Výmena kotla je jednoduchšia než kedykoľvek predtým

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


KotlyStavbaTZBVykurovanie

Výmena kotla je jednoduchšia než kedykoľvek predtým

Výmena kotla je jednoduchšia než kedykoľvek predtým kotol Protherm

O väčšine kotlov a zásobníkov teplej vody sa dá trochu zveličene povedať, že sú to len také „biele krabice“ schované niekde v útrobách domu. Na druhej strane však prinášajú teplo a vytvárajú tým dôležitú, príjemnú atmosféru u vás doma. Výmena kotla je jednoduchšia než kedykoľvek predtým.

Spoľahlivé, vysoko efektívne a cenovo dostupné riešenia pre vykurovanie, prípravu teplej vody od značky Protherm sú #viacnezbielekrabice. Ide pritom o najpredávanejšiu značku vykurovacej techniky na slovenskom trhu. Ponúka najmodernejšie technológie pre váš domov, ktoré myslia na udržateľnosť aj na vaše budúce každodenné pohodlie.

Bezstarostný komfort

Výmena starého kotla za nový nebola ešte nikdy tak jednoduchá. Ak sa rozhodnete pre nový kotol značky Protherm ušetríte čas i peniaze. Vďaka inteligentným zariadeniam s novou kondenzačnou technológiou budete svoj dom či byt vykurovať efektívne, šetrne k prírode po mnoho ďalších rokov a znížite svoje náklady na vykurovanie. Nový systém bude fungovať s vyššou účinnosťou, môžete ho ovládať online a užijete si bezstarostný komfort.

Výmena kotla je jednoduchšia než kedykoľvek predtým kotol Protherm ovladanie na dialku
Ovládanie vykurovania na diaľku cez smartfón

Pretože dobré veci nemusia byť zložité. Na webovej stránke značky Protherm si jednoducho vyhľadáte ponuku kotlov a najbližšiu montážnu firmu vo vašom okolí. Montážny technik vám následne poradí s výberom najlepšej technológie a s plánovaním.

Užite si pohodlie s ohľadom na budúcnosť – vykurujte ekologickejšie

Neprehliadnite:
Vykurujte ekologickejšie

Inteligentné zariadenie

Vybrať si môžete kondenzačné zariadenie, ktoré je smart, teda inteligentné, prispôsobivé a dokáže sa samé nastaviť podľa vašich skutočných potrieb. Taký je inovovaný závesný kondenzačný kotol Tiger Condens (20 alebo 30 kW, A). V domácnosti s ním dosiahnete príjemné teplo a zároveň zabezpečí dostatočné množstvo teplej vody presne vtedy, keď ju potrebujete. Ušetríte tým veľa energie, peňazí a zároveň znížite uhlíkovú stopu. Ideálny je na výmenu starého kotla v byte, ale aj vo väčších obytných priestoroch – viacgeneračných domoch, dvojdomoch či dvoch bytových jednotkách naraz. Ľahko sa inštaluje, jednoducho sa ovláda a ponúka množstvo inovatívnych funkcií zameraných na šetrenie a maximálne pohodlie. Ovládanie kotla uľahčuje nový dotykový displej a logická štruktúra jeho menu.

Výmena kotla je jednoduchšia než kedykoľvek predtým kotol Protherm Tiger Condens
Inovovaný kotol Tiger Condens

Maximum pohodlia

Pomáha znížiť náklady na vykurovanie a zároveň chrániť životné prostredie. Tým sa vyznačuje závesný kondenzačný kotol Panther Condens (3 – 26 kW, A+/A). Nezaberie veľa miesta a vďaka vykurovaniu i príprave teplej vody (prietokovým ohrevom) vám zabezpečí maximum pohodlia. Ideálny je na výmenu v bytoch i menších domoch s dvoma až tromi obyvateľmi. Vynikajúce výsledky dosahuje vďaka špičkovej kondenzačnej technológii. Svoje spaľovanie totiž automaticky prispôsobuje aktuálnemu zloženiu plynu, čím dosahuje úspory plynu a nižšie emisie.

Výmena kotla je jednoduchšia než kedykoľvek predtým kotol Protherm Panther Condens
Kotol Panther Condens

A na záver ešte jeden tip. Ním je ovládanie na diaľku, ktoré vám zabezpečí dostatočnú flexibilitu i komfort. Veď v súčasnosti už ovládame takmer všetko cez svoje smartfóny. Prečo teda nemať pod kontrolou aj vykurovanie? A to kedykoľvek a kdekoľvek, jednoducho a prehľadne, cez internet a aplikáciu v smartfóne či tablete. Stane sa tak v prípade, že svoj nový kondenzačný kotol skombinujete s ekvitermickým smart regulátorom MiGo.

Logo Protherm

Foto: Protherm
www.protherm.sk

>> Všetko pre vašu stavbu
za dobrú cenu nájdete TU <<

 

Komentáre