Spoznajte inteligentné riešenie pre komfort u vás doma

Stavajsnami.sk

Stavebníctvo, stavby, byty, domy a všetko o nich


KotlyStavbaTZBVykurovanie

Spoznajte inteligentné riešenie pre komfort u vás doma

Inteligentné riešenie pre Protherm kotle

O väčšine kotlov sa dá trochu zveličene povedať, že sú to len také „biele krabice“ schované niekde vo vnútri domu. Na druhej strane však do domácností prinášajú teplo a vytvárajú tým dôležitú, príjemnú atmosféru.

Spoľahlivé riešenia pre vykurovanie i prípravu teplej vody značky Protherm sú #viacnezbielekrabice. Ide o najpredávanejšiu značku vykurovacej techniky na slovenskom trhu. Ponúka najmodernejšie technológie – inteligentné riešenie pre váš domov, ktoré myslia na udržateľnosť a na každodenné pohodlie.

Nová technológia – inteligentné riešenie

Riešením, ako mesačne a každoročne minúť v domácnosti menej zemného plynu môže byť najmodernejší kondenzačný kotol. Ak ho totiž porovnáme so starým 20-ročným nekondenzačným plynovým kotlom (ktorým ešte mnohí doma vykurujú), zistíme, že v niektorých prípadoch dokáže znížiť spotrebu plynu takmer o štvrtinu. Výmena veľmi starého plynového kotla za nový preto nemusí byť až taký zlý nápad.

 

 

Nové kotly disponujú najmodernejšou kondenzačnou technológiou, svoje spaľovanie automaticky prispôsobujú aktuálnemu zloženiu plynu, čím dosahujú úspory plynu aj nižšie emisie. Na webovej stránke značky Protherm si jednoducho vyhľadáte ponuku kotlov a najbližšiu montážnu firmu vo vašom okolí. Montážny technik vám následne poradí s výberom najlepšej technológie i s plánovaním.

Zamerané na šetrenie

Je inteligentný, prispôsobivý a dokáže sa sám nastaviť podľa vašich skutočných potrieb. Ľahko sa inštaluje, jednoducho sa ovláda a ponúka množstvo inovatívnych funkcií zameraných na šetrenie a maximálne pohodlie. Tieto vlastnosti má závesný kondenzačný kotol Tiger Condens (20 alebo 30 kW, A). V domácnosti s ním dosiahnete príjemné teplo a teplú vodu presne vtedy, keď ju potrebujete. Jeho nová technológia spaľovania FlameFit zaručuje neustále optimalizovanú prevádzku aj pri zmene zloženia plynu. To znamená, že kotol automaticky prispôsobuje spaľovanie aktuálnemu zloženiu plynu a tým umožňuje efektívnejšiu prevádzku i redukciu množstva spalín.

Tiger Condens Protherm kotle

Ovládanie kotla na diaľku Tiger Protherm energetická trieda A0

Toto zariadenie je vhodné na zapojenie do najmodernejších systémov v novostavbách v energetickej triede A0, aj na výmenu starého kotla v byte, viacgeneračnom dome či dvoch bytových jednotkách naraz. Ovládanie kotla uľahčuje nový dotykový displej a logická štruktúra jeho menu. Kotol môžete ovládať z pohodlia gauča alebo aj na diaľku, cez internet a aplikáciu v smartfóne či tablete, ak ho skombinujete s ekvitermickým smart regulátorom.

Foto: Protherm
www.protherm.sk

 

>> Doprajte si kvalitný spánok
za dobrú cenu TU alebo nižšie <<

 

Komentáre