Bývanie ako z magazínu? Kľúčom je výber tých správnych bytových doplnkov

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


Interiér

Bývanie ako z magazínu? Kľúčom je výber tých správnych bytových doplnkov

Bývanie ako z magazínu Kľúčom je výber tých správnych bytových doplnkov

Túžite po štýlovom a peknom bývaní, no vaša kuchyňa pôsobí staromódne a obývačka nudne? Ak chcete, aby aj váš interiér vyzeral ako tie krásne byty z magazínov a internetových stránok, čítajte ďalej. Prezradíme vám, ako jednoducho premeníte váš byt na moderné bývanie. Nemusíte kupovať nový nábytok ani búrať steny. Postačí vám zopár štýlových bytových doplnkov a dekorácií.

 

 

Luxusná obývačka v niekoľkých krokoch

V obývačke ako z magazínu nesmú chýbať obrazy, ktoré jej dodajú nádych luxusu a jedinečnosti. Zabudnite však na masovo vyrábané plagáty a vyberajte radšej obrazy, do ktorých sa oplatí investovať. Na jednej strane podporíte lokálnych umelcov a zároveň vytvoríte z vašej obývačky miesto, na ktoré sa budú návštevy rady vracať.

Ak by ste radi priestor zútulnili, no zároveň zachovali jeho luxusný nádych, odporúčame vám koberce s vysokým vlasom. Tie sú na nielen nesmierne pohodlné, ale tiež bránia víreniu prachu. V prípade, že ste pre obývačku zvolili minimalistický štýl, môžete jej atmosféru oživiť extravagantným kúskom, ako napríklad zarámovanou gitarou s podpisom rokovej legendy alebo plagátom z kina s upútavkou na historický filmový skvost v drevenom ráme. Ak si neviete poradiť s výberom obrazov alebo rámov, nechajte to na odborníkov z Galéria AVE.

Luxusná obývačka v niekoľkých krokoch

Hľadáte originálne umelecké diela alebo kvalitné rámovanie obrazov?
Objavte Galériu AVE

Štýlová spálňa s moderným nádychom

To, aký účel v našom živote plní spálňa, nemusíme nikomu vysvetľovať. Je ale rozdiel v tom, či si ľahnete do postele v bežnej spálni alebo v kráľovskej spálni. Pre tú správnu atmosféru vám odporúčame vymaľovať steny svetlejšími zemitými farbami, ktoré sú moderné, no zároveň pôsobia pokojne. V miestnosti tak bude dostatok svetla aj na to, aby ste sa mohli obzrieť po tmavších doplnkoch. Máte v spálni zrkadlo, ktoré pôsobí príliš všedne? Dajte ho zarámovať do luxusného rámu.

Štýlová spálňa s moderným nádychom

Náš TIP:
Oživte fádne interiérové farby doplnkami vo farbe Viva Magenta, ktorá je farbou roka 2023.

Atmosféru nepokazíte jedinečnými kúskami moderného umenia alebo stojacimi dekoráciami, ktoré dodajú spálni charakter. Aj v spálni majú koberce s dlhším vlasom zelenú. Ich ideálne miesto môže byť priestor pred posteľou, ktorý môžete doplniť drevenou lavicou s úložným priestorom pre bohémsky nádych. Ak sa vám nápad s lavicou pozdáva, odporúčame vám zladiť jej štýl s nočnými stolíkmi a posteľou. Nábytok tak bude pôsobiť ako komplet a nie rušivo.

Titulné stránky magazínov nás často ohúria interiérmi, ktoré pôsobia luxusne a draho. Nie je však žiadnym tajomstvom, že vďaka dômyselnému výberu doplnkov a troche estetického cítenia môžete premeniť každú miestnosť bez nápadu na trendy priestor plný charakteru. Vyberte si obraz alebo oblečte obyčajné zrkadlo do nového luxusného rámu. Stačí málo a váš interiér sa zmení na luxusné bývanie. Odborníci z Galéria AVE vám ochotne poradia.

Kontaktujte Galériu AVE

Galéria

Zdroj foto: GalériaAve, Freepick
Text: redakcia

Galeria AVE logo

>> Zaujímavé bytove doplnky
nájdete TU alebo aj nižšie <<

 

 

Komentáre (1)

  1. Ďakujem za veľmi užitočné rady.
    Už som pár rád a inšpirácii z tejto stránky využila a vždy sa oplatili.

Komentáre