Kovové ploty: Trend, ktorý sa vrátil v novom šate

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


ExteriérPloty

Kovové ploty: Trend, ktorý sa vrátil v novom šate

Kovové ploty: Trend, ktorý sa vrátil v novom šate za prijateľné ceny, exterier, bezpočnosť a súkromie

Kované kovové ploty sa tešili veľkej obľube najmä v polovici minulého storočia, kedy znamenali symbol bohatstva rodiny. Dnes si ich vie zaobstarať za prijateľnú cenu aj bežný obyvateľ dediny.

O tom, že plot dotvára estetickosť rodinného domu, sa nemusíme ani baviť. Okrem estetickej funkcie má aj tú bezpečnostnú, nakoľko chráni náš majetok pred cudzími ľuďmi. Kované ploty spĺňajú obe tieto podmienky na výbornú, a tak sa vracajú do katalógov firiem vyrábajúcich oplotenie, iba v novom šate.

Neprehliadnite:
Prečo staviame také vysoké ploty? Hľadáme pocit bezpečia!

Na výrobu kovových oplotení sa používajú kvalitné hrubostenné materiály, ktoré dávajú výrobku jeho pevnosť a kvalitu. V ponuke dnes nájdete aj moderné hliníkové ploty a brány, ktoré si navyše môžete farebne zladiť s vašou strechou, prípadne inými prvkami v exteriéri, akými sú okná, či pergola.

Kovové ploty: Trend, ktorý sa vrátil v novom šate za prijateľné ceny, exterier, bezpočnosť a súkromie

Ako si vybrať správneho dodávateľa pre kovové ploty

Pri výbere dodávateľa vášho nového oplotenia sa oplatí riadiť niekoľkými pravidlami. Prvým pravidlom je, že dodávateľ by mal byť schopný vyrobiť vami vybrané oplotenie v rozmeroch, aké mu zadáte. Každý plot je iný, každá situácia je iná, a preto váš plot musí reagovať na tieto skutočnosti. V individuálnych rozmeroch by pritom mali vedieť vyrobiť nie iba celý plot, ale aj jeho jednotlivé diely.

Druhým kritériom výberu dodávateľa je doprava, ktorú poskytuje. Dnes už nie je ničím výnimočným, že vám dodávateľ privezie a nainštaluje plot sám, a to na základe vopred dohodnutej cenovej ponuky. Oblúkom sa vyhnite preto firmám, ktoré vám buď odmietajú poskytnúť cenovú ponuku vopred, alebo sú netransparentné v nákladoch na dopravu, prípadne ju neposkytujú vôbec.

Podporte domáci trh

Príjemným bonusom je výber dodávateľa, ktorý je priamym výrobcom kovového oplotenia, ktoré ponúka. Kúpou kovaného plotu a brány na Slovensku podporíte lokálnych ľudí a prispejete tak k obnove ekonomiky v krajine.

Foto zdroj: www.metalinox.sk
Redakcia

>> Vhodné exteriérové doplnky
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre