Ako oživiť nudnú kúpeľňu? Vyskúšajte tieto super tipy!

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKúpelne a sanita

Ako oživiť nudnú kúpeľňu? Vyskúšajte tieto super tipy!

Ako oživiť nudnú kúpeľňu Vyskúšajte tieto super tipy, interier, kupelne a sanita

Máte pocit, že vašej kúpeľni niečo chýba? Ak túžite po štýlovej kúpeľni, v ktorej sa vám bude dobre relaxovať, vyskúšajte naše vychytávky a zmeňte kúpeľňu na nepoznanie. Kúpeľňa nemusí byť nudná ani strohá – vyskúšajte kvety, farby či sviečky a dodajte jej šmrnc, ktorý si zaslúži.

Nebojte sa farieb

Ak prevláda v kúpeľni biela či sivá, môže to pôsobiť sterilne a neútulne. Chcete, aby sa vaša kúpeľňa zmenila na oázu pokoja a relaxu? Vneste do nej jemné farby, ktoré ju razom zútulnia a dodajú jej harmonickú atmosféru. Farby ako krémová, žltá, oranžová či hnedá nie sú príliš výrazné, no dokážu zmeniť celkový vzhľad miestnosti. Farby môžete použiť na steny, na kachličky či dokonca na strop – farebný strop je totiž IN.

Neprehliadnite:
5 tipov, ako zariadiť malú kúpeľňu, bude nielen priestranná, ale aj štýlová

Vneste do kúpeľne trošku prírody

Všimli ste si, v relaxačných centrách sú väčšinou použité prírodné materiály a dekorácie? Je to preto, že drevo dokáže zútulniť každý priestor. Spojenie s prírodou je príjemné a štýlové zároveň. Vašu nudnú kúpeľňu môžete oživiť drevenými dekoráciami, miskou s mušľami či živými rastlinami.

Ako oživiť nudnú kúpeľňu Vyskúšajte tieto super tipy, interier, kupelne a sanita
Netradičné tvary, zlaté detaily a farebná podlaha.

Nástenné dekorácie? Prečo nie!

V kuchyni vám visí obraz, v obývačke sada plagátov, no steny v kúpeľni zívajú prázdnotou? Oživte ich umeleckým dielom! Aj do kúpeľne si môžete zavesiť váš obľúbený obraz či zarámovaný plagát.

Ako oživiť nudnú kúpeľňu Vyskúšajte tieto super tipy, interier, kupelne a sanita
Zeleň a umenie – aj takéto maličkosti dokážu zmeniť celkový vzhľad kúpeľne.

Ak máte pocit, že fotky do kúpeľne nepatria, ste na omyle! Stále častejšie sa stretávame s fotkami na stenách či na poličkách. Vyskúšajte zavesiť čiernobiele fotografie nad práčku a uvidíte, ako skvelo to bude vyzerať.

Foto: Unsplash
Redakcia

>> Vhodný interiérový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre