Interiérové dvere na mieru: Luxus, ktorý si môžete dovoliť

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DvereInteriér

Interiérové dvere na mieru: Luxus, ktorý si môžete dovoliť

Dyhovane reverzne dvere

Chceli by ste, aby váš interiér vynikal a pôsobil luxusným dojmom? Potom pre vás môžu byť dvere na mieru tou správnou voľbou. Ich dizajn si môžete prispôsobiť vašim požiadavkám a ich cena vás môže príjemne prekvapiť. Najmä, ak stavíte na overeného výrobcu. Poradíme vám.

 

 

Dizajn, ktorý vynikne

Dvere na mieru sú vždy stávkou na istotu. Hromadne vyrábané dvere so sebou prinášajú mnoho výhod, no spolu s nimi aj jednu zásadnú nevýhodu – ich vzhľad je skrátka nemenný a nie vždy ladia so zvyškom interiéru. Dvere na mieru odzrkadľujú váš vkus. Pri tvorbe vlastných dverí máte na výber z celej palety možností:

  • falcové/bezfalcové dvere,
  • reverzné/posuvné dvere,
  • výplň,
  • povrch,
  • hrana,
  • zámok,
  • pánty
  • či zárubňa.
Neviete, ktoré dvere vybrať?
Poraďte sa s odborníkmi a vyberte si správne.

Pri výbere dverí sa môže ľahko stať, že žiaden model v ponuke nebude ladiť so zvyškom plánovanej či už vytvorenej domácnosti. Práve v tomto prípade sú dvere na mieru ideálnou voľbou. Nech už hľadáte dvere do moderného farmhousu alebo do domácnosti v škandinávskom štýle, dvere na mieru sa budú hodiť všade.

Meníte dvere, stavte na bezfalcové dvere na mieru

Dvere na mieru vydržia dlhšie

Pri veľkovýrobe dverí sa môže ľahko stať, že dôjde počas montáže k chybe či poškodeniu akejkoľvek časti. Problém môže byť prehliadnutý a tieto dvere sa nakoniec dostanú až k zákazníkovi, ktorého môže čakať reklamácia.

Náš TIP:
Odtieň a povrch dverí skombinujte s odtieňom podlahy. Miestnosť tak získa elegantnejší charakter.

S dverami na mieru je výrobná chyba veľmi nepravdepodobná. Každý model je vyrábaný samostatne s dôrazom na kvalitu, nie kvantitu. Overení výrobcovia dverí na mieru využívajú kvalitnejšie materiály, ktoré sa vyznačujú dlhšou životnosťou.

Vzorovane dvere

Majte prehľad o tom, za čo platíte

Okrem dizajnu dverí môžete prispôsobiť aj ich cenu. V dnešnej dobe ide o jednu z najväčších výhod tohto druhu dverí. Vďaka širokým možnostiam pri výbere materiálov či povrchov môžete cenu ľahko prispôsobiť svojim finančným možnostiam.

Interiérové dvere na mieru sú stávkou na istotu. Pri výrobe môžete každú ich časť prispôsobiť vašim požiadavkám. Ľahko tak vytvoríte jedinečné dvere, ktorých vzhľad vás len tak ľahko neomrzí. Dvere na mieru umožňujú prispôsobovať aj cenu, vďaka čomu sú prepychom, ktorý si môžete dovoliť aj vy.

Galéria

Atelier Suchanek logo

Dohodnite si konzultáciu na www.ateliersuchanek.sk

Foto: Atelier Suchánek
Redakcia

>> Zariaďte si domácnosť zaujímavými
bytovými doplnkami Tu alebo nižšie <<

 

 

Komentáre