Dvere Hormann: Odteraz ešte modernejšie!

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


DvereInteriér

Dvere Hormann: Odteraz ešte modernejšie!

Dvere BaseLine a DesignLine značky Hormann RAL 7037, Prachová sivá

Zorientovať sa v množstve dverí, ktoré sú momentálne na trhu je skutočne náročná úloha, ktorá môže zamotať hlavu na niekoľko dní nejednému laikovi. My v Ateliéri Suchánek sa snažíme už viac ako 15 rokov načúvať zákazníkom a pomáhať im vo výbere tých správnych dverí, ktoré ladia s ich víziou. Začiatkom marca sme uviedli do nášho portfólia úplne nové farebné prevedenia značkových dverí Hormann. Ako aj nové štruktúry dverí, ktoré sledujú trendy tak, aby sme vám výber opäť o niečo uľahčili.

Zamilujte sa do nového odtieňa

Ak sa nebojíte dať svojim bielym stenám akcent, prípadne hľadáte dvere, ktoré by ste s farbou na stene zladili do totálnej neviditeľnosti, práve pre vás je určený nový farebný odtieň obľúbených dverí BaseLine a DesignLine značky Hormann vo farbe RAL 7037: Prachová sivá.

Interiérové dvere Hormann Duradecor Concepto, farebný odtieň RAL 7037, prachová sivá
Ultramat RAL7037, Bridlica RAL7037, Plátno RAL7037
Interiérové dvere Hormann Duradecor BaseLine und DesignLine Stripe, farebný odtieň RAL 7037, prachová sivá
BaseLine Duradecor RAL7037, DesignLine Stripe 15 Duradecor RAL7037

Táto farba reaguje na každoročné vyhlasovanie Farieb roka spoločnosťou Pantone, kedy bola Farbou roka 2021 vyhlásená práve sivá farba, ktorá sa svojím odtieňom nápadne podobá našej Prachovej sivej.

Neprehliadnite:
Chcete zariadiť malý byt pre veľkú rodinu prakticky a útulne?

K dispozícií sú od 1.3.2021 navyše aj rôzne štruktúry povrchov dverí v Prachovej sivej, od moderného Ultramat prevedenia, cez štruktúru Bridlica až po texturovaný vzhľad dverí Plátno.

Facelift dostali aj biele dvere

Duradecor štrukturovaný, Matná biela priečne

Medzi novinkami nechýba ani štruktúrovaný povrch Duradecor Matná biela, pre interiérové dvere rovnakej značky, teraz aj v priečnom prevedení. Lakované hrany pri väčšine bielych interiérových dverách považujeme už za štandard, ktorý dostávate bez ďalšieho príplatku. Ide najmä o typy Duradecor, Concepto a Stripe15. Pre viac informácií kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Kontrastné hrany pre odvážlivcov

Interiérové dvere, Kontrastná hrana 4Protect

Ak chcete svojimi dverami zaujať, v ponuke máme aj možnosť zhotovenia kontrastných hrán 4Protect v piatich farbách – čierna, sivohnedá, antracit, biela a svetlosivá.

Interiérové dvere DesignLine Plain

Interiérové dvere Hormann, DesignLine Plain

Ak zvažujete dvere s dizajnovými linkami, od 1. marca u nás nájdete 3 nové farby, ktoré sa pridávajú k už existujúcej širokej palete odtieňov. Sú to populárne metalické farby zlatej a bronzovej. Pridáva sa aj nestarnúca čierna dizajnová linka. Oživte váš interiér zaujímavými dverami, ktoré sa hodia ako do spálne, tak aj do kúpeľne, alebo chodby. Všade tam, kde chcete upúťať pozornosť.

Nové modely kľučiek

Tieto, ako aj množstvo ďalších dverí od Hormann, môžete navyše teraz zladiť s ďalšími novými typmi kľučiek. Z množstva noviniek, ktoré si môžete prezrieť v novom katalógu vyberáme do pozornosti sérié kľučiek Lucia a Avus One, ktoré dostanete s elektronickým zámkom Piatta Smart2Lock. Zaujímavé sú aj klasické kľučky rád Leaf Light a Remote GK4 v novom farebnom prevedení “Kašmírová sivá”.

Čierno-biely kontrast nebol nikdy viac IN

V neposlednom rade by sme radi upriamili vašu pozornosť na edíciu kľučiek “black.edition”. Tá v sebe spája elegantný vzhľad čiernej farby RAL 9005, moderné zapustenie rozety v jednej rovine “LineaPlanar” a inovatívny skrytý euro pánt 3D.

Interiérové dvere, Čierno-biely kontrast nebol nikdy viac IN
Elegantný v zhľad v čiernej farbe RAL 9005, zapustená rozeta v jednej rovine LineaPlanar, skrytý Euro pánt 3D

Dočkali sa aj priaznivci interiérových dverí ClassicLine

Interiérové dvere ClassicLine sú určené pre ľudí, ktorí milujú vzhľad klasických starých dverí, ktoré boli populárne najmä pre pôvodné staromestské byty. Pre veľkú obľubu u vás, našich zákazníkov, rozširujeme portfólio farieb pre dvere ClassicLine z bielej na všetky farby podľa vzorkovníka RAL, a to pre všetky dostupné povrchy. Môžete si tak vybrať dvere skutočne podľa vášho výberu.

Atelier Suchánek, dvere, podlahy, zarubne, mozntaz, kuchyne, nabytok

Foto: Hormann
Dohodnite si konzultáciu na www.ateliersuchanek.sk

>> Vhodný interiérový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre