Využitie tehly je nekonečné: Tieto riešenia vás dostanú!

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


ExteriérInteriérObklady a dlažbySpevnené plochy

Využitie tehly je nekonečné: Tieto riešenia vás dostanú!

Castello, Využitie tehly je nekonečné, tieto riešenia vás dostanú, obklad Rustique

Tehla je prvok, ktorý ako šibnutím čarovného prútika dokáže interiér i exteriér výrazne zmeniť. Dodá mu štýl, eleganciu a opticky „zahreje“. Kde všade tehly vyniknú a čo všetko dokážu?

Tehlové obklady majú jedno obrovské plus – dokážu čarovať doslova na počkanie. Ak plánujete „refreshnúť“ vaše bývanie, tehla je presne to, čo potrebujete. Asi ani neexistuje efektnejší spôsob, ktorým by ste tak rýchlo a jednoducho zmenili charakter miestnosti alebo vášho exteriéru. Na výber máte stovky možností! Tehličky od výmyslu sveta – v rôznych štýloch, prevedeniach, s použitím odlišných škárovacích hmôt pre domácnosť, o akej ste vždy snívali. S neopakovateľnou atmosférou a vašimi zhmotnenými predstavami – presne to je ten pravý domov. A sme si istí, že tehly v akejkoľvek podobe v ňom nechýbajú.

Vuurwit, obklad Rustique
Tehlový obklad Vuurwit
Využitie tehly je nekonečné, tieto riešenia vás dostanú, Antica, obklad Rustique
Tehlový obklad Antica Beige

Tehla v obývačke na sto spôsobov

Alebo na tisíc? Koľko ľudí, toľko chutí! A že fantázii sa pri použití tehlových obkladov medze nekladú, je fakt, na ktorom môžete postaviť zariaďovanie vašej domácnosti. Tehlový obklad na jednej alebo viacerých stenách – je len na vás, koľko dáte tehle priestoru. Ak chcete domácnosti dodať tehlový „feeling“, no nechcete sa na ňu pozerať napríklad pri sledovaní obľúbeného filmu či seriálu, doprajte si ju za sedačkou. Chcete, aby bola vaša domácnosť prevažne o tehle? Vyberte si ten správny typ a doprajte si ju všade tam, kde vám to steny umožnia.

Využitie tehly je nekonečné, tieto riešenia vás dostanú, Cameleon, obklad Rustique
Tehlový obklad Cameleon.

 

Oživte ňou aj krb, prípadne z tehál vymurujte nosné steny k pultu. Chcete nechať krbovú vložku bez obkladu? Žiaden problém, ozdobte tehlami stenu za krbom. Mimochodom, tehla si výborne rozumie s rôznymi doplnkami, ktoré na nej ešte viac vyniknú. Príroda miluje prírodu – všetky zelené dekorácie na stopercentne prírodných tehlách ukážu ešte niekoľkonásobne viac! Ak si želáte rýchly „update“ bývania v podobe tehly, choďte do toho, pár metrov štvorcových váš budget rozhodne nezruinuje a efekt bude veľkolepý!

Rainbow snowdust_Využitie tehly je nekonečné, tieto riešenia vás dostanú, obklad Rustique
Tehlový obklad Rainbow Snowdust.

 

Kuchyňa je srdcom domácnosti, vyšperkujte ju tehlou

Tehlový obklad do kuchyne patrí rovnako tak, ako letu nesmie chýbať zmrzlina. Dokonalá atmosféra tepla domova vďaka tehlám nebude viac len snom, stane sa realitou. Pôsobivá tehla vám pomôže vytvoriť kuchyňu ako z katalógu o štýlovom bývaní. A neminiete „majland“, aj málo tehly urobí veľký efekt. Tehla perfektne vyzerá aj na mieste, kde sa kuchyňa spája s jedálňou alebo obývačkou. Zlaďte farbu tehlového obkladu tak, aby korešpondoval so zvyškom interiéru, docelite harmóniu v priestore.

Rainbow Wit, obklad Rustique
Tehlový obklad Rainbow Wit.

 

Jemné tehlové obklady v béžovej farbe sú univerzálne, tmavé pôsobia dominantne a žiadajú si veľkorysý interiér. Veľkú úlohu zastáva aj farba škárovacej hmoty, ktorá dokáže zmeniť štýl samotného obkladu. Samozrejme, tehličky skvelo ukážu aj na schodisku, vo vstupnej hale, v spálni či pracovni – vždy záleží od vás a vašich preferencií. Kvalitný prírodný tehlový obklad sa hodí naozaj všade!

Toscane Antiek, obklad Rustique
Tehlový obklad Toscane Antiek.

Tehla zdvihne na vyššiu úroveň aj exteriér

Tehla ako stavebný prvok? Samozrejme! Využite efektné tehly namiesto klasických tvárnic či betónu a doprajte si plot, na ktorý budete s radosťou pozerať nielen vy, ale aj všetci okoloidúci. Ak máte existujúci betónový plot, viete ho oživiť tehlovým obkladom a rohovými pásikmi.

Hermitage Antiek, obklad Rustique
Tehlové obklady na ploty a múriky Hermitage Antiek.

 

Použite tehlové dlažby na parkovacie státie – ušetríte si kopec zbytočných starostí, ktoré by vám inak vznikli pri jeho betónovej verzii. Ak použijete tehlu, odpadnú vám problémy s fľakmi od oleja, tehla vydrží záťaž v podobe auta bez toho aby sa rokmi znehodnotila, odoláva aj vplyvom chladu, mrazu a nepriaznivým vonkajším podmienkam. Tehla je v exteriéri a interiéri investíciou, ktorá sa vám rozhodne oplatí!

Tehlová dlažba Radeberg, dlažba na parkovanie Rustique
Tehlová dlažba Radeberg.

 

My v RUSTIQUE máme riešenie na všetko! Čo sa týka tehál a ich využitia, sme odborníci, ktorí majú s tehlovými obkladmi i samotnými lícovými tehlami dlhoročné skúsenosti. Zverte vaše plány do našich rúk a budeme sa z vášho nového domova tešiť spoločne! Neváhajte nás kontaktovať mailom: bratislava@rustique.sk alebo na tel. čísle: 0908 979 676.

Toto: Rustique

>> Vhodný interiérový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre