Ako využiť malý priestor a ušetriť miesto? Riešením sú skrine na mieru.

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérNábytok

Ako využiť malý priestor a ušetriť miesto? Riešením sú skrine na mieru.

Ako využiť malý priestor a ušetriť miesto? Riešením sú skrine na mieru

Či už máte malý byt, nedostatok úložného priestoru alebo hľadáte spôsob, ako využiť malú miestnosť v dome, máme pre vás skvelé riešenie. Vstavané skrine a šatníky na mieru sú praktickým a štýlovým riešením, ktoré je vhodné do akéhokoľvek priestoru. Ukážeme vám, ako využiť malý priestor v byte a ušetriť miesto.

Chodbová zostava

Chodbová zostava, skrina do chodby

Množstvo vecí, málo priestoru

Máte pocit, že vám domácnosť doslova prerastá cez hlavu? Žiaden problém! Existuje totiž množstvo spôsobov, ako uskladniť oblečenie, hračky aj náradie bez toho, aby ste prišli o drahocenný priestor v malom byte či v dome. Kľúčom je správny výber nábytku, farieb a materiálov.

 

Malý priestor je dôležité čo najlepšie využiť a súčasne aj opticky zväčšiť. Tmavé odtiene priestor výrazne zmenšujú. Pre tento účel si môžete vybrať zo širokej škály svetlých materiálov od drevodekorov, cez farebne sklá, zrkadlá, fólie, jednofarebné povrchy…atď.

Šatníkova skrina na mieru

Šatníkova skrina

Stavte na správny nábytok

Ak chcete naplno využiť malý či väčší priestor, dajte si záležať na výbere vhodného nábytku. A s tým vám môže poradiť architekt, bytový dizajnér či odborník na nábytok.

Malý priestor si vyžaduje sofistikované riešenia, ktoré však iba málokedy zahŕňanú sektorový nábytok. Namiesto toho by ste mali siahnuť po nábytku na mieru, ktorý dokonalo zapadne do vášho interiéru. Vstavané skrine na mieru, praktický šatník či špeciálne prvky v klasickom nábytku sú presne tým, čo v malom byte potrebujete.

Šatníkova skrina

Šatníkova skrina na mieru

Myslite vertikálne a dbajte na interiér skrine

Interiéroví dizajnéri sa zhodujú, že v prípade malých priestorov je vhodné myslieť do výšky, nie horizontálne. Široké skrine a komody síce poskytujú úložný priestor, no zmenšujú miestnosť.

Vysoké vstavané skrine sú ideálnym riešením na uskladnenie oblečenia, ale svoje využitie si iste nájdu aj v obývačke či v kuchyni.

Rada odborníka:
Posuvné dvere sú ideálnym riešením do malých či stiesnených priestorov, v ktorých chcete ušetriť miesto.

Nezabudnite, že šikovný výrobca vám vyrobí úložný priestor presne podľa vašich predstáv. Je len na vás, či si vyskladáte skriňu z viacerých poličiek, vešiakov, košov alebo zásuviek. Obľúbené je aj vnútorné osvetlenie, ktoré vám uľahčí hľadanie.

Malý priestor nemusí automaticky znamenať stiesnené bývanie a nedostatok úložného priestoru. Stavte na sofistikované riešenia a vyberte si vstavaný nábytok na mieru podľa vlastných predstáv a možností. Ateliér Suchánek je firma s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá vám ponúkne ideálne riešenia.

Foto: Ateliér Suchánek
Redakcia

Atelier Suchánek, dvere, podlahy, zarubne, mozntaz, kuchyne, nabytok

Dohodnite si konzultáciu na www.ateliersuchanek.sk

>> Vhodný interiérový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre