Nadčasové RETRO v kúpeľni, od mladých dizajnérov, je “IN”

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKúpelne a sanitaNábytok

Nadčasové RETRO v kúpeľni, od mladých dizajnérov, je “IN”

Dreja_koupelnova_rada_RETRO

Kvalitné materiály, retro tvary, návrh budúcnosti. Také sú hlavné parametre úplne novej kolekcie kúpeľňového nábytku RETRO, ktorý vznikol ako výsledok súťaže mladých dizajnérskych talentov…

PS: láska na pohľad i na dotyk

Dreja koupelnova rada RETRO

Kúpeľňový nábytok RETRO na prvý pohľad upúta svojim vzhľadom. Dobre známe línie skriniek, ale i typicky predĺžené nožičky mnohým pripomenú nábytok päťdesiatych rokov minulého storočia. Pri osobnom stretnutí i na dotyk však zistíte, že masívnosť použitých materiálov i ich prepracovanosť v rámci celej zostavy je ohromujúca. A práve tak typické nožičky nemá nábytok len na parádu – sú koncipované tak, aby bez problémov zniesli váhu masívnej skrinky.

Povrch najvyššej kvality

Dreja Koupelnovy Nabytok Rada RETRO Detail Doplnkova Skrin

Povrchová úprava nábytku je zvolená podľa najmodernejších trendov – v laku. V štandardnej ponuke je žlto – zelená. Pre tých, ktorí uprednostňujú originalitu a všetko na mieru, je možné vybrať si nábytok v kombinácii akýkoľvek odtieňoch farieb zo vzorkovníka RAL. Každý iste ocení, že lakom nie sú ošetrené len predné pohľadové plochy. Kúpeľňový nábytok RETRO je lakovaný obojstranne, čo dodáva skrinkám luxusný punc.

Vysuvná skrinka pod umývadlo

Lakovanie – slovo odborníka

Práve lakované povrchy sú v nábytkárstve veľmi atraktiívne a žiadané. Značka Dreja se pýši najmodernejšou lakovacou linkou v Europe. Prečo je technológia nanášania lakov tak dôležitá? Čím vyspelejšia a profesionálnejšia technologia, tým lepšie vzhľadové vlastnosti – hĺbka farieb a vyšší lesk, ale tiež vyššia odolnosť proti priľnavosti prachu, mechanickému poškodeniu, ale tiež slnečným paprskom alebo vlhkosti.

Dreja Koupelnovy Nabytok Rada RETRO Individualni Uprava Povrch

Od umývadla po zásuvku – všetko premyslené do detailu

V prípade radu RETRO sa myslelo nielen na vzhľad, ale tiež na praktické usporiadanie skriniek. Ojedinelé je už samotné umývadlo PLANE z umelého mramoru, ktoré pokračuje vo forme odkladacej dosky cez celú plochu skrinky v šírke 120 cm. Tento netypický prvok harmonizuje s konceptom nábytku a je tiež veľmi praktický čo do údržby a komfortu.

Pozrite si: Ako kúpeľne podliehajú módnym vlnám…

Na prvý pohľad nepodstatný detail – použitie dreva pre vnútorný priestor priehradiek – podporuje masívny dojem a kvalitu spracovania celej zostavy, navyše vôňu dreveného prírodného materiálu ocenia vaše čuchové bunky. Pre jednoduchú manipuláciu boli použité výsevy Hettich špičkovej kvality s doživotnou garanciou záruky. Tiché dovretie zásuvky zaistí systém soft closing, ktorý zásuvku pri zavretí zbrzdí v pohybe a sám ladne zavrie.

Dreja Koupelnovy Nabytok RETRO Detail Zasuvky

Predĺžená záruka

Štandardná záruka na kúpeľňové výrobky z produkcie značky Dreja je poskytovaná na tri roky, čo je pri štandardnej dvojročnej záruke skutočne exkluzívna pridaná hodnota. Navyše, pokiaľ si online zaregistrujete naše keramické umývadla, dosiahnete predĺženie záruky až na päť rokov.

Rad RETRO reprezentuje, okrem už predstavených kúpeľňových skriniek s umývadlom taktiež zostavu ďalších doplnkových skriniek, ktoré je možné opäť farebne prispôsobiť podľa svojho vkusu. Jednoduchému, ale pôsobivému štýlu kolekcie, je uspôsobené tiež zrkadlo pod označením model RETRO. Jeho minimalistický dizajn dobre doplňuje výkonné LED diódové osvetlenie LUXOR, ktoré je už v cene zrkadla.

www.dreja.sk

Foto: z archívu redakcie Domabyt,
s povolením vydavateľstva Antar s.r.o.

>> Vhodný kúpeľňový nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre