Vyberáme detský nábytok pre najmladších členov domácnosti: Učiaca veža či stolička na kŕmenie?

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


InteriérNábytok

Vyberáme detský nábytok pre najmladších členov domácnosti: Učiaca veža či stolička na kŕmenie?

Vyberáme detský nábytok pre najmladších členov domácnosti, interier, nabytok, deti, detska izba

Každé dieťa si od svojho útleho veku zaslúži vlastný priestor, v ktorom sa bude cítiť dobre a bezpečne. Toto detské zátišie však nemusíte vytvárať z klasického nábytku, ale môžete použiť detský nábytok, ktorý je prispôsobený potrebám tých najmenších. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré kúsky nábytku by u vás nemali chýbať.

Učiaca veža – pomocník pri každej aktivite

Učiace veže sú v dnešnej dobe veľmi užitočnými multifunkčnými pomôckami, vďaka ktorým získajú najmenší hneď niekoľko zručností. Pomocou veže si môžu deti posilňovať svoje motorické schopnosti a vďaka nastaviteľnej výške stupienka sa môžu omnoho lepšie podieľať na každodenných aktivitách. Dieťa môžete uložiť do výšky vašich rúk, vďaka čomu bude môcť sledovať, čo robíte.

Neprehliadnite:
Domáca herňa – vlastný detský kútik, ktorý bude baviť nielen deti

Pevná a obvykle drevená konštrukcia ponúka vysokú bezpečnosť pri používaní. Veže môžu byť vybavené aj rôznymi doplnkami, medzi ktoré patrí magnetická tabuľa alebo počítadlá. K dispozícii je tiež množstvo farebných kombinácií a motívov, takže si váš drobček svoju vlastnú učiacu tabuľu určite obľúbi.

Uciaca tabula pre najmensich, Vyberáme detský nábytok pre najmladších členov domácnosti, interier, nabytok, deti, detska izba

Stolička na kŕmenie dodá dieťaťu pocit istoty

Pohodlie a správna poloha pri jedení sú dôležité aj pre tých najmenších. Preto by u vás doma nemala chýbať ani kvalitná polohovateľná stolička na kŕmenie. Opäť je k dispozícii mnoho farebných prevedení a materiálov, takže s výberom nebudete mať problém.

Detská jedálenská stolička je obvykle vybavená aj malým stolčekom, ktorý uľahčuje kŕmenie a drží dieťa v bezpečí počas sedenia. Nie je to však len o kŕmení. Vďaka tejto stoličke môže vaše dieťatko komunikovať s celou rodinou a zdieľať s ňou jej každodenný život. Stolička na kŕmenie je navrhnutá tak, aby umožňovala bezpečné a pohodlné sedenie pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov.

Pisaci stol pre dieta, Vyberáme detský nábytok pre najmladších členov domácnosti, interier, nabytok, deti, detska izba

Aký ďalší nábytok pre deti by vám nemal chýbať?

Naši najmenší sa učia nové veci každý deň. Vďaka učiacej doske si môže váš drobček trénovať nielen motoriku, ale aj matematiku, rozpoznávacie schopnosti a dokonca aj logické myslenie. V domácnosti by nemal chýbať ani detský stôl, ktorý je prispôsobený potrebám vášho dieťaťa. Mnohé detské stoly sú výškovo nastaviteľné a ich pracovnú plochu je možné nakloniť.

Každý člen rodiny potrebuje mať v domácnosti svoje zátišie a priestor, v ktorom sa bude cítiť dobre. Bábätká a najmenší nie sú výnimkou a ak im doprajete spomínaný priestor, budú sa učiť rýchlejšie a efektívnejšie pri každej aktivite. Aký nábytok pre najmenších máte doma vy?

Foto: Pexels
Redakcia

>> Vhodný detský nábytok
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre