Smart inteligentné kuchynské spotrebiče a vybavenie do kuchyne

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérKuchyneSpotrebiče

Smart inteligentné kuchynské spotrebiče a vybavenie do kuchyne

Smart inteligentné kuchynské spotrebiče a vybavenie do kuchyne

Kuchyňa je hlavným miestom, kde sa rodina stretáva neustále, kde sa pripravujú lahodné jedlá a kde sa vytvárajú spomienky. Ale kuchyňa je tiež miestom, kde sa musíme zaoberať mnohými úlohami, ako je nakupovanie potravín, meranie, váženie prísad, sledovanie času varenia a čistenie riadu. Smart inteligentné kuchynské spotrebiče vám v tomto smere vedia uľahčiť prácu.

 

 

Ako vám smart kuchynské spotrebiče uľahčia život

Čo keby sme vám povedali, že existujú inteligentné kuchynské spotrebiče, ktoré vám môžu uľahčiť tieto úlohy a urobiť z vás lepšieho kuchára ? V tomto článku vám predstavíme niektoré z najlepších smart kuchynských spotrebičov, ktoré sú dostupné na trhu v roku 2023, a ukážeme vám, ako vám môžu pomôcť vytvoriť chutnejšie a zdravšie jedlá. Nechajte svoju kuchyňu napredovať vďaka inteligentným spotrebičom.

Quickstick Sous Vide varič

Quickstick Sous Vide varič je zariadenie, ktoré vám umožní variť jedlá metódou sous vide. Sous vide je francúzsky výraz pre “pod vákuom” a znamená, že potraviny sa zabalia do vzduchotesnej plastovej tašky a varia sa v nádobe s vodou, ktorá má presne nastavenú teplotu. Týmto spôsobom sa dosiahne rovnomerné a presné varenie potravín bez straty šťavy a chuti.

Quickstick Sous Vide varič Smart inteligentné kuchynské spotrebiče

Quickstick Sous Vide varič sa pripojí na okraj akéhokoľvek hrnca s vodou a pomocou aplikácie vo vašom smartfóne alebo tablete môžete nastaviť teplotu a čas varenia. Aplikácia tiež obsahuje množstvo video tutoriálov a receptov od renomovaných šéfkuchárov. Môžete si napríklad pripraviť dokonale mäkké vajíčka na raňajky, šťavnatý steak na večeru alebo krémový cheesecake na dezert.

Kávovar Siemens TQ907R05

Vďaka technológii superSilent môžete začať relaxovať v momente zapnutia kávovaru. Vďaka dômyselnej konštrukcii zariadenia s optimálnou zvukovou izoláciou a špeciálnym tesnením je hluk výrazne znížený.To všetko tvorí najtichší plne automatický kávovar TQ907R03 od Siemens. Ovládajte svoj plne automatický kávovar TQ907R05 Siemens pomocou akéhokoľvek inteligentného zariadenia.

Kavovar Siemens TQ907R05 Smart inteligentné kuchynské spotrebiče

Objavte tak exkluzívny svet aplikácie Home Connect. Napríklad coffeeWorld, ponúka široký výber medzinárodných kávových špecialít. Alebo skúste coffeePlaylist a vytvorte si zoznam svojich obľúbených nápojov pripravených jeden po druhom na vašej kávovej párty.

GE Profile Kitchen Hub

GE Profile Kitchen Hub je inteligentný digestor, ktorý má zabudovaný dotykový displej s prístupom k internetu. Na displeji môžete sledovať svoje obľúbené online videá, hudbu alebo sociálne médiá, zatiaľ čo varíte. Digestor tiež obsahuje dve kamery: jednu smerujúcu dopredu, ktorou môžete prenášať videohovor so svojimi priateľmi a rodinou o babičkinom recepte a druhú umiestnenú nad varnou doskou, ktorou môžete živé vysielanie svojho pokroku varenia.

Smart inteligentné kuchynské spotrebiče

Digestor tiež spolupracuje s aplikáciou, ktorá vám ponúka sprievodcu varením, ktorý vás krok za krokom prevedie receptami od profesionálnych kuchárov.

Ďalšie smart kuchynské spotrebiče

Okrem týchto troch produktov existuje ešte mnoho ďalších smart kuchynských spotrebičov, ktoré vám môžu zlepšiť váš zážitok z varenia. Napríklad:

 • Antik ATK-PG01 Smart kvetináč, ktorý vám umožní pestovať čerstvé bylinky, šalát a zeleninu priamo vo vašej kuchyni. Systém používa hydroponickú technológiu, ktorá nevyžaduje pôdu, a LED osvetlenie, ktoré napodobňuje slnečné svetlo. Kvetináč na základe patentovaných technológií zabezpečuje zavlažovanie jedným tlačidlom a monitorovanie v reálnom čase na diaľku, na základe mobilnej aplikácie ANTIK SmartHome®, ako aj analýzu údajov o pestovaných rastlinách.
 • Multifunkčný tlakový hrniec Tefal je inteligentný tlakový hrniec, ktorý dokáže variť rýchlo a zdravo rôzne druhy jedál. Hrniec má 10 prednastavených programov na prípravu polievok, mäsa, ryže, jogurtu a ďalších. Nie je potrebné nič sledovať, len počkať na zvukovú signalizáciu. S tlakovým varením budete mať hotovo až o 80 % rýchlejšie. Ak by vás hrniec svojou rýchlosťou prekvapil a vy ešte nemali hlad, nič sa nedeje. Hrniec jedlo udrží teplé po dlhú dobu. Manipuláciu uľahčuje odnímateľná nádoba s tepelne izolovanými držadlami. Uvarený obed si v nej tak rovno môžete priniesť na stôl.
 • Elektrický domáci kompostér, ktorý vám pomôže znížiť množstvo odpadu z vašej kuchyne. Zariadenie dokáže premieňať vaše zvyšky jedla na cenný kompost za pár hodín. Zariadenie má tri režimy: sucho, vlhko a mix. Samotná prevádzka zariadenia je veľmi tichá, má nízku spotrebu energie a zápach eliminujú 2 uhlíkové filtre. Dômyselný systém senzorov riadi proces a dobu jednotlivých fáz spracovania odpadu. Food Cycler je možné hneď po vybalení, inštalácii filtrov a zapojení do siete začať používať bez nutnosti riešenia prívodu vody alebo zapájania prívodu vzduchu.

Smart kuchynské spotrebiče sú skvelým spôsobom, ako si uľahčiť prácu v kuchyni a zvýšiť svoje kulinárske schopnosti. Pomocou týchto zariadení môžete variť presnejšie, rýchlejšie a chutnejšie jedlá, pestovať si svoje vlastné čerstvé potraviny, znížiť svoju ekologickú stopu a užívať si viac zábavy pri varení. Ak hľadáte nový spôsob, ako oživiť svoju kuchyňu, skúste niektorý z týchto smart kuchynských spotrebičov a uvidíte rôznorodosť použitia a prispôsobenia. Budúcnosť Vašej kuchyne patrí smart spotrebičom.

Galéria

Zdroj foto: Freepick, Planeo, Klarstein, geappliances.com
Text: Redakcia

>> Vhodné smart kuchynské
spotrebiče TU <<

 

Komentáre (2)

 1. Dobrý deň,
  my doma sme vetci veľkí milovníci kávy.
  Kúpili sme kávovar Siemens a neviem si vynachváliť.🤗

 2. Dobrý deň,
  ja som dostal ako darček ten varič a popravde ešte som ho nevyužil, zatieľ mi len zaberá miesto 😅

Komentáre