TOP 3: Dizajnové biele svietidlá – štýlové osvetlenie

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérOsvetlenie a svietidlá

TOP 3: Dizajnové biele svietidlá – štýlové osvetlenie

TOP 3 Dizajnové biele svietidlá štýlové osvetlenie

Hľadáte nové štýlové osvetlenie do vašej domácnosti? Vybrali sme pre vás tri trendové lampy, ktoré reprezentujú 3 preferované štýly roku 2022. Viete ktoré sú to? Ak nie, poďte ich s nami objaviť.

Opálové sklo je trendom roka 2022

Veľkým trendom v interiérovom dizajne na rok 2022 je osvetlenie z opálového skla. Biele zakalené sklo pôsobí v interiéri veľmi jemne a krásne rozptyľuje svetlo. Na Slovensku zatiaľ nie je veľa možností, kde ho dostať, avšak našli sme pre vás veľmi pekné prevedenie dostupné v našich končinách, ktoré dokonca môžete kúpiť v dvoch veľkostiach. Ide o Závesnú lampu Fluid od dánskej dizajnovej značky Muuto.

Závesná lampa Fluid L
Zdroj: www.designville.sk

 

Skinny white

Ďalším trendom v osvetlení sú ultra tenké, alebo ak chcete štíhle lampy. Do tohto článku vyberáme super dostupnú voľbu – bielu stojaciu LED lampu na čítanie NÄVLINGE značky IKEA. S príjemným svetelným tokom 220 lumenov a odhadovanou životnosťou 25 000 hodín je určite vhodnou voľbou na oživenie tmavých rohov vašej domácnosti.

NÄVLINGE Stojacia lampa LED na čítanie, biela
Zdroj: www.ikea.sk

Kombinácia bielej a zlatej

Prečo si nedopriať do života trošku pompéznosti? Docielite to svietidlami, ktoré v sebe kombinujú bielu s dotykmi zlatej. Pekným príkladom je Stolová lampa Sisina, ktorá má kovový podstavec, kovové tienidlo s matným bielym povrchom a je výškovo nastaviteľná.  Svojim dizajnovým vyjadrením pôsobí vkusne vintage, takže ak sa vám tento štýl hodí do domácnosti, bude pre vás určite dobrou voľbou.

SISINA stolová lampa
Zdroj: www.dizajnove.sk

To boli TOP 3 svietidlá bielej farby, ktoré sme našli v ponuke našich eshopov. Veríme, že ste sa nechali inšpirovať našim výberom a že sme vám opäť raz priblížili aktuálne trendy v bývaní a interiérovom dizajne.

Titulná foto: Unsplash
Redakcia

>> Vhodné osvetlenie
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre