Aura 4.0 Miele – Odsávač pár s farebným osvetlením a jemnou vôňou, s neštandardným vzhľadom a funkciami

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKuchyne

Aura 4.0 Miele – Odsávač pár s farebným osvetlením a jemnou vôňou, s neštandardným vzhľadom a funkciami

Aura 4.0 Miele, Odsávač pár

Od odsávača pár sa očakáva výkonnosť, tichá prevádzka a pekný vzhľad. Štýlový odsávač pár z dielne Miele tieto atribúty spĺňa do bodky a k tomu dokáže navodiť pôsobivú atmosféru pre všetky zmysly.

Je vhodný do kuchýň s ostrovčekmi, jeho neutrálna briliantová biela ulahodí každému interiéru a dokáže aj vytvárať svetelné efekty, čo u klasických odsavažov ne je štandardom.

Odsávač  Aura 4.0 Ambient od Miele kombinuje vysoko účinnú ventilačnú technológiu s individuálnou náladou osvetlenia a regulácioKu vlhkosti. Jeho jedinečný vzhľad je aj netradičným poňatím dizajnu odsávačov pár a posúva tak dizajn týchto potrebných zariadení v otvorených kuchyniach, na vyššiu úroveň.

Aura 4.0 Miele, Odsávač pár

Premyslený dizajnový “kúsok”

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o dizajnové svietidlo zavesené na tenkých, no pevných oceľových lanách, ktoré, akoby sa vznášalo nad varnou doskou. Po zapnutí prístroja sa však guľaté telo odsávača rozvinie do oválneho tvaru, čím sa zväčší sacia plocha a zároveň sa zapne osvetlenie MyAmbientLight, ktoré ponorí miestnosť do pôsobivej atmosféry. Špeciálne LED diódy generujú rôzne odtiene farebného svetla podľa individuálnej nálady užívateľa. Ďaľšie dve LED pásky, v tvare polmesiaca, zaisťujú rovnomerné a príjemné osvetlenie varnej dosky. Jedinečný tvar elegantne zapadne do modernej či dizajnovej kuchyne.

Aura 4.0 Miele, Odsávač pár

Čistý vzduch vďaka unikátnej funkcii

Otvorené a ostrovné kuchyne si vyžadujú. aby výkon odsávača pár zabezpečil rýchle vyčistenie vzduchu od pár z varenia. Súčasťou odsávača je nerezový filter s desiatimi vrstvami, ktoré zaručujú maximálnu a dôkladnú filtráciu. Filter Longlife AirClean s aktívnym uhlím absorbuje akúkoľvek formu zápachu. Pre pohodlné a dôkladné čistenie možno filter jednoducho vložiť do umývačky. Dôležitým aspektom je regulácia vlhkosti vzduchu, nakoľko pri použití odsávača pár s recirkuláciou vlhkosti, ktorá sa vytvára počas varenia, obvykle táto zostáva v miestnosti. Pri odsávači Aura 4.0, časť tejto vlhkosti absorbuje špeciálny filter a neskôr ju uvoľňuje do vzduchu v miestnosti. Príslušný čas je vybraný senzorom, ktorý detekuje teplotu, vlhkosť v miestnosti a v určitých intervaloch aktivuje tichý ventilátor funkciou HumidityBalance.  

Aura 4.0 Miele, Odsávač pár

Najnovšie technológie odsávania

Digestor Aura 4.0 Ambient je ovládaný buď automaticky, pomocou varnej dosky cez inteligentné prepojenie spotrebičov Con@ctivity alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie Miele@mobile. Inteligentný systém Power Management automaticky šetrí energiu pri prevádzke odsávača pár bez toho, aby musel užívateľ zasiahnuť. V určenom časovom úseku prevádzky (podľa intenzity varenia) sa stupne výkonu automaticky znížia – nižší prevádzkový stupeň znamená zároveň aj nižšiu spotrebu energie. Vďaka motoru ECO a LED osvetleniu dosahuje triedu energetickej účinnosti A +.

Zaujímavé: Čo má mať „vaša“ kuchyňa, štyri základné časti

Čerešničkou na torte tohto inteligentného odsávača je nová funkcia AmbientFragrance, ktorá do priestoru uvoľňuje príjemnú vôňu podľa výberu užívateľa. Túto funkciu ponúka exkluzívne  len spoločnosť Miele ktorá tieto odsávače vyrába. Flakóny s esenciami sa do odsávača pár nasadzujú zhora. Samostatný malý ventilátor vôňu jemne rozprestiera v miestnosti až po dobu 150 hodín. Intervaly a časy možno určiť podľa osobných preferencií a požiadaviek. Na výber sú tri jemné vône pre rôzne nálady: SummerGarden premení kuchyňu v kvitnúcu letnú záhradu s vôňami pomarančového kvetu a jazmínu. FrenchBakery pripomína francúzsku pekáreň vďaka vôni čerstvého pečiva s nádychom fazule tonka. MintyFields s mätou a nádychom eukalyptu šíri sviežu a aromatickú vôňu. Vďaka kombinácii okolitého osvetlenia s individuálnou voľbou farieb, inovatívnemu odvlhčovaniu a trom jemným vôňam je tento odsávač pár na trhu jedinečný.

Aura 4.0, Odsávač pár

Alina Herth
produktová manažérka pre varné dosky a odsávače pár Miele.

www.miele.sk

Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Vhodný kuchynské spotrebiče
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre