Kuchyne nasimulujete cez skutočný plánovač do 20 minút!

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKuchyne

Kuchyne nasimulujete cez skutočný plánovač do 20 minút!

Kuchyne nasimulujete cez skutočný plánovač online

Veda pokročila a na slovenskom trhu sa objavila technologická novinka, ktorá urobí z bežného plánovania kuchyne zážitok. Navrhovanie novej kuchyne viac nemusí byť časovo náročná záležitosť, ale rýchly interaktívny pôžitok z pohodlia domova, na ktorý budete s radosťou spomínať.

V živote si tým minimálne raz prejde každý. Zariaďovanie novej kuchyne. Pre väčšinu ľudí ide o povinnosť, ktorú do maximálnej možnej miery odďaľujú, ako sa len dá. Vopred totiž tušia, že pôjde o zdĺhavý a namáhavý proces, ktorý ich bude stáť množstvo energie. Nie vždy to však musí vyzerať takto.

Kuchyne nasimulujete cez skutočný plánovač online

Opäť raz sme svetoví!

Zatiaľ čo klasické vybavovanie nového kuchynského nábytku predstavovalo tri až šesť stretnutí s predajcom, kým prišlo k podpisu objednávky, aktuálne možno mať kuchyňu snov vo výrobe už po prvom stretnutí. Navyše, nie osobnom, ale postačí online prostredníctvom streamu. Potrebujete kuchyňu? A rýchlo? Stačí internetové pripojenie. „Slovensko sa zaradilo medzi európsku elitu, keďže patríme k asi 5 krajinám, kde sa nachádza revolučný stroj na plánovanie kuchýň, postavený na princípe počítačových hier. Vďaka nemu si zákazník na diaľku z pohodlia domova prostredníctvom streamu v počítačovej 3D verzii navrhne každučký detail svojej budúcej kuchyne. Je to jediný skutočný online plánovač,“ približuje Ladislav Jelen, riaditeľ spoločnosti Oresi.

Kuchyne nasimulujete cez skutočný plánovač online

Už žiadne čakanie na obrázok, už žiadne čakanie na zmenu

Z klasicky zaužívaného procesu tvorby kuchyne odpadáva množstvo stretnutí a zdĺhavé hľadanie tej najschodnejšej cesty. Zabehnuté princípy sú už minulosťou. V súčasnosti si stačí prejsť svoju predstavu o kuchyni online so špecialistom a následne ju začať tvoriť z pohodlia domova priamo na simulátore prostredníctvom streamu. A to nie hocijakom – vidíte kuchyňu, katalógy a návrhára zároveň na jednej obrazovke. Špeciálne IT riešenie streamovania troch obrazov naraz je ojedinelé v celej Európe. „Ide o revolúciu. Zrazu si kuchyňu zákazník skladá z jednotlivých prvkov nábytku bez toho, aby musel opustiť domov, a len za asistencie návrhára kuchýň.

Neprehliadnite:
Jedálenský stôl je miesto kde sa stretáva celá rodina

Vidí konkrétne kuchynské spotrebiče reálne zastavané v kuchyni. Vidí, ako sa otvárajú dvierka na skrinke. Možno tú časť kuchyne, ktorú pôvodne vnímal ako dobrý nápad, prehodnotí a prerozdelí zostavu inak. Už sa nemôže viac stať, že by mal človek v hlave nejakú predstavu a návrhár by vytvoril úplne odlišný návrh,“ dodáva Ladislav Jelen. Chcete bielu kuchyňu? Klik a je biela. Alebo čiernu? Klik a vidíte čiernu. Umelý kameň či prírodný? Stačí len kliknúť. Všetky zmeny a predstavy sa premietajú v sekunde. Celá rodina môže sedieť pred počítačom a presvedčiť sa, či farba drevenej zásteny, ktorú si vysnívali, skutočne sedí k podlahe. Prečo sa spomína podlaha? Lebo v tomto simulátore sa najprv vytvorí skutočný priestor, kam kuchyňa príde. Okná, dvere, vzor podlahy, farby stien, všetko je realistické.

Kuchyne nasimulujete cez skutočný plánovač online

Jedinečná technológia

A o čo konkrétne ide? O prevratnú start-upovú novinku, ktorá zákazníkom prináša značné výhody. Zákaznícka skúsenosť sa zrazu pri plánovaní kuchyne mení na neuveriteľnú, realistickú a zábavnú, ktorá je tiež rýchla a zanecháva hlboký dojem. Klient vidí svoju kuchyňu v extrémne ostrom 360° obraze, pričom v jej návrhu môže robiť okamžité zmeny. Špeciálne vyvinutý prístroj simuluje rovnaké prostredie, aké má zákazník doma, pretože využíva softvér počítačových hier. A čo je momentálne najzásadnejšou výhodou, klient nemusí na splnenie sna o novej kuchyni čakať mesiace, až pominú karanténne opatrenia. Špecialista na kuchyne po zaslaní žiadosti streamuje zákazníkovi domov a ten mu následne podľa vlastných predstáv zadáva pokyny cez streaming. Klient teda na obrazovke svojho domáceho počítača vidí návrhára a taktiež detailný návrh svojej budúcej kuchyne prostredníctvom obrazovky Touch Reality. Je to jedinečná technológia, ktorá je novinkou na našom trhu.

Kuchyne nasimulujete cez skutočný plánovač online

Ako na kychyne?

V praxi tento nový zákaznícky prístup prebieha tak, že stačí požiadať o vypracovanie návrhu novej kuchyne cez internet rezerváciou termínu na Facebook stránke, prípadne telefonicky. Následne po krátkej konzultácii so špecialistom na kuchyne zákazník na veľkoplošnej obrazovke vytvorí detailnú kópiu svojich kuchynských priestorov – od farebnosti podlahy, dverí, rozmerov okien i samotnej miestnosti až po najdrobnejšie doplnky, ako sú stôl či stoličky. No a potom už len vyberá z jednotlivých kuchynských a interiérových prvkov a spotrebičov a návrhár ich na pokyn skladá k sebe tak, aby bola kuchyňa presne podľa predstáv. „Zákazník si celkom sám vyberá od farebnosti, materiálu až po jednotlivé počty skriniek či dvierok alebo zásuviek kuchynského nábytku. A, samozrejme, vďaka presnej počítačovej simulácii ihneď vidí, ako bude v jeho kuchynskom priestore daný nábytok vyzerať, ako bude umiestnený z praktického i funkčného hľadiska,“ dopĺňa riaditeľ spoločnosti.

Kuchyne nasimulujete cez skutočný plánovač online

Rodina si tvorí domácnosť spoločne

To, čo bolo doposiaľ realitou iba vo vyspelejších krajinách, ako je Švajčiarsko, Belgicko, Dánsko, sa stáva dostupným riešením konečne aj na Slovensku. Kuchyňu si človek vytvorí celkom sám, extrémne rýchlo, priamo z domu a navyše zábavnou formou, ktorá v ňom prebudí kreativitu, o akej možno ani netušil. Samozrejme, v prípade neistôt je takémuto laickému dizajnérovi vždy nablízku špecialista, inak ide výlučne o individuálny návrh samotného zákazníka. „Je prínosom, ak sú pri prvotnom streame prítomní všetci tí členovia domácnosti, ktorých sa nová kuchyňa priamo týka. Či už z funkčného, alebo finančného hľadiska. Prax ukazuje, že po prvom, nanajvýš druhom streame zadávame objednávku do výroby, a to bez toho, aby zákazníci fyzicky navštívili predajňu, keďže všetky potrebné úkony možno robiť online. Takto interaktívne vytvorený dizajn rukou zákazníka spĺňa na 100 % jeho vizuálne a cenové predstavy,“ konštatuje Ladislav Jelen z Oresi.

V pohodlí domova trávime väčšinu nášho času, obzvlášť v tejto neľahkej situácii. Je preto viac než kedykoľvek predtým potrebné, aby sme sa vo svojich štyroch stenách cítili príjemne. Viacerí na ten svoj domov čakajú a potrebujú aj teraz novú kuchyňu. Našťastie, splnenie tejto túžby nikdy nebolo jednoduchšie. Ide to hravo, interaktívne a rýchlo, pričom nemusíme fyzicky navštíviť kuchynské štúdio. Cez stream si s pomocou predajcu vyskladáte kuchyňu do najmenších detailov.

Redakcia
Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Vhodný kuchynský nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre