomu je vhodné pre vstavanie do rôznych systémov. Súčasne čerpadlo TacoFlow3 GenS presvedčí vynikajúcou dopravnou výškou až 8,5 metrov.

Malé, robustné a výkonné. To je nový hit firmy Taconova, ktorý boduje kompaktnými rozmermi a presvedčivým výkonom. Inovatívne obehové čerpadlo s mokrým rotorom je k dispozícii ako TacoFlow3 GenS pre použitie v oblasti vykurovania, a ako verzia TacoFlow3 GenS Solar. Nové obehové čerpadlá s mokrým rotorom sú riadené externým signálom PWM. Na výber sú okrem toho skrine rôznych formátov s rozmermi DN15 a DN25 a materiálový variant liatina alebo kompozit pre TacoFlow3 GenS v nasadení vo vykurovaní.

Bodové odtoky Viega

Neprehliadnite:
Bodové odtoky Viega

 

Jednoduchá integrácia do vlastných výrobkov

Zapojenie nových čerpadiel TacoFlow3 GenS a TacoFlow3 GenS Solar do existujúcich výrobkov je možné bez problémov. “Už sme začali s integráciou nových čerpadiel do vlastných výrobkov, ako napríklad do primárneho okruhu novej stanice na prípravu teplej vody TacoTherm Fresh Mega3 a tiež do solárnych staníc TacoSol Circ ER a TacoSol Circ ZR,” potvrdzuje Ralph Seewald, generálny riaditeľ spoločnosti Taconova. “Integrácia oboch čerpadiel je rýchla a jednoduchá – základná výhoda najmä pre zákazníkov OEM,” pokračuje Seewald.

Obehove cerpadlo TacoFlow3 GenS Solar
Inovatívne obehové čerpadlo s mokrým rotorom je k dodaní ako TacoFlow3 GenS pre použitie v produktoch pre vykurovanie, ako sú plynové generátory tepla alebo stanice na prípravu teplej vody, a ako TacoFlow3 GenS Solar v solárnej verzii.

Nezávisle na tom, či sa nové obehové čerpadlá s mokrým rotorom používajú v staniciach na prípravu teplej vody alebo v solárnych staniciach, káblová prípojka TacoSmart s vysokým krytím IP umožňuje všetky smery vstavby. Vďaka najnovšej technológii motorov sa vyznačujú čerpadlá TacoFlow3 GenS a TacoFlow3 GenS Solar okrem vysokej spoľahlivosti a bezúdržbovosti tiež bezpečnou a tichou prevádzkou.

Obehove cerpadlo TacoFlow3 GenS Sola
Nezávisle na tom, či sa nové obehové čerpadlá s mokrým rotorom používajú v staniciach na prípravu teplej vody alebo v solárnych staniciach, zástrčka TacoSmart s káblom vyvinutá v našej firme a s vysokým krytím IP umožňuje všetky smery vstavby.

Taconova: Záväzok pre priemysel a obchod

Už mnoho rokov vyvíja firma Taconova produkty, ktoré sú vyrábané cielene podľa potrieb zákazníkov OEM. Výsledkom sú dlhodobé partnerstvá s renomovanými výrobcami, ktorí používajú čerpadlá firmy Taconova vo svojich produktoch. “S hrdosťou sa pozeráme na zoznam našich zákazníkov OEM, z ktorých mnohí používajú vo svojich systémových riešeniach obehové čerpadlá firmy Taconova už od roku 2001.

To nás podnecuje k tomu, aby sme naše kvalitné riešenia s mimoriadnymi nápadmi stále optimalizovali. Nakoniec sme predstavili prvé vysoko účinné čerpadlá pre nástenné plynové vykurovanie a máme 25 patentov v oblasti čerpadiel a viac ako 30 rokov skúseností,” uvádza Ralph Seewald.

Taconova logo

Foto: Taconova
www.taconova.com

>> Zariaďte si kúpelňu
Tu alebo nižšie <<

 

Komentáre