Spoločnosť Panattoni s náskokom vedie v európskom rebríčku priemyselného developmentu

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DevelopmentPriemysel a logistika

Spoločnosť Panattoni s náskokom vedie v európskom rebríčku priemyselného developmentu

Spoločnosť Panattoni s náskokom vedie v európskom rebríčku priemyselného developmentu

Developerská spoločnosť Panattoni vedie európsky rebríček TOP Logistic Developers 2020–2022. Podľa výsledkov prieskumu PropertyEU je Panattoni v počte projektov, v objeme investícií i v podlahovej ploche výrazne pred ostatnými developerskými spoločnosťami v celej Európe.

 

 

Priemyselná a logistická infraštruktúra, ktorú v rokoch  2020 až 2022 v Európe spoločnosť Panattoni vybudovala, presahuje prenajímateľnú plochu 8 000 000 m2. V súčasnej dobe má Panattoni v Európe vo výstavbe ďalších 119 projektov (s rozlohou cez 4 milióny m2) v hodnote dosahujúcej takmer 5 miliárd eur. Plocha budov, ktoré spoločnosť Panattoni doteraz postavila, je väčšia než súčet plôch všetkých vybudovaných projektov troch najbližších konkurentov. Tento pomer platí i pre aktuálne projekty vo výstavbe.

„V posledných troch rokoch vybudovala spoločnosť Panattoni v Európe projekty s prenajímateľnou plochou presahujúcou  8 miliónov m2. Vytvorený investičný produkt má hodnotu cez 10 miliárd eur. Výsledky prieskumu  potvrdzujú, že Panattoni jednoznačne vedie na trhu v celej Európe. Aj na Slovensku rastieme každým rokom a pomaly sa blížime k slovenskej špičke,“ uviedol Erik Ivaničko, riaditeľ Panattoni Slovensko.

PropertyEU projekty vo výstavbe

Panattoni je zároveň otvorená investičná platforma, a tak s ňou zhodnocujú peniaze nielen slovenské a české, ale aj svetové investičné fondy.

Doposiaľ zrealizované projekty na Slovensku:

Panattoni Park Košice Airport – dve moderné haly plne obsadené nájomcami

Panattoni Park Bratislava North – dve dokončené haly, momentálne už prebiehajú stavebné práce na tretej modernej budove.

Spoločnosť Panattoni aktuálne pripravuje projekty:

Panattoni-Logistický park Dunajská Streda
Zohor
Panattoni park Levice

Všetky projekty cielia na vysoké hodnotenie certifikácie BREEAM New Construction.

Zdroj foto: Panattoni
Text: Panattoni

>> Vhodné doplnky pre vašu
firmu TU alebo aj nižšie <<

 

Komentáre