Revolučná novinka splachovania a umývania WC mís – AQUABLADE®

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKúpelne a sanita

Revolučná novinka splachovania a umývania WC mís – AQUABLADE®

WC misa AQUABLADE

Veľmi málo obyvateľov EU a Slovenska vie, že 19. november je svetovým dňom toaliet. Tento deň vyhlásila OSN za deň toaliet preto, lebo štatistiky z celého sveta skonštatovali, že až 4,2 miliardy ľudí má bývanie bez hygienických zariadení bezpečných pre zdravie. A takmer 673 miliónov ľudí nemá vôbec prístup k toaletám. Zdá sa vám to neskutočné? Žiaľ je to krutá pravda a pre obyvateľstvo Slovenska, ktoré tečúcu vodu vo WC považuje za samozrejmosť, až nepredstaviteľné.

WC misa AQUABLADE

Je zároveň faktom, že s vodou, použitou pre splachovanie WC  by sa malo šetriť. Tento „problém neriešime“, lebo… Hygienická čistota  WC je považovaná za samozrejmosť a je pre nás veľmi dôležitá. Aj výrobcovia WC toaliet – klozetov toto vedia a chápu. Určite vás neprekvapí najnovšia inovácia jedného z výrobcov.

WC misa AQUABLADE

Ideal Standard International predstavil svoju revolučnú technológiu splachovania. AquaBlade® – je najvýznamnejšia inovácia od vynálezu splachovacieho WC v 19. storočí. Exkluzívna a patentovaná technológia ponúka vynikajúci splachovací výkon vo vnútornom priestore toaletných mís, a to aj pri zníženom objeme splachovacej vody.

Pozrite si: Rúrami a káblami nás nezaskočia, kúpeľňa a WC je nenahraditeľná súčasť bývania

Na rozdiel od doterajších spôsobov splachovania, keď nedochádza k oplachovaniu celej vnútornej plochy toaletnej misy (približne 20 % misy zostáva po spláchnutí neumyté) a zadná „špinavá zóna“ misy sa zvyčajne úplne neopláchne, inovácia zaručí dokonalý „oplach“.

WC misa AQUABLADE

U klozetov s inovatívnou splachovacou technológiou AquaBlade® dochádza k 100%nému opláchnutiu misy pod oplachovacím kanálikom. Toaletu je tak možné udržiavať dokonale čistú. Kolekcia klozetov s inovatívnou splachovacou technológiu AquaBlade® sa postupne rozširuje a teraz ju možno nájsť u týchto kolekcií: Dea, Connect, Connect Air, Tesi a Tonic II. Klozety Tonic II od Ideal Standard International s technológiou AquaBlade® získali  aj rôzne ocenenia v inovácii tohto veľmi dôležitého zariadenia pre hygienu domácností.

Redakcia
Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Vhodné kúpeľňové doplnky
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre (1)

  1. Dobr deň,
    toto je úplne super vec. Všade by malo byť takéto WC.
    Pre mňa, čo musím mať stále čistý záchod je to splnený sen 😍

Komentáre